Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rezillik

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

Okuldan çıktım arkadaşımla beraber yürüyorum..
Şöyle bir yana baktım arkadaşım sesleniyo gidiyim konuşayım dedim .. Çopoşfhh!.. Öyle bir yapışmışım ki yere avucum içinde birsürü delikler oluştu ve sağ kalçamı elimle baskı yaptıgımda ölecek gibi oluyorum..

Yere düştüm bi de çok kalındım hani böyle küçük çocukar koşarken çopof diye yapışlırlar ya anneleri giydirmiştir hatta aynen öyle yapıştım yere.. Allahıma çok şükür pek kişi görmemişti ve de hoşlandıgım kız da görmemişti.. (oheloy)

Fakat o gülen bakışları gördüm ya o anda kafama bi magnum dayayıp tetiği çekmek geldi içimden ama artık yapılacak bişey yoktu..Ve oradan kalan tek şey :

"Olm nası düştün ya puahahah"
"Düştük işte olm ne var.."
(Nasıl giderim okula ben yarın :P)[hline][Mix]Reborn
Blackicé a.k.a Kevin, Vista, Anderson
I Love Nemo! / Summer Jam!.. / Messenger

Sosyal ağlarda paylaş

bu benim fobim gibi bişey ya
eğer yağmurlu bir yolda yokuş çıkıp indiysem ve düşmediğsem ilk işim ayakkabılarıma şükretmek olur.
ayrıca kimseye kayıp ya da takılıp düştüğü için gülmem ( biliyorum çünkü o hissi ) ama işte rezil olma güdüsü var yine de.
sonuçta insanların önemli bir kısmı buna ciddi bakamıyolar. kahkahalara boğuluyolar.[hline]If only I could breathe to see the sun of May...
Sosyal ağlarda paylaş

minibüsler çok feci..bnde "çarşıda indirirmisiniz" dedikten sonra kapı açılır açılmaz daha minibüs durmadan bi anlık gazla atladım ama o an kapının demirinide bırakamadım bikaç saniye ööle mininbüsle yarıştık sonra düştüm :)[hline]So many times its hopeless dark and gray
And other times its hope that saves the day!!!

- Airplane out of the fart, say hi to that sweetheart:

(Osuruktan tayyare, Selam söyle o yare)
Sosyal ağlarda paylaş

benim bi arkadasım var oyle cok utangactır bu tip konularda ... Bi de dusunun Uni cıkısı otobuste dustugunuzu .. Kızlar,Erkekler butun okul o otobustedir ve otobusun hareket etmesiyle yere kapaklanırsınız .. Ve bu arkadasım bu olayı 3-4 defa yasadı .. Oyle kolay diil ama gulmemek lazım tabi[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Ehehe bişey olmaz. Benım okulda saçlar uzundu. Kestirmezdim . en sonunda müdür yardımcısı kafayı yedı bır hafta okula fılan almadı. Kestirdim kötü oldu. sınıfa gittim bir tane veled güldü. Koştum kafasını pencereye yapıştırdım ensesinden acaıp sesler cıkardım. sınıfa ibret oldu . hiç bir şey diyemediler :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deli333, 10 December 2003 23:11 tarihinde demiş ki:Koştum kafasını pencereye yapıştırdım ensesinden acaıp sesler cıkardım. sınıfa ibret oldu . hiç bir şey diyemediler :)

Sanırım daha uzun yıllar boyunca şunu yapamayacağım.. :)[hline][Mix]Reborn
Blackicé a.k.a Kevin, Vista, Anderson
I Love Nemo! / Summer Jam!.. / Messenger

Sosyal ağlarda paylaş

alanyada bi barda grup yeni light my fire çalmışken sahneye çıkıp mikrofona "sabahtan beri light my fire istiyorum çalmıyosun" demiştim.zaten kanımdaki alkol oranı o kadar fazlaydıki çıkışta sokakta kurbanlık koyun taklidi yapmıştım.iki gün sonrada aynı yere gitmiştik.bakışları unutamam.[hline]Mazhar Alanson-Cem Yılmaz:
Bir zamanlar fırtınalar estirirdim
Sosyal ağlarda paylaş

Wu Shu veya akrobasi tarzı bişey öğrenin,

yere düştüğünüz zaman o karizmatik kalkış hareketini yaparsınız millet "zuhahh.. oha!" olur :p

İnanın hep düşmek istersiniz o zaman... :p[hline]Madem herkes bigün ölecek, o zaman ben niye ölüyorum abi ya!?

Hatırlar mısın bir aralar OSI'de etrafa para saçan Wacky diye onurlu bi mage vardı... Verin lan paraları geri!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wacky, 11 December 2003 04:14 tarihinde demiş ki:

yere düştüğünüz zaman o karizmatik kalkış hareketini yaparsınız millet "zuhahh.. oha!" olur :p

İnanın hep düşmek istersiniz o zaman... :p[hline]Madem herkes bigün ölecek, o zaman ben niye ölüyorum abi ya!?

Hatırlar mısın bir aralar OSI'de etrafa para saçan Wacky diye onurlu bi mage vardı... Verin lan paraları geri!
piskomusun olm :D[hline]Sizi çok ama çok seviyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wacky, 11 December 2003 04:14 tarihinde demiş ki:

d20 atsak...[hline]Level 12 Jedi
Level 15 topuk
Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
benim butun kız arklarım cok sevmisti ;) cok rahat alıolar ellerine ;)
Sosyal ağlarda paylaş

o minibüsten düşen ben olmıyıyım. bi gün ulus-seyran dolmuşuna binmişim okula gitcem. "abi müsait bi yerde" der demez adam kapıyı achtı. baktım chok hızlı gitmioz, bizim okul zaten geride kaldı. okulada gec kalmısım. hop atladım. ve o gün yavasta olsa giden dolmustan atlanmıycagını örendim. cantayla bırlkte 3 takla fılan attım. butun dolmus ındı cocugum iimisin filan dio. rezillik diz boyu yane..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Black1ce, 10 December 2003 23:13 tarihinde demiş ki:
said:
Deli333, 10 December 2003 23:11 tarihinde demiş ki:Koştum kafasını pencereye yapıştırdım ensesinden acaıp sesler cıkardım. sınıfa ibret oldu . hiç bir şey diyemediler :)

Sanırım daha uzun yıllar boyunca şunu yapamayacağım.. :)[hline][Mix]Reborn

Sebep? :) Kafası dışarı camdan yani bahçeden cok komik gözükuyormuş cocugun dışardakıler kopmustu :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...