Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

converse, cizgili corap, tozluk vb. modasi

melun

Öne çıkan mesajlar

her ipini koparanin taksime, kadikoye gitmesiydi bi zamanlar bana batan. daha sonra farkli insanlar gormedikce oralarda bulunmanin tadinin cikmadigina karar verdim.
ancak artik herkes birbirine o kadar benziyo ki, kalabalik icerisine giresi gelmiyo insanin.
artik birine bakip da tarzini takdir etmek mumkun olmamaya basladi. lastikleri gicir gicir converseler, muhtemelen bok gibi para verip alinan cizgili kazaklar(benetton kesin dedirtenlerden) ... bi de tozluklar var tabi. itiraf etmeliyim ki, pileli etegin altina cok guzel oluyo ve ben de giyerdim ama piyasaya cikmamisti o zaman daha.
nereye kadar ve ne yapmali?
Sosyal ağlarda paylaş

Moda böle bi illet işte şahsiyet sahibi insan ancak kendisini bu akım vesaire gibi şeylerin dışında tutabiliyor. Çünkü insanoğlu giyimde bir takım akımlar yada üniforma mantığından uzaklaştığı vakitte özgünleşip kendine yakışan ve işlevsel şeyler üretebiliyor.

Velhasıl tasvib etmiyorum etmicemde doğru giyinmek diye bir kavram yok güzel giyinmek diye bir kavram var.[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Story of SadButcher"

There are 10 types of people in the world, those who can read binary, and those who can't.
Sosyal ağlarda paylaş

Açıkçası insanların kıyafetleri kendilerini yansıtır buna inaniyorum fakat insanların modaya falan olan bağlılklarını başkalarının yaratıcılığını ve düşüncelerini kabul edip onları takip etmek dolaysıyla kölelik ve aptallık olduğunu düşünüyorum.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Her şey forum için! Her şey forum için!
Sosyal ağlarda paylaş

Bu, kendi beyinlerince moda yaratmış kitleler okullarda çok var ve kıl ediyolar beni hepsi fabrika üretimi olmanın yanında kişiliksiz oluyolar,
baştan aşağıya aynılar bunlar:
yüz---aynı fondoten (artık markası detayı ndir bilmem ama görüoz arada çantalarında aynı b.k var)
üst---şu yeşil balina derisi, iğrenç kokan mont
alt---aynı lacivert pantalon oxxo nun mu ne (okulda kızların pantalon giyebilmesi olayı çıktığından beridir bu böyle)
ayakkabı---bufalo mu ne garip bi bot şekilsiz bişey, ama artık bufalo out harley in dienleride var...

ve en kıl eden madde hepsi aynı parfümü kullanıyo o koku sınıfa sindi artık!!!

kız arkadaşın jale , deniz , ece , hede , hödö farketmez hepsi aynı sadece saç renkleri deişik....[hline]Avatar...:hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

O kadar çok topic var ki bu konuda bana böeağghk geldi... En son laissez faire (bırakın yapsınlar) demiştik galiba....[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Her şey forum için! Her şey forum için!
Sosyal ağlarda paylaş

bazen benim gözüme de çarpıyor yani.
tertemiz böyle parlak converse felan gülüyorum
ki benimkiler her zaman pistir ehah
yırtılmadı fakat daha çok güzel kullandım herhalde.
turuncu bide saçım renginde
sırf uyum oluyor diye giyiyorum zaten.[hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-
7/24 melancholic
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...