Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sıkıntı..

asinanyavuz

Öne çıkan mesajlar

cok nette duruyosun, kapat neti spora basla
cik bisikletle dolas, ben her hafta en az 4 saat bisikletle sahilde pedal ceviririm. Bazen bkunu cikartip 10 saat pedal cevirdigim olabiliyo.

En guzelidir bisiklete binmek, kulaginda discmanin (hele su yeni x.500 kulakliklarimi getirsin abim, cokd aha rahat binicem muzik dinleyip), onunde acik yolun, ver elini tuzla erenkoyden :)[hline]Lights out,
. As you hit the ground...
Sosyal ağlarda paylaş

abicim lgs o kadar da zor diil, dersi dersinde dinle ödevlerini yap yetiyo vala, benim zamanda millet 3er 5er test kitabı çözüp övünürdü, annem bana söylenirdi, ben sadece dersaneden verdikleri ödevleri yaptım(hatta yapmadıklarımın sayısıda az değildir) 867 puan yaptım ankaradaki en iyi 5. anadolu lisesindeydim, ön kayıtla ankarada ki 2. türkiye dede en iyi 3. anadolu lisesine geçtim, ama şimdi idealim için düz liseye geçmeyi düşünüyom o ayrı :)[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

benim de canım cok sıkılıo ben napim.
Dersleri dinlemiorm.
Dışarı çıkıp dwmlı gezip tozmak istiorm.
Aslında hiç çalışmıorm. Sadece okula gidip geliorm bi de dersane ama çok sıkıldım..[hline]-We create worlds..Are you with us ?..

-Nobody is perfect.. I'm Nobody ..!

-Everything is gone which I have done..Hey You Son! Dou you think I'm still the Number One!?
Sosyal ağlarda paylaş

sıkıntın için spor iyi bi çözüm, ben sınavdan önceki cumartesi de dahil her cumartesi arkadaşlarımla dersaneden sonra dolaşmaya gittim sonuç yukarda yazdığım gibi yani alt tarafı bi sınav, ayrıca söyliyim anadolu lisesinde her zaman istediğini bulamıyabiliyosun[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

biraz önce annem geldi ne yapıyosun burda dedi bnde sefil sefalet içinde sıkılıyorum dedim. O da burda sıkılma dedi. Bende ne o sıkılma hakkına da mı sahip değilim dedim. Yok ona da sahip değilim. Ben sadece otlamak zorundayım başka herşey haram bana. Spor demeyin. LGS senesi spor yaptırtcaklar ben hehe den başka bişey demem sadece DKS sınavları sonrası halı saha maçları yaparız o kadar. O da ayda bir... Ufff Abi benim hedefim KÖL çalışmam lazııım :([hline]Bilinçli INTERNET Kullanıcısı için ELELE!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Llama, 15 December 2003 20:32 tarihinde demiş ki:
sıkı can ıyıdır[hline]''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault

:D :D :D
Lama ozel mesajlarına baksana hocam[hline]-We create worlds..Are you with us ?..

-Everything is gone which I have done..Hey You Son! Dou you think I'm still the Number One!?
Sosyal ağlarda paylaş

çok kasma
bi yerden sonra "eeh yeter!" dersin. onun yerine çok abartmadan, dengeli çalış.
ben bütün sene uo oynamıştım. kazandım istediğim yeri gayet. :)
yani tabi çalışma bıraak salla diye anlama bunu aman. yani çook fazla çaışırsan patlama oranın yüksek oluyo. dengelemesini de sen becer.
volfied doğru demiş çık gez dolaş hava al
topunu da oyna (tabi benim gibi sınavdan 15 gün önce bacağını kırma :) ) müziğini de dinle. kasma kendini o kadar. olmasa bile dedikleri gibi herşeyin sonu değil..

esas konuya gelcek olursaak.. ee şey.. boşver sen interneti falan :P[hline]Kendercik, bi aralar demiş ki:
....bu sayede hem hint, hem türkiye hem de hollanda vatandaşı olacağız
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BoDrUmLu, 15 December 2003 20:35 tarihinde demiş ki:
Nerde bu lise?
Kaç Puanla alıo ?[hline]-We create worlds..Are you with us ?..

775.515 Erkek
768.521 Kız
Nerede olduğunu bulamadım :([hline]Bilinçli INTERNET Kullanıcısı için ELELE!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kenderleme, 15 December 2003 20:35 tarihinde demiş ki:
esas konuya gelcek olursaak.. ee şey.. boşver sen interneti falan :P[hline]Kendercik, bi aralar demiş ki:
....bu sayede hem hint, hem türkiye hem de hollanda vatandaşı olacağız

ehe hiç kolay değil :)[hline]Bilinçli INTERNET Kullanıcısı için ELELE!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
asinanyavuz, 15 December 2003 20:37 tarihinde demiş ki:
said:
BoDrUmLu, 15 December 2003 20:35 tarihinde demiş ki:
Nerde bu lise?
Kaç Puanla alıo ?[hline]-We create worlds..Are you with us ?..

775.515 Erkek
768.521 Kız
Nerede olduğunu bulamadım :([hline]Bilinçli INTERNET Kullanıcısı için ELELE!

Bilmediğin liseye mi gitcen yaw :D
Hangi şehirde onu soruorm.
o kadar yuksek deilmiş puanı çalışırsan kazanırsın korkma.[hline]-We create worlds..Are you with us ?..

Sosyal ağlarda paylaş

Bilmiyorum depresif bi sekilde bilgisayar ekranina bakacagina zevk aldigin bireysel bir spor kesfet, eglen yani.[yok ben arkadas bulurum yanima dersen bireysel olmasina da gerek yok] Spor oyle bazen yaparim simdi erteleyeyim gibi bisiy degil, hayatinda ayrilmaz bir yer almali. Zaten bir sure sonra rutine sokuyorsun.[hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...