Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ankara'da mevsimin ilk karı

Peradur

Öne çıkan mesajlar

ankara dedik kar çoktur dedik geldik bir numarasını göremedik ama olmaz öyle iki tane atıp sonra durmak[hline]CsnFrp
Mosquito, 08 December 2003 22:18 tarihinde demiş ki:
daha fazla uzatmamanın anlamı yok

Infernal, 06 December 2003 14:15 tarihinde,csnfrp forumlarında demiş ki:Regulus sen önce nickimi doğru yaz bonepart kesildin başımıza
Sosyal ağlarda paylaş

biri ne madrid ne paris falan demişte, kardeşim deniz var mı sizin şehrinizde ?

yok..nehir, kanal falan varmı boydan boya geçen ? yok...

e öyle şehir mi olur yahu

ben taşınmaya kalksam psikolojim bozulur[hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
gider haspaticik.com, özpaticik.com diye domain alır, orada yeni bi site kurarım ehe
Sosyal ağlarda paylaş

Ankara ile ORANı ayırmak lazım yani Ankarada yagmur bile zar zor yagarken ORANda yolların kapandığı çok oluyor. Sabah uyanıp okullar tatildir herhalde dediğimiz birçok gün Konya yolunu inmeye başladığımızda o gece nerdeyse kar yağmamış gibi heryerin sadece ıslak olduğunu gördüğümüz çok oldu. Yanılmıyorsam 1200 civarı rakım burda ama atıyorda olabilirm aklımda öyle kalmış nedense.[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

benim tahminim geceyarısından sonra karyağmaya başlıcak zaten yerler o sırada zaten donmuş olacağından çok güzel tutacak, umutla bekliyoruz yarın edebiyat dersi var ama hiç çekemicem işaallah tatil olur[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 17 December 2003 18:17 tarihinde demiş ki:
biri ne madrid ne paris falan demişte, kardeşim deniz var mı sizin şehrinizde ?

yok..nehir, kanal falan varmı boydan boya geçen ? yok...

e öyle şehir mi olur yahu

ben taşınmaya kalksam psikolojim bozulur[hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
gider haspaticik.com, özpaticik.com diye domain alır, orada yeni bi site kurarım ehe

Ankaranın havası yeter denizi ne yapayım ben.[hline]Don't Panic
No Fırfır
This is Turkish Technology
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...