Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

E-mail'lerimin hiçbirine cevap gelmemesine ve sadece reklam görmekten sıkıldım

Bone

Öne çıkan mesajlar

Star'a, Kanal D'ye, Fox Kids'e
Hürriyet'e, Level'a, Chip'e, Blue Jean'e

e-mail yollayıp duruyorum
hiç birinden bir cevap bile gelmiyor.
Kafa göz dalasım geliyor.

Yahu konuya ve içeriye "cevabı bekliyorum" yazmama rağmen bir kişiden bile cevap gelmiyor..
Dergilerde gaztelerde de yayınlamıyorlar e-mail'i.

"E-mail bizi günlerce postacı beklemekten kalem kağıt masrafından kurtardı" diyorduk birkaç sene evvel..

Ama şimdi e-mail'le birisiyle iletişim kurmak işkence..

E-mail'lerin tek işe yarar tarafı, forumlara, sitelere felan üye olurken doldurmamız gereken seçeneklerden biri olması..

Ama o olay da, e-mailimize gelen reklamların ve spam maillerin artmasına yol açıyor..

E kafa göz giresim geliyor bu olaya..[hline]YENİ KONU AÇARKEN, TOPIC BAŞLIKLARINI KONU İÇERİĞİYLE ALAKALI YAZALIM!
Sosyal ağlarda paylaş

O maillerin nekadar dikkate alındığı şüpheli.
Düşünsene günde 1000 kişi mail gönderse sana deli olursun hiçbirine cevap vermezsin. Bırak cevap vermeyi acaba inboxları kabul ediyormu okadar maili =)

Spam olayı çok kötü ancak hotmail'in spam filter'ı gerçekten çok kaliteli ayarı yükselttiğimden beri tek spam almadım.
Ancak kendimde dikkat ediyorum bikaç email adresim var önemli olanını sadece arkadaşlarına ver.
Nekadar güvenli bi siteye üye olsanda o maillistler satılıyor. Dolayısıyla sana ait bişey yasa dışı olarak başkalarına satılıyor.[hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

Genelde Spam Killerlar, Clientlara değil, Sunuculara kuruluyor.. Çünkü zaten Clientlar mailleri almadan algılayamıyorlar Spam olup olmadığını.. Eh bu da yine de trafik harcanması demek oluyor.

Fakat bana 100 tane spam, 1 tane gerçek mail geliyor ve gerçek mailin nerede olduğunu bulamıyorum diyorsanız, Mozilla 'nın mail client'ini öneririm. Artık ANN ile mi yazmışlar nedir, programı güzel güzel eğitiyorsunuz, bak bu spam, bak bu değil falan diye. Belirli bir noktadan sonra program öğrenerek, spamleri filtre ediyor.

Hani hatırlatayım dedim.

Edit : Unutmuşum yazmayı, sunucu tarafında SpamKiller arayanlar SpamAssassin 'i deneyebilirler.

Evet, Mozilla'nın Windows sürümü de var.[hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..
Ethernass Sys. Adm., Sys. Security Prv., Ethernass Rsp.
www.ekohost.net

[Bu mesaj ShARkY tarafından 15 December 2003 15:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...