Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KotOR sorun, 10 dakikalik oyun

AssassiN

Öne çıkan mesajlar

kafayi yemek uzereyim
oyunu sadece 10 dakka oynayabiliyorum
10 dakika sora bilgisayar pat diye reboot oluyor
EAX'i disable ettim olmadi
konfigurasyonlari karistirdim olmadi
baska resolution denedim olmadi
1.01 patchi yaptim olmadi
buna bi care varsa soyleyin siyirdim siyiracam

bioware forumlarini karistirirken gordum bi kiside daha ayni sorun varmis
orayada post attim bitane ordanda cevap bekliyorum[hline]The World is yours.
Sosyal ağlarda paylaş

bende amd var 40 dereceyle baslıyo ...
clock speed ı 1700 e getırınce (default 2 ayarı var ya 1300 ya 1700 olacak kısaca benım ısınma problemım var) bılgısayar acılıpp yuna gırıldıkten 3-4 dk sonra wındows a atıyor ...
ısrarla gırmeye devam eder ve wındows a atamayacak halde bırakırsan restart atıyor ...[hline]*The Bagımsız Oyun Bagımlısı
ölümüne TURK
Aranel Lúinwë
Sosyal ağlarda paylaş

ya ramlerinde ya ekran kartında ya da ekran kartının driverlarında sorun var bence.

önce ekran kartının driverlarını güncelle. olmadı bi arkadaşından falan ödünç ram/ekran kartı falan alıp onunla dene.[hline]You figure a sword and a
bunch of spells make you
tough? It ain't
what you got
that counts, berk.
It's
what you know.
-Fairven, a cipher
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AssassiN, 02 December 2003 01:33 tarihinde demiş ki:
ya bukadar sorunlu oyun gormedim ben
[hline]The World is yours.

Harbiden ya .. deli olucam dirext x 9.0 ı yükledim .. ekran kartını upgrade ettim ama hala aynı sorun oyunu çalıştırıyorum.. bir küçük ekran çıkıyor ordan game sekmesine giriyorum sonra mouse iconu cd oluyor biraz bekliyor bir ekran açılıyor ufak gemiyi gösteriyor sonra o kayboluyor ve hiç bişi olmuyor oyuna giremiyorum nedir bu ya ?
midnight club 2 dede aynı olayı yapıyordu.[hline]KinGpiN the striked sazan
uleaa şülü şülü fülfülü bülbül..
Sosyal ağlarda paylaş

9.0b deneyin
olmassa gidin yeni bilgisayar alın yada internet kafeye yükleyin ya da intihar edinn bu oyunu alıp da oynayamamak çok kötü bişi olmalı..
nese ben sith academy yi load edeyim.. :)[hline]evden mp jk3 oynamak senin neyine 56k bağlantıyla demiyorum artık dogmeat olum sokacam saber ı
I've damned everyone and everything I've ever loved in his name, and I still feel no remorse. No shame. No pity...
Sosyal ağlarda paylaş

Makinamım performansını yazayım belki yardımcı olursunuz;
1.4ghz
512 mbram
64 mb geforce mx 100/200
creative 5.1
orda bi scan hede hödösü var..
system i scan ettim.. bir tek cpu az dedi.. 1.6ghz recommended miş birde ekran kartı az mış oda geforce 4 recomended tamam sistem biraz eksik olabilir ama en azından oyuna girip kasar demi ? ben oyuna giremiyorum ki ..[hline]KinGpiN the striked sazan
uleaa şülü şülü fülfülü bülbül..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...