Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blademaster

daverc

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslarla birlikte LAncelotta hibe basladik eksik kalmasin die :-p we ben blademaster oldum.. yuksek levelini oynamis olan arkadaslar warmi ? iyimidir kotumudur? ezikmidir ? bilen warsa bi yorum yapsin pls :)[hline]Daverc...WTF ?! --> ..Mandooo, 11 December 2003 16:52 tarihinde demiş ki:
kim ne derse desin en pis pislik şudur abi:
özellikle UEFA ve ŞAmpiyonlar ligi maçlarında Brezilya taraftarı uygulamaktadır bunu...

Sosyal ağlarda paylaş

firbolg yaptim bende ama blade basladim .. side wuruslari gelio Cd den Bladedende arkadan wurus gelio die dedim ama blunttada after parry war onlara biraz daha bakmak lazim heralde.. benim merak ettigim damage lari.. bi mercenary weya berserker gibi wurabiliyomu fln.. gerci berserkler su ara wuramio ya neyse[hline]Daverc...WTF ?! --> ..Mandooo, 11 December 2003 16:52 tarihinde demiş ki:
özellikle UEFA ve ŞAmpiyonlar ligi maçlarında Brezilya taraftarı uygulamaktadır bunu...

Sosyal ağlarda paylaş

yok wazgectik midden sarmadi :)
albion war benim zaten bide mide gerek yok birazda ezik yasami gormem lazim :-p (saka)[hline]Daverc...WTF ?! --> ..Mandooo, 11 December 2003 16:52 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...