Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Road to Mithril Hall (Kısa Movie)

Capulcu

Öne çıkan mesajlar

Daha Yeni Seyrettim gercekten guzel yapmislar muzikler ise ayri bi hosuma gitti :)[hline]Birer çoban olacağız.Senin için, Tanrım, senin için.
Gücümüzü senin elinden alıyoruz.
Ayaklarımız emirlerini rüzgar gibi yerine getirsin.
Akıtacağız sana doğru ruhlarla dolu olan nehirleri.

The Boondock Saints(1999)
Sosyal ağlarda paylaş

Bende izledim,m Super huper olmus
Lakin bir falso varki ole bole degil,

1.Artemis niye Full Plate giyiyo?Onu gectim o full plate le nasil okadar cevik(hani artemis zaten cevik biride)
2.Abi sorarim size Iced wind dale de Jarlex ne alaka? ayrica bunlar ne zamandan beri beraber calisiyolar?
Dovus sahneleri super olmus
Artemis in Sakali olmasi lazimdi.Hafifte uzun saci,
Ama oda oke doke
Sonucta Iced wind dale ve ona bagli olarak Drizzt hayranlarini utandirmayacak kadar iyi bir anime bu

Bu arada en bittigim sahne su halfling i ilk gordugumuz sahnede arkasina bakiyoya
Abi ne super bir detay ne super bir kalem dir o ya
Taptim bittirdim baska birsey de demiyim,[hline] turk frp yazarlarinin birle$tigi dunya
Hic bitmeyen Efsaneler
kimsesizlerin siirleri
Miranin omnis
Sosyal ağlarda paylaş

Jarlaxe ile Artemis'in bağlantıları.Örneğin Jarlaxe Entreri Calimport'a döndüğünde çok yardım ediyor ona(doğal olarak işine geldiği için).Sonra bir büyücüden kurtarıyor onu falan filen işte.[hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ssj4songoku, 25 August 2003 12:29 tarihinde demiş ki:
Jarlaxe ile Artemis'in bağlantıları.Örneğin Jarlaxe Entreri Calimport'a döndüğünde çok yardım ediyor ona(doğal olarak işine geldiği için).Sonra bir büyücüden kurtarıyor onu falan filen işte.[hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

Hadin ben orayi biliyorum da Benim sorum IWD de ne alaka bu ikili?[hline] turk frp yazarlarinin birle$tigi dunya
Hic bitmeyen Efsaneler
kimsesizlerin siirleri
Miranin omnis
Sosyal ağlarda paylaş

iyi de iwd ile alakalı olduunu kim söyledi ki zaten
adamlar özgün çalışmışlar dedik
ona bakarsan orda artemisle karşılaşmıyolar bile...
iwd ile ne alaka ya gelince
iwd nin geçtiği zamanda bile bir bağlantısı war diye biliorum artemisin drowlarla. yani pat die legacy de ortaklık yapmıyo.
bir de full plate demişsin
nerden çıakrdın onun full plate olduğunu ki.
bariz leather. düşünemedin mi full plate olsaydı drizt wurunca öyle karpuz gibi açılır mıydı önü.
o artemisin giydiği leather drizztte de war..(sora mithril yelek zırh mı ne takıodu die hatırlıorum ama emin diilim)[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sly-One, 25 August 2003 16:32 tarihinde demiş ki:
iyi de iwd ile alakalı olduunu kim söyledi ki zaten
adamlar özgün çalışmışlar dedik
ona bakarsan orda artemisle karşılaşmıyolar bile...
iwd ile ne alaka ya gelince
iwd nin geçtiği zamanda bile bir bağlantısı war diye biliorum artemisin drowlarla. yani pat die legacy de ortaklık yapmıyo.
bir de full plate demişsin
nerden çıakrdın onun full plate olduğunu ki.
bariz leather. düşünemedin mi full plate olsaydı drizt wurunca öyle karpuz gibi açılır mıydı önü.
o artemisin giydiği leather drizztte de war..(sora mithril yelek zırh mı ne takıodu die hatırlıorum ama emin diilim)[hline]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar

