Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çocuklukta yaptıklarınız...

BoDrUmLu

Öne çıkan mesajlar

Biz her yıl başı kendi bombalarımızı yapıp (kezzaptan :D ) patlatırdık.Baya iyi oluodu. Belli bi sure sonunda patlıodu. kimse bizim yaptıgımızı anlamıodu.
Ayrıca az kaçmadık arkamızda elinde sopa olan amcalardan :D.
Bahçelerdeki ağaçlara çıkar çagla, erik filan ne warsa bitirirdik :D

Siz napardınız ?[hline]-We create worlds..Are you with us ?..

-Nobody is perfect.. I'm Nobody ..!

-Everything is gone which I have done..Hey You Son! Dou you think I'm still the Number One!?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eagle_dnz, 16 December 2003 21:22 tarihinde demiş ki:
ben yaz tatilinde buz hazırlayıp balkondan dışarda oyun oynayan arkadaşlarıma gizlice fırlatırdım :) acıtır haa[hline]yer:Fenerbahçe Cumhuriyeti
başkent:Kadıköy

Benimde buna benzer bir anim war.Balonlarin iclerini sutle doldurup balkondan asagiya atmistik.Aksi gibi alttan gecende bulundugumuz yerin belediye baskaniymis:-p. biz bunu bilmiyorduk tabi.yasimizda hic te cocuk yasi denilen seviyede deildi. buda isin en kotu yaniydi.:-)[hline]ELLA ES UNA HERMOSA MUJER...
Sosyal ağlarda paylaş

bayagıı kucukkene oyuncak bisikletimin [ surulebilen bi$i oyuncak dememe bakmayın ama oyuncak (ha hö ? ) ] vitesine tipex surmu$tum .. Annem sorduunda fare yaptı demi$tim ehere kar ilen olan anımsa tabiyki dag tepesinde olan or-an sitesinde kardan barajlar yapıp arabaların camlarını buz+tas+toprak toplarıyla kırmaktı :D[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eagle_dnz, 16 December 2003 21:46 tarihinde demiş ki:
kar yağdında mutlaka beni bırakan servisin ön camına şöförün görüş olanaklarını kapatacak şekilde kar atardım ;) ehi ehi[hline]yer:Fenerbahçe Cumhuriyeti
başkent:Kadıköy

Tum yazan arkadaslarin uslubundan yas'larin cok genc oldugunu tahmin ediyorum.aranizdaki yas ortalamasi nedir ?arkadaslar...ve en yasli uyenin yasi? varsa lutfen[hline]ELLA ES UNA HERMOSA MUJER...
Sosyal ağlarda paylaş

hula elektrikler keildiğinde lazerle ve elfeneriyle komşularımı taciz ederim,sokakta yürürken arkadaşlarımla dayanamam,bi apartamana yaklaşım zillerin hepsine abanırım,sonra kaçmak çok zevkli oluyor,eşşek kadar oldum hala yapıom.[hline]tık!we dont die!we go to hell and regroup.
And when he gets to Heaven
To Saint Peter he will tell.
One more soldier reporting, Sir
I've served my time in Hell!

Sosyal ağlarda paylaş

dart okları gibi zımbırtılar vardı kırtasiyede satılan
ucunda barutumsu bişi vardı ucu yere çarpınca pat die patlıodu
evin kaldırımdan geçenlerın önlerine atardım nooldunu annamadan pat die sesle ödleri boklarına karışırdı
sonra iner okumu geri alır ucuna yeni patlayan zımbırtısını takar yine atardım hihi :)[hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde demiş ki:
yakınlaşan dudaklar ve birbirini kovalamaca oyunu
Obscura Matthew Bard/Mage Reborn
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Obscura, 16 December 2003 22:04 tarihinde demiş ki:
çocuklukta yaptıklarımızı anlatınca yaşımızı nerden anladın acep? :)
belki 40 yaşındayız
:P[hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde demiş ki:
yakınlaşan dudaklar ve birbirini kovalamaca oyunu
Obscura Matthew Bard/Mage Reborn

laser tutmanızdan :). o tip oyuncaklar nasip olmadı bize ben de 30'um bu arada
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...