Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Akmar'daki değerli taş satan dükkan

Aurora

Öne çıkan mesajlar

akmarda değerli taş satan dükkan var mı? hiç dikkat etmemişim devamlı cdlere bakmaktan. bi tane ıvırzıvır satan dükkan var..[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Her şey forum için! Her şey forum için!
Sosyal ağlarda paylaş

geçengün karfurda sanırım kerhibar taşı olan bi yer vardı minicik bi parçası 20 milyondu yuh demiştim ve mor bi taş daha vardı pim olmasa gösterirdim sslerini taşlarımın ama host bilmiyorum o morumsu taşı 6 dolara almıştım karfurda 30 milyondu küçükleri[hline]Alexi_Septimus demiş ki:Kedi iyicene Avatarıyla özdeşir oldu.

"ZzZzZzZZzZ"
"Site kapandı site!"
"ZzZzZzZzZz"
"*Undenfied Flying Terlik Strikes Karakedi In The Middle Of Iki Kaşının Ortası*" !
Sosyal ağlarda paylaş

öyle yerlerde pahalı oluyo işte:)

ben de başka bi yerde 20 milyona kocaman bir aytaşı yüzük buldum(gözüm kaldı :D ), 15'e de ametist buldum ama bi kaç yere bakmak gerek. Benim amacım 'ay yüzüğüm olsun ay ay kolyem olsun' değil, bu tip taşları(gem) seviyorum, özelliklerini falan öğreniyorum da o yüzden.[hline]hala öğrenemedim...
Sosyal ağlarda paylaş

Orlandoda cok luks boyle yatcilarin filan demirledigi bir liman alis veris merkezi vardi. en cok isleyen dukkanlardan biri bu degerli taslar dukkani. Orada minyon uzakdogulu bir kiz anlatti anlatti, taslarin ozelliklerini. Biz biraz dusunur gibi olduk, koskocaman siyahli bordolu bir tasi. tam o sirada iceriden dukkanin sahibi oldugunu ogrendigimiz bir hanim cikti. kiza onlar turk, almazlar sen digerleriyle ilgilen gibi biseyler soyledi. kadinda turkmus meger.. bize 550$ dedigi tasi okyanus kenarindan bulduklarini,herhangi bir ozelligi olmadigini soyledi ki az onceki kizin anlatmasina kalsa bu tas bir tek dans edemiyor yani :)
Bu aralar o bolgede bu degerli taslara asiri bir talep oldugunu, uzak dogudan getirdik deyip inanilmaz karlarla sattiklarini anlatti. Uzak dogulu tezgahtar da o yuzdenmis :) inanmayin bunlara yani..[hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

benim kullandığım tek taş alıp satan yer Britaindeki incik boncukçu. Öldürdüğüm yaratıklardan çıkan incik boncuğu genelde orda satarım başka incik boncukcuya da gitmem, o sebepten akmar'dakini bilemiyeceğim.[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]
Sosyal ağlarda paylaş

Ahanda

Bu Ametist diye bi taş reikide en önemli taştır özellilkleri vardır bilgisayarın üzeirne koyunca ekranı kaydırdığı gözlenip ööööööeearhhhhh! olunmuştur ondan benim için önemli bu taşı 6dolara almıştım çok ucuza karfurda 30 m idi

buda kuars taşı televizyon üzerine bir kabın içine konması halinde radyason çekiciliği özelliği vardır kabın içine konma nedeni ise durup dururken aşırı şekilde kirlenmesidir bunun özelliği negatifliği emdiği içindir ve kabın içini tamamen temizleyin tozunu alın 1 ay sonra üzerine garip bir şekilde kirlenicekdir silmesseniz işlemez
Bu arada taş silikon gibi durmuş esası transparenttir(bunların hepsini kitapdan okuyom tabii:) )

Lan bune?
Ha bumu bu sıkıştırılmış barut hayvan gibi patlar ben yaptım
Haa..

Ya çok güzel gri bi taş dikkatli bakarsanız üzerinde ben yansımışım:D ben olmuşum taş..

Ablamın sevdiği renk

İçinde şimşekler var sanki

Mikroskop gibi la:D mikroorganizmalara bakarcasına hehe

Çok ilginç bi taş esası ismini unuttum krit hede bişiydi çok tatlı metaldir serttir
Lan bune?

Ha bumu bu kürdan kamerayı odaklarken kullandım ama genelde diş karıştırırız biz bunla
Haa...

[Bu mesaj Chemical tarafından 14 December 2003 00:57 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Chemical tarafından 14 December 2003 01:02 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

I-ıh beğenmedim[hline]
karpuz, 02 December 2003 16:19 tarihinde demiş ki:
You hödö you hödö my self controoool
Night! I live along the creatures of the night?
hödödö hödö Dırırırı DIIIII dırırıııı DIII

Emaleth, 03 December 2003 18:37 tarihinde demiş ki:
hödöhödöyle dırırıdııları da birleştirsen şahane olacak...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 13 December 2003 23:09 tarihinde demiş ki:
cundada vardır bu işin alası .. güzeldir..[hline]PhalanX, 11 December 2003 18:51 tarihinde demiş ki:
Bahar beni bozar..

Evet.

Devasa ametist kovası vardı orda.Ağzımın suları akmıştı...

Bu arada akmardaki dükkanda Lapis-Lazuli bile yok peh =P...
Bırakın orayı siz =).[hline]I am the light that shall lead you to darkness.
Sosyal ağlarda paylaş

Hehehe ben Nemrut Gölünden donmuş lav kırmıştım...

Cam gibidir.Ağaçların arasında devasa kütleler halinde duruyordu.Ve süper şekilde parlıyorlardı.

Kumu eşeliyip bir kütle bulup kırdım.
Sonra tekrar kırmak için yandaki devasa kayaya vurdum (Taksi büyüklüğünde) kaya yuvarlanmaya başladı.Külmüş meğersem hehe.Otobüs büyüklüğünde bir külü zorlanmadan haraket ettirebiliyorsunuz =).[hline]I am the light that shall lead you to darkness.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...