Iced wind dale le su bakimdan alakali
Iyi izlersen zaten Salvatore un romani olan IWD den esinlemistir demis,Bunuda gec Road to mithril Hall bolumu Iced wind Dale triology de yer alan bir bolum,
Ayriaca demissinki Eyer full plate olsaydi ole yarilirmiydi.
Sana sunu soruyum, Peki ertunun derisini nasil kesti bu silahlar (biri twinkle biride Frostscimitary ydi sanirim yani anliyacagin Twinkle +3 defence FS de +2 attack ve cold dammage miydi neydi)
Sonucta drizzt 10 tane fullplate arka arkaya konsabile ole armor u olan bir suru yaratigi oldurdu[hline][i] turk frp yazarlarinin birle$tigi dunya

Hic bitmeyen Efsaneler
kimsesizlerin siirleri
Miranin omnis

[Bu mesaj The_Guardian tarafından 25 August 2003 19:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Buyrun drizzt in ozellikleri

Male drow Ftr10/Bbn1/Rgr5 of Mielikki: CR 17; Medium-size humanoid (elf); HD 10d10+20 plus 1d12+2 plus 5d10+10; hp 124; Init +9; Spd 40 ft.; AC 23 (touch 14, flat-footed 19); Atk +17/+12/+7/+2 melee (1d6+6 plus 1d6 cold/1820, +3 frost scimitar), +16/+11 melee (1d6+4/1820, +2 defending scimitar); SQ Drow traits, favored enemy (goblins +2, magical beasts +1), light blindness, rage, spell-like abilities; SR 27; AL CG; SV Fort +15, Ref +9, Will +7; Str 13, Dex 20, Con 15, Int 17, Wis 17, Cha 14. Height 5 ft. 4 in.

Skills and Feats: Climb +8, Handle Animal +9, Hide +13, Intuit Direction +5, Jump +8, Knowledge (nature) +5, Listen +20, Move Silently +15, Ride (horse) +7, Search +13, Spot +15, Use Rope +7, Wilderness Lore +8; Ambidexterity, Blind-Fight, Combat Reflexes, Dodge, Improved Initiative, Improved Two-Weapon Fighting, Mobility, Quick Draw, Track, Twin Sword Style, Two-Weapon Fighting, Weapon Focus (scimitar), Weapon Specialization (scimitar).

Special Qualities: Drow Traits (Ex): +2 racial bonus on Will saves against spells and spell-like abilities, darkvision 120 ft. Light Blindness (Ex): Abrupt exposure to bright light (such as sunlight or a daylight spell) blinds drow for 1 round. In addition, they suffer a 1 circumstance penalty to all attack rolls, saves, and checks while operating in bright light. Rage (Ex): During his rage, Drizzt has the following statistics instead of those given above: hp 156; AC 21 (touch 12, flat-footed 17); Atk +19/+14/+9/+4 melee (1d6+8 plus 1d6 cold/1820, +3 frost brand scimitar) and +18/+13 melee (1d6+5/1820, +2 defender scimitar); SV Fort +17, Will +9; Str 17, Con 19. Skills: Climb +10, Jump +10. The rage lasts 7 rounds, after which Drizzt is fatigued. He can rage once per day.

Spell-Like Abilities: 1/daydancing lights, darkness, faerie fire. These abilities are as the spells cast by a 16th-level sorcerer.

Spells Prepared (1; base DC = 14): 1detect animals or plants.

Possessions: +4 mithral chainmail, Icingdeath (+3 frost scimitar), Twinkle (+2 defending scimitar), figurine of wondrous power: onyx panther (name Guenhwyvar; see below)

Onyx Panther: This magical figurine summons the black panther Guenhwyvar, a friend and loyal companion to Drizzt. She can be summoned every other day for a period of 6 hours. If slain, she reverts to her figurine form and cannot be summoned for 48 hours. Guen understands Common and Undercommon, and has the following statistics:

Guenhwyvar: Female panther; CR 5; Medium-size animal; HD 6d8+12; hp 39; Init +4; Spd 40 ft., climb 20 ft.; AC 15 (touch 14, flat-footed 11); Atk +8 melee (1d6+3, bite), +6 melee (1d3+1, 2 claws); SA Pounce, improved grab, rake 1d3+1; SQ Low-light vision, scent; AL N; SV Fort +7, Ref +9, Will +3; Str 16, Dex 19, Con 15, Int 6, Wis 12, Cha 8.

