Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şu ana kadar dinlediğiniz en iyi üç şarkı.............

AldosFireStar

Öne çıkan mesajlar

lan nooluyo yine başladık...
hadi bakalım...

pink floyd:shine on you crazy diamond
camel:stationary traveller
marillion: fugazi

random olarak seçtim her an deişebilir.[hline]unity100, 05 December 2003 19:06 tarihinde demiş ki:
dagilin lan ! avrupa birligi, humanistler, greenpeace, spiritualistler, hayvan haklari koruma dernekleri ve hititler adina bu foruma el koyuyorum. hepinizi kogusturacagim
Sosyal ağlarda paylaş

buaralar balonlu(yeni gelen) arklarımız bu konuların fotokopyasını çekip açmaya başladılar. hani açılır bu da topic sorun yok ama daha önceden bunlar var mı acaba die küçük bi bakış yapmalarını reca edeceyim.

yine de:
iced earth - damien
anathema - lost control

3. hep deişir ilk 2 sabittir[hline]a.k.a wicked
Bonecrusher, 05 December 2003 10:22 tarihinde demiş ki:
timberlake dansı yap tinerciler saldırcan sanır kaçarlar..
Ülkenin bütünlüğü için sen de bir bayrak as !
Sosyal ağlarda paylaş

eet özellikle müizk bölümünde çok oluyo bu tip "en..." threadlerinden ama, sakıncası da yok pek, eğleşiyoruz işte. pop threadler bunlar, o ara popüler oluyolar, sonra gidip yok oluyolar, yenileri geliyo...

benikiler şöyle sanırım:
the sisters of mercy - temple of love
the sisters of mercy - driven like the snow
bauhaus - bela lugosi is dead
Sosyal ağlarda paylaş

evet yeni random liste:
bauhaus-bela lugosi is dead
mansell&kronos quartet-requiem for a dream theme
the johnston brothers-hernando's hideaway[hline]unity100, 05 December 2003 19:06 tarihinde demiş ki:
dagilin lan ! avrupa birligi, humanistler, greenpeace, spiritualistler, hayvan haklari koruma dernekleri ve hititler adina bu foruma el koyuyorum. hepinizi kogusturacagim
Sosyal ağlarda paylaş

*!son anda aldığımız bilgiye göre horacegoesskiingin random triosu şudur:*

Queen-Innuendo
Joe Cocker-My father's Son
Primus&Tom Waits-Tommy the Cat[hline]unity100, 05 December 2003 19:06 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

çevirip çevirip liste verebiliyosak ben de yapıcam arkadaş!

aphex twin - vordhosbn
felix da housecat (feat. miss kittin) - harlot
rechenzentrum - ahab

ya da mesela şöyle de olur

megadeth - in my darkest hour
slayer - raining blood
entombed - stranger aeons

şöyle bile olur hatta

human league - don't you want me baby
gary numan - we are glass
dexy's midnight runners - come on eileen

ehe çok zevkliymiş bööle üçlükler yazmak :)))
Sosyal ağlarda paylaş

gecenin (ne gecesi sabahın!) bi saati gözler kan çanağı photoshopta beyazı gri yeşili sarı görüyoken kendime kahve koyduktan sonra dinlediim üçlü nerdeyse fikstir:

Rammstein-Feuer Froi
Fat Boy Slim-Push the Tempo
Rob Zombie-SuperBeast

ehe işe yarıyo benim için.

gerçi hoçikoyu veya rammstein'ı veya veya prodigy'yi komple directory olarak da çalma ihtimalim var.[hline]unity100, 05 December 2003 19:06 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 12 December 2003 15:40 tarihinde demiş ki:
gecenin (ne gecesi sabahın!) bi saati gözler kan çanağı photoshopta beyazı gri yeşili sarı görüyoken kendime kahve koyduktan sonra dinlediim üçlü nerdeyse fikstir:

Rammstein-Feuer Froi
Fat Boy Slim-Push the Tempo
Rob Zombie-SuperBeast

ehe işe yarıyo benim için.

gerçi hoçikoyu veya rammstein'ı veya veya prodigy'yi komple directory olarak da çalma ihtimalim var.[hline]unity100, 05 December 2003 19:06 tarihinde demiş ki:

yanlış anlamasın kimsede ben yine düzelteyim yanlışını feuer frei olacak şarkının ismi içimde kalmasın sonra :)[hline]a.k.a wicked
Bonecrusher, 05 December 2003 10:22 tarihinde demiş ki:
timberlake dansı yap tinerciler saldırcan sanır kaçarlar..
Ülkenin bütünlüğü için sen de bir bayrak as !
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...