Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

adsl modem ıcın yardıms

jacabo

Öne çıkan mesajlar

ya bızım koye (tuzlaya) adsl gelmıs bı an ınanamadım
sımdı arastırmaya baslaıyorumda ablam dedı amazon.co.uk da 2. el de satıyolarmıs benım tam olarak turkıyede kullanamabılmem ıcın ne ozeelıklere sahıp bı modem almam gerekır ne tavsıye edersınız?[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

virus tamam bıraz baktımda sımdı ben okada para bırıktıremem ablam da hazır gelırken alıyım bıseyler dıyor hedıye yane bende pahal olmasını ıstemıyorum 2. el alcam amazon dan ondan o verdıgım lınktekı nasıl ozeelık falan bakımından ?[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

sana zykel oneririm ... bulabiliosan Rooterli bir modem al , rassspoe ile uğraşmassin , ayrica rooterli modemlerin içinde kendiş firewall'i da olur ekstradan ..
bir başka alteranatifde alcatel var bildiğim iyi firma olarak ...Ayrıca USB alma derim , ethernet modemler daha iyi[hline]Vanity is my favourite sin¹
¹kibir en sevdiğim günahtır ...1...2...3

[Bu mesaj hired_gun tarafından 19 November 2003 21:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
jacabo aldınmı modemi? kusura bakma uzun bir süre evde değildim bakamadım nete eger almadıysan yardım etmeye çalışayım.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar benimde yardıma ihtiyacım var 15 ine kadar bi modem almam gerek şu an bildigim telekom onaylı ZOOM USB ADSL Modem 5510 var. Fiyatı 128 milyon . Bu modemi kullanan varmı? Nasıl ? Ayrıca Modemi aldıktan sonra ayar gerekiyormu? Bilen bi açıklasın.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Virus, 21 November 2003 20:18 tarihinde demiş ki:
jacabo aldınmı modemi? kusura bakma uzun bir süre evde değildim bakamadım nete eger almadıysan yardım etmeye çalışayım.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos

Virus banada bi yardımcı olursan çok sevinirim dostum. Yarın açıyolar hattımı benim gidip Anadolu yakasında bi yerlerden güzel, beni üzmeyecek bi modem almam şart.[hline]Sungur - Scout of Hun
Necrocks - Necromancer of Hun
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Her modemden sonra ayar gerekiyor en azından telekomun portlarına göre ayarlaman filan gerekiyor bunuda aldıgın yerde yardım ediyorlar veya bazılarının içinde Türkçe telkom için cdler var neler yapman gerektiğine dair modemim nasıl güzelmi tarzı sorulara bence en iyi cevap yaz arama motorlarına modem markasını arama yap forumlara bak insanların görüşlerine göre yönelirsin oda olmadı kendi modeminlen diger modemleri kıyasla ama ZOOM genel olarak iyi diğer birçok marka gibi en azından Hong Kong malı değil.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
İlk olarak söyliyeyim ben burda sadece net üzerinden yaptıgım araştırmalara göre konuşabilirim yani ne yazıkki test etmiş biri değilim yaptıgım yetkililerlen konuşmalarda ve milletin yaptıgı testler üzerine yorum yapıyorum ve suan piyasada olan Zoom x4 modeli hertürlü bir ev kullanıcısının işine yarıyor ben ana temsilcisinden kdv dahil 108 milyonada aldım Avrupa yakasında Feriköyde ayriyetten onlarlan irtibata geçip hesaplarına para geçirip dekontunuda faxlarsanız evinizede gönderirler bu sırada After hevesini kursağında bırakmam umarım ama 2gün önce portlar açıldı ve ben bayramdan sonra dağıtılmaya başlanacagı söyledi 2ayrı santralden yarın belki size sözleşme için geliceklerdir.
Bunun yanında zamanınız olursa Zoomun X5 modeli çıkacaktı yetkiliylen konuştuğumda öyle demişti kendi içinden ethernet kartı filan olackamış ve diğer bütün modemlere göre güvenilirlik olayı maxda olacakmış.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Yanlış hatırlamıyorsam 3hafta önce Kadıköy golda görmüştüm veya gold tamirin bulunduğu pasaja girerken soldaki ilk dükkan ama orda zoom ürünleri var kesin olarak.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
http://www.pcgold.com.tr/Product.asp?CATEGORY=Faks%20Modemler&MARK=ZOOM
Yarın sabah 10gibi kadıköy golda telefon aç sor varmı ellerinde diye.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos

[Bu mesaj Virus tarafından 21 November 2003 21:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Umarım bulabilirsin.lol bende zoom dist. konuşayımda forumlardan buldugum her müşteri için komisyon alayın :)[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Virus, 21 November 2003 21:19 tarihinde demiş ki:
Umarım bulabilirsin.lol bende zoom dist. konuşayımda forumlardan buldugum her müşteri için komisyon alayın :)[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos

rofl[hline]Sungur - Scout of Hun
Necrocks - Necromancer of Hun
Sosyal ağlarda paylaş

Evet bende internette biraz araştırdım ve ZOOM ADSL X4 5551 USB MODEM de karar kıldım. Baktıgım yorumlar dahilinde problemsiz çalışıyor, kurulumu kolay , içindeki kılavuz dahilinde kendiniz bile kurabiliyorsunuz. Hayes chipli yani abd malı sonuçta diger modemlerin çogu uzakdogu yapımı chipler kullanıyor..Ve fiyatı da 175 milyoncuk. İşallah izmirde bulurum yoksa internetten alıcam . Netten almak isteyenler bu adresten ulaşabilir.
http://www.hepsiburada.com/product.asp?dept%5Fid=1260&pf%5Fid=bd15661
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
X4 ün telekom için olan ayarlarını eğer yapamazsanız hertürlü yardım etmeye çalışırım.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...