Skills and Feats: Balance +12, Climb +11, Hide +9*, Listen +6, Move Silently +12, Spot +6; Multiattack, Weapon Finesse (bite), Weapon Finesse (claw). Includes +4 racial bonus on Hide and Move Silently checks, +8 racial bonus on Balance checks. *In areas of tall grass or heavy undergrowth, her Hide bonus improves to +8.[hline] turk frp yazarlarinin birle$tigi dunya
Hic bitmeyen Efsaneler
kimsesizlerin siirleri
Miranin omnis
Sosyal ağlarda paylaş

bana böyle çok biliomuş ayaklarına yatma hepsi bizde de bulunuyo bilgisayarda.
ama mantıklı insan bi kere o çizimden bile plate olmadığını anlar. çünkü resmen yarılıyo. içine girer falan tamam da.
öyle parçalanmaz kağıt gibi.road to mithril hall bölümünde öyle bir sahne yok zaten bildiğin gibi. sonuçta ii çalışmış adamlar.[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ben farkli birseymi soyluyorum
Iyi yapmislar,Guzel yapmislar.
Lakin bana Fullplate gibi gozuktu diyorum bukadar,
Leather sa leather dir degilse degildir.
Bole gaza gelmenin ne anlami varki
Biliyomus bilmiyomus,[hline] turk frp yazarlarinin birle$tigi dunya
Hic bitmeyen Efsaneler
kimsesizlerin siirleri
Miranin omnis
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sly-One, 25 August 2003 19:07 tarihinde demiş ki:
bana böyle çok biliomuş ayaklarına yatma hepsi bizde de bulunuyo bilgisayarda.
ama mantıklı insan bi kere o çizimden bile plate olmadığını anlar. çünkü resmen yarılıyo. içine girer falan tamam da.
öyle parçalanmaz kağıt gibi.road to mithril hall bölümünde öyle bir sahne yok zaten bildiğin gibi. sonuçta ii çalışmış adamlar.[hline]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar

Suda ayri bir konudurki Hatirlarsan Artemis arkadan geliyodu RMH bolumunde
yaninda da bir asker birde kadin bir wizard var,
Magrada karsilasiyolar o dogru,
Ama var o bolumde Artemis entereri[hline][i] turk frp yazarlarinin birle$tigi dunya

Hic bitmeyen Efsaneler
kimsesizlerin siirleri
Miranin omnis
Sosyal ağlarda paylaş

Sly-One eğer orjinalini okusaydın golemin adını buk değil bariz bok olduğunu görecektin.

ekleyeyim dedim ayrıca güzel çizilmiş.[hline]Aket Atum, Founder and the mentor of the Comachero enstitüsü. Avatar of Odin
Rogman, 20 August 2003 13:30 tarihinde demiş ki:
ahah 5 kişi den 8 sayfalık thread cıkmıs hll walla.. (şu anda 25 sayfa)

Açtığım threadin basarısı :) comanchero enstitüsü
frp olmak isteyenler comanchero enstitüsüne
Sosyal ağlarda paylaş

Jarlaxle ne öle ya.O şapka ne alah kahretsin.Uzaylı gibi olmuş.
Rezil etmiş en güçlü herifi.Neyse güzeldi genede bu şekilde bile beyeniyo herkez,düzgünce bir animasyon yapsalar çok güzel olurdu.Profosyonel çalışma yapsalar keşke.Bunada razıyım ben devamını çıkarsın bari...[hline]My purpose is a very clever answer to a situation you couldn't understand.
Sosyal ağlarda paylaş

bilmrm farkettiniz mi ama gelen drowlarda hiç silah yok

monk mu acaba bunlar[hline]Aket Atum, Founder and the mentor of the Comachero enstitüsü. Avatar of Odin
Rogman, 20 August 2003 13:30 tarihinde demiş ki:
ahah 5 kişi den 8 sayfalık thread cıkmıs hll walla.. (şu anda 26 sayfa)

Açtığım threadin basarısı :) comanchero enstitüsü
frp olmak isteyenler comanchero enstitüsüne (infernal-reborn a kılım)
Sosyal ağlarda paylaş

Link e tıkladım ve sunucu bulunamıyor dedi ve bu kaçıncı deneyişim (baya zaman aralığıyla)

Ne yani onu izleyemezsem ölürüm ben!

Gerçi Entreri hayalimdeki gibi deilse daha kötü olur ama neyse...[hline]Fierce is my blade fierce is my hate born to die in battle, I laugh at my fate

closest one to aket atum
member of the Comachero enstitüsü
Sosyal ağlarda paylaş

Hayda sunucu bulunamıyor diyo bendede...İyi olurdu izeleyebilseydim bu filmi[hline][b]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...