Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

en iyi böğürtken

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

Öncelikle Topic'in Slipknot tartışmasına dönmesini istemiyerek başlıyorum.

Alexi_Septiumus, çok yanlış düşünyorsun. Düşüncelerine katılmıyorum. Slipknot bana göre çok iyi diyebileceğim bir grup. Bence Wait And Bleedden başka daha bir sürü iyi şarkısı var istersen bi kaç isim vereyim ve dinle bunları. Ha eger hala begenmedım derrsen bilemicem.
Ama Çıkıpda Çok kötü yalan demen falan tam "LoL" bi olay.

--Surfacing
--Disasterpiece
--Spit It Out (Mükemmeldir)
--People=Shit
--Left Behind
--Eyeless
--SIC
--Me Inside

Bu şarkılar bana göre Süper hepsi.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

said:
UltraPsycho, 26 November 2003 21:14 tarihinde demiş ki:
Ferit adını hatırlamıyom ama Megadeth-REctified gibi bişiydi :)[hline] Face your fears,
Live your dreams...
UltraPsycho

ferit ne demek lem???¿¿ :Pp[hline]Ph'nglui mgwl'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn...

.................................thE CaLL oF Cthulhu...

:rock:obEy yOUr mastEr!¡:rock:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karpuz, 27 November 2003 17:29 tarihinde demiş ki:
said:
GEd, 25 November 2003 10:49 tarihinde demiş ki:
cannibal corpse un vokalisti
cilgin bögürür

Cannibal Corpse un vokalisti, önünden yemeği alınmış, ininden çıkmış ayı gibi bağırıyor... hiç hoş değil bence...

karpuz efekti de alalım lütfen
örghmuagghhrooööaarh olur mu mesela : )

eet başka böğürtenler söleyiniz bu arada
benim aklıma biri daha geldi therion un ilk 4-5 albümündeki şarkılarda sıkmayan baymayan kafa .ikmeyen brutaller wardır[hline]a.k.a "bay bomba"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DoGMeaT, 24 November 2003 20:54 tarihinde demiş ki:
Rammstein-Feurer fral
Tanzwut-Tanzwut[hline]tık!we dont die!we go to hell and regroup.
And when he gets to Heaven
To Saint Peter he will tell.
One more soldier reporting, Sir
I've served my time in Hell!

arkadaşım feuer frei demeye çalıtşın sanırım :),

ben rotting christ derim heralde bu konuda da[hline]a.k.a wicked
Robin Williams Dead Poet's Society'de demiş ki:
No matter what anybody tells you, words and ideas can change the world.
Ülkenin bütünlüğü için sen de bir bayrak as !
Sosyal ağlarda paylaş

en ii brutali bilmorm tam olarak ben haggard derim aklımdan ilk geçen die ama deftones-get bored şarkısında insan bu kadar güzel mi bu sıkılma duygusunu gösterir be kardeşim harbiden sıkıntıdan delirceim zamanlarda o şarkıyla birlikte get booooreeeeed die baarmak gibisi yoq siz ne dersiniz bilmem ama..[hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlaCk_DmC, 26 November 2003 12:10 tarihinde demiş ki:
Öncelikle Topic'in Slipknot tartışmasına dönmesini istemiyerek başlıyorum.

Alexi_Septimus, çok yanlış düşünyorsun. Düşüncelerine katılmıyorum. Slipknot bana göre çok iyi diyebileceğim bir grup. Bence Wait And Bleedden başka daha bir sürü iyi şarkısı var istersen bi kaç isim vereyim ve dinle bunları. Ha eger hala begenmedım derrsen bilemicem.
Ama Çıkıpda Çok kötü yalan demen falan tam "LoL" bi olay.

--Surfacing
--Disasterpiece
--Spit It Out (Mükemmeldir)
--People=Shit
--Left Behind
--Eyeless
--SIC
--Me Inside

Bu şarkılar bana göre Süper hepsi.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
- Marit
Son= Başlangıçtır!

