Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nedir bu simit deliliği??

CaRCaRaS

Öne çıkan mesajlar

Taksimde ilk defa simit dünyası isimli gördüğüm dükkan ardından simit sarayları furyası başladı ve arttıkça arttı.. Şu an Taksim'de bir simitçi dünyası iki simit sarayı , kadıköyde iki simit sarayı bir simit dünyası ve çıtır simitim isimli dükkanlar var.. Başka yerlerde de vardır mutlaka da ben bilmiyorum..İyi para kırıyolar galiba ne düşünüyosunuz bu konuda?? (bu arada simitleri de süperrr heh :) )
Sosyal ağlarda paylaş

Simit lafını duydummu güleceğim geliyor yılbaşı için katliam bir planımız var.Sınıfta 5 erkek var 12 kız.Yılbaşı çekilişinde hepimize kız düştü ve biz aramızda anlaştık kızlara yılbaşı hediyesi olarak simit alacağız :D.2 simit sardırıp götüreceğiz (asıl hediyeyi herkes simitleri verdikten sonra vereceğiz tabiki yoksa işin boku çıkmasın).Suratları şimdiden görür gibi oluyorum.[hline]Don't Panic
No Fırfır
This is Turkish Technology
Sosyal ağlarda paylaş

nispeten ucuz ve doyurucu gıdalar sattıklarından baya iş yapıyolar, ankarada kızılayda var 5-10 tane geçen gün akşamüstü saati 4-5 tanesinin önünden geçtim hepside baya doluydu vala[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

artık ben bu konuda kafayı yemiş durumdayım.. geçen gün sırabende'ye gittim bu konuda konuştum belki çıkar izleriz :) çok baba bi olay bu simit sarayları ama sokakta da boynu bükük simitçileri görmek kötü.. özellikle kadıköydeki meşhur yandııııeee die bağıran abimizin işleri azalırsa üzülürüm..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Saeros, 15 December 2003 19:50 tarihinde demiş ki:
Llama, aslında simit diye biliyorum ben, mesela Antalya'dayken paso simitti, İzmir'e bi geldim, gevrek oldu. :)

*!Acliktan basi doner *[hline]Every man dies, not every man really lives.

bızde boyle olum[hline]''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault
Sosyal ağlarda paylaş

benim simitten aldığım en fazla zevki şehir hatlarında yarısını martılara fırlattığım simit verir,soğuk bir kış ayazında cebimdeki son parayla otobüsün kalkmasını beklerken çayıma bandırıp yediğim simit verir,gidip döner ekmek alacakken arkadaşlarımında karnına bişiler girsin diye aldığım 4 simit verir.
cebimdeki son paraya kıyıp kar altında soğuk bankta oturup sefgilmle paylaşıp yediğim simit verir.

gidipte kızları kesmek için,"in" bir mekanda olmak için,popülerite arttırmak için simit yemem,yiyenleri sevmem.[hline]tık!we dont die!we go to hell and regroup.
And when he gets to Heaven
To Saint Peter he will tell.
One more soldier reporting, Sir
I've served my time in Hell!

Sosyal ağlarda paylaş

Simit güzeldir ucuzdur o yüzden parası bol olmayanların tadı güzel birşeyi zorlanmadan almasını sağlar. Sarayı hedesi hödösü açılınca pahalaşıcakdır e pahalı şeyide kimse almaz tabii:) kapanır o hödöler[hline]Alexi_Septimus demiş ki:Kedi iyicene Avatarıyla özdeşir oldu.

"ZzZzZzZZzZ"
"Site kapandı site!"
"ZzZzZzZzZz"
"*Undenfied Flying Terlik Strikes Karakedi In The Middle Of Iki Kaşının Ortası*" !
Sosyal ağlarda paylaş

mel'un o fikre taptım yani.. Sokak portakallı pekin ördekçileri ya da sokak böbstrongonof (kesin yanlış yazdım) cıları cidden başarılı bir ticari girişim olabilir. Ama bu arada sevgili zavallı simitçilerimizi de bağrımıza basmamız gerekir. Simit gibi kutsal bir yiyeceği böyle saraylara, palaslara düşürenler utansın. Simit oldu olası bir öğrenci , fakir yiyeceğidir. Dolayısıyla öyle sarayda, palasta simit olmaz. Olsa olsa simit tezgahta olur. Odun gibi olur. Isırdın mı iki dişi bırakırsın üstünde.. Martıya attın mı o şehir hatları vapurundan martı denize düşer....[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Her şey forum için! Her şey forum için!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BoDrUmLu, 15 December 2003 20:23 tarihinde demiş ki:
Her yerde simit izmirde gevrek hocam :D
Giiiivrek var boyoozzzz var gelll gelll :D[hline]-We create worlds..Are you with us ?..

-Nobody is perfect.. I'm Nobody ..!

-Everything is gone which I have done..Hey You Son! Dou you think I'm still the Number One!?

hele bırde pencerıenın onunde sabah ezanıyla bırlıkte giivreiiggık dıye bagırmalar sadece ızmıre bahsusdur sanırım[hline]''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...