Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CUbe II - Dehşet Vahşet Kan kardeşler(a.k.a bu ne yahu)

Lixad

Öne çıkan mesajlar

Allam allam bu nedir tamam iyi hoş bir film diyelim ama nedir bu ya hipercube müüş ulan ben daha önceki filmi çözemedim kim yaptı niye yaptı naısl yaptı falan adamalr 2. cisini çekmiş bir allahın kulu şunun konusunu sölesin yoksa delircem.

Kimy aptırıyor kardeşim bu küpleri niye yaptırıyorlar hasstamı bu insanlar hiç mi işleri güçleri yok bu insanların.[hline]-Moonlight?
-She died! Witness the birth of Lixad
Sosyal ağlarda paylaş

Bende yeni izledim kopya cd den 1 e göre daha orjinal olmuş ama bi mok anlamadıktna sonra ne anlamı var.

4 boyut diye bir şey yoktur kardşeim kimse bulmadı daha onu ben bulcam onu sabretsinler biraz töbe töbe[hline]-Moonlight?
-She died! Witness the birth of Lixad

[Bu mesaj Lixad tarafından 03 Aralık 2002 20:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ilk filmin bi şekilde vcd sini edinip izlemiştim acaip hoşuma gitmişti .. ama bi sinema sitesinin forumunda 2.film için pek olumlu eleştiriler yok
ölümler felam orijinal deel we bi yaşlı kadın warmış çok sinir bi karaktermiş ehuh
neyse umarım bunu da bulurum we izlerim
sinemaya gelmemesi kötü :///[hline]i feel i'm coming to an end
Sosyal ağlarda paylaş

requiem for a dream gibi bi başyapıt niye gelmiyosa bu da o yüzden ..
sonuç: HİÇ !

işte böle filmlerin düştükleri acı yerler:
milletimizin hollywood u war; hiç gidip uyuşturucu batağının bikaç genci hangi noktalara getirdiğini anlatan bi film izlenir mi
izlenilmez tabi

biliyo yapımcılar da cube filminin belirli bi kesme hitap edeceğini .. o yüzden sinemadan umudu kesmişler direk vcd piyasasına sürmüşler

yazık çok yazık[hline]i feel i'm coming to an end
Sosyal ağlarda paylaş

yaf req for a dream fazla dramatikti.
yani 4 kişi için de olabilecek en kötü senaryo yazılmıstı. ben ohaa demiştim wallahi.
ne bilim yani, sanki küçük cocukları uyusturucudan korkutmak için yapılmıs film. o kaka elleme der gibisinden :)
bi de fenalık geliyo adama izlerken,
ama filmin müziklerine laf yok :)))
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
ilk film kadar iyi değilmiş

Spoiler :(izlemeyen okumasın bence)
Bundaki cube değişik.Hypercube.Normal küp uzunluk genişlik ve derinlik olmak üzere 3 boyutludur.Bu 4. bir boyuta sahip...zaman.Bu sayede içinde paralel zamanlar oluyor.Filmin sonunda hükümet deneyi olduğu ortaya çıkıyor.Çıkış yok.Cube un kendini imha etmesini beklemek zorundasınız.Bütün paralel zamanlar birleşip tek zaman oluyor.İlk filmde polis kafayı çizip piskopat oluyordu bunda ise özel dedektif oluyor.Yine ilk filmde duvar mı ne design etmiş olan adam gibi bunda da kapıları design eden eleman var.Filmin ana karakteri diyebileceğimiz masum gözüken Kate isimli bayan hükumet ajanı çıkıyor.Çok ufak bir obje var ne işe yaradığını bilmiyorum sonunda onu teslim ediyor.Orayı anlamadım.Fikir güzel ama uygulayamamışlar.İlk film buna on basar.[hline]
It is getting dark again
Dusk shuffle across the fields
The evening trees moan as if they knew
At night I always dream of you
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...