Seninde iyi grup demen bana göre "LOL" bir olay.
Onları dinlemesem zaten yorum yapmam.
Benim anlamadığım sen nasıl tutup benim düşüncelerimi "LOL" bir olay olarak eleştiriyorsun.Yani senin dinlediğin müzik mi yanlızca güzel olan?
Eğer benim dediklerim sana göre "LOL" bir olaysa senin dediklerinde bana göre "LOL" bir olaydır.
Bir olayın "LOL" olmasıda çok "LOL" bir olay zaten.
.[hline]Infernal_Reborn, 22 November 2003 17:00 tarihinde demiş ki:o diil de max payne 2 oynuorum adam hep traşlı. lan ne ara traş oluon allahsız.

[Bu mesaj Alexi_Septimus tarafından 01 December 2003 14:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya Alexi yalan grup ne demektir ya ?
Yalan grup derken bikere sen direk ön yargıyla girmiş oluyosun olaya. Ben bunun için orda "LoL" figurunu kullandım.

Elbette benım dinledigim en iyisi degil tabiki. Boyle birsey soz konusu bile olamaz. Zevkler herkes için degisir. Birinin begendigini bir baskası itici bulur vs.

Ama orada benım anlatmak ıstedıgım Sen direk çıkıp "9 kişlilk grupmu olur ya?" "Yalan Grup" benzetmelerindi.
Bu yazdıklarını bir daha düşün ne kadar yanlış oldugunu anlıyacaksın.

Ha elbette begenmiyebilirsin bunu açıklayarak yazabilirdin ama orda ORdu gibi grupmu olur, yalan grup bu ya bırakın falan saçma geldi bana. Bilmem anlatabilidmmi?[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
- Marit
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

1) TEPİŞMEYİN! kimse hiçbir grubu sevmek ya da sevmemek, hakkında iyi ya da kötü konuşmak zorunda değil.
2) zorunda olunan tek bir şey varsa fikir tartışırken seviyemizi korumaktır. birbirinize düşüncelerinizi zorla kabul ettirmeye değil, açıklamaya çalışınız.
3) böğürtü vokal çığlık vokalden farklı bir olaydır. çığlık vokalde dani filth'in üstüne tanımam, ama böğürtü derseniz iş değişir.
4) böğürtü vokalin şahı, adını şimdi unuttuğum obituary vokalistidir. böyle böğürtü duyulmamış, görülmemiştir.
5) carcass rulzdur.
6) karpuz lol sana! cannibal yorumun beni benden aldı.
7) tekrar ediyorum: tepişmeyin kilitlerim!
Sosyal ağlarda paylaş

şarkılarda böğürme olayının godfatherı, bu işten para kazanan nadir insan Chris Barnes [ex-cannibal corpse]
o ayrıldıktan sonra gruba giren corpsegrinderın da çok sağlam brutalı var ama bana chris barnsınki böle daha organik daha hayvani daha iyi gibi geliyo
glen benton [deicide] var, akıl hastası ateist bu da bokunu çıkarıyor
onlardan başka jeff walker [karkas] ta iyidir. florida death metalde en etkileyici brutalı john tardy [obituary] yapıyo.

tabi adamların sesleri böle yazarak anlatılcak gibi değil, şarkılarını dileyip olayı görebilirsiniz.
haa bunlar oldskul death metalin babaları. sırf bu böğürme olayı üzerine kurulmuş içinde onlarca grup barındıran brutal death/grindcore diye bi tür de var. ordan grup falan saymıycam ama bizden batu[cenotaph] falan da gayet iyi[hline]consume the forsaken
Sosyal ağlarda paylaş

aha saol yahu, mesajımı yazdığımdan beri john tardy'nin adını hatırlamaya çalışıyorum. googledan filan bakmaya da üşenmiştim, iyi oldu :)

tardy böğürme konusunda bi taneciktir.
bi de eskilerden bakırköylü bi death metal grubu vardı carnate diye, o grubun vokali nuri de tardy'nin sesinin aynısının tıpkısını yapabiliyodu :)
ehe bi de bööle istiklal caddesinde filan gaza gelip böğürürdü deli adam, eğlendirirdi insanı...
*!hey gidi mode is set on by ema*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...