Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş - Chelsea

Llama

Öne çıkan mesajlar

• Admin
said:
Nukem_Verite, 10 December 2003 01:02 tarihinde demiş ki:
ya aptal aptal konuşmayın
atak oynayınca yenilyiomu 100 milyon dolarlık takım
Lucescu en iyisini yaptı boşuna dötümüz kalktı bu adamlar parçalardı biz atak oynasak
Pancu o golü atsa noolcak bitçek maç luce kral olcak
Yasin bi hata yapmasa noolcak yine iyi skor
adama kızmayın aptal aptal süper top oynadı beşiktaş da salak yasin o pası veremiyo karşı karşıya gol kaçırıyosun rakip takım 90+3 te gol buluyo
şanssızlık bu işte..
Lucesi Şenol Güneş'i yok bu işin
Bide oraya gidip konfeti atan elemanalrda Türküz destekliyoz diye geçinmesinler

herkes salak sen akıllısın
şu yazdıkların direk kendini ezik görmekten ileri geliyo ne demek parçalarlardı ne demek bjk süper oynadı?
90+3 de gol yemenin neresi şanssızlık ? öndeydinde son anda mı beraberlik aldılar veya 0-0 dıda son andamı atıp 1-0 aldılar maçı?

gitmişsin tarafsız sahaya onca türk gelmiş destek vermiş ortam şahane , ne alaka ezik futbol oynatmak yahu, ilk maçta kazandıgı zaman bjkdemiştim ben böle ezik futbol la biyere gidilmes ozmlarda herkes yok yok ii yendik havalara girmişti,
adamlar 2. kez yerlermi aha skor belli

lucescu oynatsaydı bjk yi aslanlar gibi tam saha pres yapın deseydi bjk de kondisyon yokmu?
defans gayet iyi orta sahada iyi o biçim oynarlardı..

said:
Nukem_Verite, 10 December 2003 01:05 tarihinde demiş ki:
Lucescu korkak falan oynatmıyo takımı
sadece salak gibi şuursuz gol aratıp sikko 2 gol yiyip kafamızı duvarlara vurmamızı engelliyo
bu maçta biz atak oynasak
5 tane yerdik chelsea'den 5

5 yemekle 2 yemek arasındaki farkı bi açıklarmısın bana
ne demek 5 yerdi ayrıca
en azından maçı kazanmaya oynardı ha atamaz yerdi o artık şanssızlık veya tecrübesizlik derdik ama şu futbol ile

"ben eziğim gel vur vurabildigin kadar bitane de ben yumruk atarsam yanıma kar kalsın sonra dayak yiyince bitanede sen vuramadınmı sol gözüne diye sorduklarında hee vuydum abi"

lucescu böle demeç verdi demi?

okadar gaz olmuşsun, uefanın yaptıgı pizliği sindirememişsin, onca hırsla sahaya cıkıyosun, aynı hırs seyircidede var , ana bi bakıyon ezik taktik

la havle ..[hline]Grandmaster Hamburger
Sufi, 20 November 2003 14:50 tarihinde demiş ki:
1990, daha kimselerin nicki falan yokken
Sosyal ağlarda paylaş

Lucescuyu sevmiyorum , sevmedim
haklı çıkmak bazen kötüdür gerçi uefa geyiği
olmasa elenmenizi daha çok isterdim ayrı konu
maçı izlerken gene kararsızdım açıkca sölemek gerekirse...

Ama tek bişi var 90 dakika mahkum futbola hayır , son 5 dakika hala zaman varken topa bile koşmayan futbola hayır , diceksinizki maç 2-0dı 2 gol mü atıcaklardı ?

Deniceklerdi canlarını dişlerine takıp deniceklerdi. Nasıl GS uefa kupasını aldığı sene milan maçında son 5 dakikada 2 gol attıysa bunun için canını dişine taktıysa onlarda çıkıp denicekti , o zaman döndükleri zaman yada yenildikleri zaman kimse onlara laf etmezdi edemezdi...

Bu arada biz chealseden 5 yedik hatırlarsanız malum senede ama hatırlanan 5 yediğimiz değil uefayı aldığımızdır...

