Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Komedi dans üçlüsü

horacegoesskiing

Öne çıkan mesajlar

Cümle çalışan insan Pazartesi sendromu yaşarken ben Cuma öğleden sonrası sendromuna yakalandım.

Bitsede gitsek diye... Sıkıldım yani feci cıvırım bir iki saat daha[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Story of SadButcher"

There are 10 types of people in the world, those who can read binary, and those who can't.
Sosyal ağlarda paylaş

yok yav. öle dün aklıma geldi böyle bi grup vardı bi aralar. sadece ismini yaziim yeter diye düşündüm. kink krimsın olayında da sakinleştim artık iyiyim. vallla bak.. bak nası da sakinim
*!ellerini cebine sokup sakince etrafına bakar ıslık çalar*[hline]unity100, 05 December 2003 19:06 tarihinde demiş ki:
dagilin lan ! avrupa birligi, humanistler, greenpeace, spiritualistler, hayvan haklari koruma dernekleri ve hititler adina bu foruma el koyuyorum. hepinizi kogusturacagim
Sosyal ağlarda paylaş

grup vitamin'i tercih ederim..
komedi dans üçlüsünden erol, dr. erol bey diye kaset çıkarmıştı sonra..
şimdi de erol köse productionı var..[hline]Sam, 09 Nisan 2002 02:40 tarihinde demiş ki:
"SATILIK MINIGUN ARANIYOR. AZ KULLANILMIŞI OLMALIDIR. YANINDA BİR OTOPARKI HURDA EDECEK KADAR MERMİSİ BULUNMASI TERCİH SEBEBİDİR."
Sosyal ağlarda paylaş

ehe benim cumam başka cuma.

arkadaşlar burdan açıklamaktan gurur ve sefinçç duyuyorum: ben 11 günlük izin kullanıcam yarından itibaren. ne süper di mi?

bütün threadlere yetişesim, 4905608456 tane en sevdiğim parça yazasım, bööle threadden threade sekip, threadlerin üstünde dans edesim var :)))

höllölöheeeeeyyyyy...
Sosyal ağlarda paylaş

hadi hayırlısı...
gerçi genelde ben işim olduu zaman daa çok paticie giriyom ya neyse..[hline]unity100, 05 December 2003 19:06 tarihinde demiş ki:
dagilin lan ! avrupa birligi, humanistler, greenpeace, spiritualistler, hayvan haklari koruma dernekleri ve hititler adina bu foruma el koyuyorum. hepinizi kogusturacagim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Emaleth, 12 December 2003 15:24 tarihinde demiş ki:
ehe benim cumam başka cuma.

arkadaşlar burdan açıklamaktan gurur ve sefinçç duyuyorum: ben 11 günlük izin kullanıcam yarından itibaren. ne süper di mi?

*!kıskanır*

Banane bende isterim. :( Dokuz günlük bayram tatili kesmedi de.. :D

İyi tatiller. :)[hline]Ethernass Diyarına Hoşgeldiniz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...