Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

blues festival 14

Androner

Öne çıkan mesajlar

philedelphia ve "kökler" insanları enteresan olabilir.
lakin remember shakti geldi geçti kimsede tık yok ona şaştım. john mclaughlin geldi geçti türkiyeden kimsenin ruhu duymadı. illa festival olması lazım demek ki..[hline]unity100, 05 December 2003 19:06 tarihinde demiş ki:
dagilin lan ! avrupa birligi, humanistler, greenpeace, spiritualistler, hayvan haklari koruma dernekleri ve hititler adina bu foruma el koyuyorum. hepinizi kogusturacagim
Sosyal ağlarda paylaş

remember shakti'ye gittim.
şu blues festival'e de gitmek istiyorum da daha bilet yok. yarın kapıdan alabiliyor muyuz acaba? ya da beyoğlu'nda bilet bulabileceğim neresi var?[hline]Fly In The Ointment
Having sex is like having brigde, if you don't have a good partner, you better have a good hand!
I love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

shaktiye bende gittimde bariz baydı..çünkü john orda figuran gibi duruo..diper gitarist ne sololar atıoduı johndan ses yok..sadece adı yetio yaniş..ama diğer aletler baya iydi..ama o bile baydı sonunda kafamız şişti:D[hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
butun kız arklarım cok sevmisti cok rahat alıolar ellerine
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Melancholy-, 12 December 2003 01:34 tarihinde demiş ki:
remember shakti'ye gittim.
şu blues festival'e de gitmek istiyorum da daha bilet yok. yarın kapıdan alabiliyor muyuz acaba? ya da beyoğlu'nda bilet bulabileceğim neresi var?

2000 yılında gittiğimde kapıdan bilet alabilmiştik. ama o zaman biletix olay yoktu. şimdi ne olur bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Melancholy-, 13 December 2003 15:30 tarihinde demiş ki:
remember shakti baydı mı?
e yuh artık, süperdi. tabi müzikten anlamayan sadece metal dinleyen adamlar giderse böle olur. :D[hline]Fly In The Ointment
Having sex is like having brigde, if you don't have a good partner, you better have a good hand!
I love this game!

rofl ne alaka olm..senden çok klasik/blues konserlerine gitmişimdir ama bu beni pek sarmadı..zaten konser salonu ölümüne boktan bi bok göremiosun..sadece müzik..[hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
butun kız arklarım cok sevmisti cok rahat alıolar ellerine
Sosyal ağlarda paylaş

gerceyi en kârlı kapayan ben oldum sanırım

2 adet 50lik bira bardağı
2 adet bubble radio
1 adet anahtarlık
1 adet bardak altlığı

:)

bi de içeriye giremeyenler var res,im fln o nu da koyarım birazdan ehueh[hline]Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

Nereye, nereye? Şokoleti yemeye!

Emaleth, 03 December 2003 18:37 tarihinde demiş ki:
hödöhödöyle dırırıdııları da birleştirsen şahane olacak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...