Sizinde 2-0 yenildiğiniz değil Şampiyonlar liginden elendiğiniz hatırlanacaktır..
Sosyal ağlarda paylaş

Amma cok kıskanan varmıs Besiktası yahu. Altı ustu dunyanın su anda en guclu 5 takımınından birine yenilmiş olmamız. Galatasaray 5 yedigi zaman 5 yedigi hatırlanıyordu uefa yı almasaydı gorurdum ueafamı 5 mi hatırlanıyor. Bence cok iyi oldu Besiktas bu kadro ile sampiyonlar liginde 2. tura ciksa daha kotu olurdu. UEFA'da basarılı olma sansi daha yuksek Besiktasın. Daha yeni yeni toparlanıyor besiktas takımı uzun bir aradan beri ilk sampiyonlugu gecen sene aldı yavas yavas yahu GALATASARAY gibi 1 sene avrupada basarili olup sonra silinip gitmek istemem acıkcası sindire sindire ulasilmali basarilara.

Lucescu'yu kaybedip antropozlu fatih terimi takımınlarının basinda gormek gslileri tabiki kıskanclık krizlerine sokup lucescuyu elestiriyorlar gorduk fatih terimide eger olay 1 macta juveyi yenmekse besiktasda 2 atmıstı chealsrseyee uefa kupası bu sene besiktasin. Belkide super kupada deviririz chealseyi :)
Sosyal ağlarda paylaş

Recall zaten bu sene GS süper harika demedik ki ?
hatta ben 2 tura çıkarsak ne mutlu çıkamazsak juventus olyi yense bari diye dua ediyorum...

Ama ben lucescu zamanında GSde bile stada gitmeyi bırakmış bir adamım ki , kadıköydeki olaylı maç dahil istanbulda maçlara gideridim [olimpiyat stadı sux ]...

Bu futboldan ne anladığına bağlı sen italyan tarzından hoşlanıyosan luceyi seversin , ben ingiliz tarzı bol ataklı bol gollü maçları seviyorum haliyle lucescuyu sevmiyorum..

Ayrıca bu olayı lucescu yenincede belirtiyorum Gsdeykende belirtirdim , bunun takımla kıskanmakla taraf olmakla alakası yok futboldan ne anladığınla alakası var { yanlış anlamayın nasıl futboldan zevk aldığın manasında }

Onun için boşu boşuna ortamı gericek mesajlar atma gayet efendi gibi bjkye saldırmadan , kimseyi suçaladam bence elenme nedeninizi yaşmışım yada yazmışlar yok kıskanıyolar yok şans eseri uefa almışlar gerek yok böle şeylere...

Ayrıca ben bu mantıkla oynarsa lucenin Barcayı yeneceğine de inanmıyorum barca her ne kadar kötü oynasada maç boyu tek atak yapılarak barca yenilmez benim düşüncem...
Sosyal ağlarda paylaş

kıskanmakla pek ilgisi olmadığını daha önce belirtmiştim ben de, örneğin gs'nin 2 sitesinde de yapılan oylamalarda lucescu gitsin diye oy vermiştim hem de 3er 5er tane :)
her maçı "ya son dakkada bi gol yersek" korkusuyla izlemek artık işkence olmaktan çıkmıştı öldürüyordu yavaş yavaş beni[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

delırdım tek kelıme ıle yasının yaptıklarına her topu gerı pas yaptı zagonun orta sagda ısı neydı onu anlıyamadım bence tek adam saglamdı oda emre bır tek elı opulesı odu LUCESKIYı kınıyorum kınıyorum[hline]''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault
Sosyal ağlarda paylaş

ben boş konuşuyosam senin hayatın boş ne diyim?
bak konu neymiş? Beşiktaş - Chelsea, ve dolayısıyla BJK hocası Luçe. GS'deyken oynattığı futbola eleştirilerini hede hödönü başka bi topic açıp bütün mutlu gsli arkadaşlarınla vay vay luçe de ne ezik lol triplerinde tartışabilirsin. Neymiş, eleştiri yapıcaz diye saçmalamıycakmışız.[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

Bana göre tamamen lucescu haksız... biz berabere kaldığımız vakit diğer iki takımdan biri gol atıp çıkacağı durumda defansif bir oyun sergilemek nasıl bir teknik kurgudur hala anlayabilmiş değilim .. ya kardeşim atarsın 1 gol chelsea ya sonra yatarsın maça anladım .. ama yok sanki lazio prag maçı 0-0 bitti bizimkiler beraberliğe yatıyorlar ama içime doğdu arkadaş..star'ı izlerken sol ekranda bir kutucuk açıldı prag lazio maçının son saniyelerini gösteriyordu canlı canlı .. frikik kullanıyorlardı ve gol oldu ..bu kadar yani bu takım böle oynatılırsa uefa dada bir şey yapamaz kanımca.. saldırman gerekiyorken saldıracaksın..[hline]KinGpiN the striked sazan
Dön bakim 70'li yıllara ne modaydı ? Murat 124, böl ikiye 62 , 62 den ne yaparsın sen ? tavşan , böl ikiye şan , tersten oku naş hadi bakim naş anladın sen anladın...
Sosyal ağlarda paylaş

kingpin biz berabere bitirsek prag nası çıkıyo, bunu bana bi anlatır mısın?

diğer maçtaki 3 sonuçtan 2 si bizi beraberlikte gruptan çıkartıyosa, lazio gol atmadıkça CHELSEA gibi bi takıma beraberliğe oynamanın ve aratoplarıyla gol bulmaya çalışmanın nesi saçma?[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

resmın macın ılk dakkasından berı uc sıfır ondeyız gıbı oynandı ılhanın sırkte yapılan haraketlerı yasının gerı pasları zagonun orta alanda oynaması sacmalıktı 93de atılan o gol resmen sınır kupune donusturdu[hline]''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault
Sosyal ağlarda paylaş

bak hala saçmalayıp üste çıkmaya çalışıyorsun. bi daha söylüyorum saçmalama !
lucescu'yu savunmaya çalışan bazı bjk'liler gs'lileri kıskançlıkla suçlayınca tabi ki cevabımı vericem. ama sen oturup konuyu gs'ye çevirirsen saçmalamış olursun

ok artık susarsın saçmaladığını anlayıp.[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLaQ, 10 December 2003 13:57 tarihinde demiş ki:

[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-

puan durumu
prag 5
lazio 5
bjk 7
chelsea 9 değilmiydi ?
biz berabere kaldığımızda prag veya lazio gol atarsa çıkmıcaklar mı ?[hline]KinGpiN the striked sazan
Dön bakim 70'li yıllara ne modaydı ? Murat 124, böl ikiye 62 , 62 den ne yaparsın sen ? tavşan , böl ikiye şan , tersten oku naş hadi bakim naş anladın sen anladın...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
theKingpin, 10 December 2003 14:00 tarihinde demiş ki:
said:
bLaQ, 10 December 2003 13:57 tarihinde demiş ki:

[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-

puan durumu
prag 5
lazio 5
bjk 7
chelsea 9 değilmiydi ?
biz berabere kaldığımızda prag veya lazio gol atarsa çıkmıcaklar mı ?[hline]KinGpiN the striked sazan

İkili averaj diye bişi var, biz berabere kalırsak lazio yenmedikçe biz çıkıyoduk ki o maçta lazionun yenmesi en küçük ihtimal.[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

peki, lazionun yenemiceğini kim garanti ediyor ? hiç kimse sonuçta en azından 1 gol atıp öle yatmak daha mantıklıydı.. ama üstüne üstlük birde lucescu çıkıp dediki keşke takımı defansiv oynatsaydım atak oynatmasaydım dedi orada kriz geçirdim zaten ne daha nasıl defansiv oynatıcaksın bre[hline]KinGpiN the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eno, 09 December 2003 22:53 tarihinde demiş ki:
Sevemedim ben bu Lucescu'yu... Takıma bak.. Taktik yok, bişey yok. Topu alan ileri vuruyor. Bu beşiktaşın her maçında böyle. Kabak tadı verdi artık.

+1[hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

Lucescu ile Beşiktaş TÜrkiye liginde şampiyon olur ama avrupada asla bu lucescuya kendimcec verdiğim 3. şanstı sen kimsin ki luceye şans veriyosun derseniz ilk Bjk'ya geldiğinde ben dedim bu adam gidene kadar ben takım tutmam sonra vazgeçtim BJK aşkı geçende de bi topic açmıştı Luce ile ilgili orda Luce'ye iyi ne yazdıysam hepsi için herkesten özür diliyorum.
Lucescu = Dilenci Kılıklı = Titrek tospa
Lucenin bu maçtaki hataları yaz yaz bitmez onun için yazmıyorum :([hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

Güntekin Onay'dan çaldığın laflarla gelme bari buraya. Ha, yani Lazio'nun gol atamıycağını garanti edemiyoruz ama BJK saldırdı mı atar, affetmez, bunu garanti edebiliyoruz. Elindeki sonuçla çıkmak varken neden herşeyi riske atsın ki luçe, cL bu, elenmemiz 10 m Euro ya mal oldu, kimsenin göz zewki için bodozlama atak yapılmaz, en çok ben kriz geçirdim heralde pancu o golü kaçırdığında odamın kapısını kırdım artık kapı yok :)[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...