Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lucescu=Kötü Futbol=Başarı

hasansemre

Öne çıkan mesajlar

Daum toshacktan sonra BJK'nın en kötü dönemidir Daum zaten takımı sattı desem yeridir allahtan gitti şimdi Fb düşünsün.[hline]Karanlık aydınlıktan,yalan doğrudan kaçar.Güneş yalnızda olsa etrafa ışık saçar.Üzülme!!!Doğruların kaderidir yalnızlık.Kargala sürü ile KARTALLAR yalnız uçar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hasansemre, 03 December 2003 14:37 tarihinde demiş ki:
İngiliz futbolu italyan futbolunu döver ama kağıt üzerinde sahaya çıkınca kazın ayağının öyle olmadığı görülüyor koskoca ingiltere'de beckham'dan başka topçu yok mu tek başına maçları çeviriyor ama yinede benim hatırladığım kadarıyla son 10 yılda ben başarılarını göremiyorum.Bakınız milne 4-4-2 ingiliz ekolü ise bjk'da çok başarılı oldu sonra ne oldu iki tane kanat oyuncun olmadığı zaman maç kazanamıyosun zaman değişti artık takım oyunu başarıya gidiyor buda benim söyleyişimle Luce sizinkilerle İtalyan ekolü oluyor ve dünyanın en iyi 5 takımını sayın ve Real olmasın deseniz kimi sayacaksınız Juve-Milan-İnter-River-Manchester kaç ingiliz takımı 1 kaç italyan 3 ingiliz ekolü italyan ekolünü genede döver mi?
He belki dünyanın en iyi takımlarını farklı söylerseniz o zaman tartışmaya devam ederiz.[hline]

Owen
Gerrard
Scholes
Rooney
daha da sayarım..
bunlarda top oynuyor yani beckham dan baska topcu yok demek olmaz bu takıma..[hline][b]Hayat ne boşvericek kadar kısa
Ne de önemsicek kadar uzundur..
[b]
Sosyal ağlarda paylaş

luce türkiyenin görüp görebileceği en zeki antrenörlerinden biridir bence
oynattığı futbolun ne derece zevkli veya sıkıcı olduğunu tartışmayacam
ben neticeye bakarım (siz illa futboldan zevk almak istiyosanız kovdurun luce yi bjk den bana göre hava hoş :P)

biraz önce 5-10 saniyeliğine düşündüm bence beşiktaş, tarihi boyunca şimdiye dek en başarılı olma potansiyeli antrenörle çalışıyo
yani gider de şampiyonlar ligi şampiyonu olursa 2-3 sene içinde açıkçası fazla şaşırmam[hline]"oh my god, aliens !
don't eat me !
i have a wife and children, eat them."
(homer simpson)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hasansemre, 03 December 2003 14:37 tarihinde demiş ki:
İngiliz futbolu italyan futbolunu döver ama kağıt üzerinde sahaya çıkınca kazın ayağının öyle olmadığı görülüyor koskoca ingiltere'de beckham'dan başka topçu yok mu tek başına maçları çeviriyor ama yinede benim hatırladığım kadarıyla son 10 yılda ben başarılarını göremiyorum.Bakınız milne 4-4-2 ingiliz ekolü ise bjk'da çok başarılı oldu sonra ne oldu iki tane kanat oyuncun olmadığı zaman maç kazanamıyosun zaman değişti artık takım oyunu başarıya gidiyor buda benim söyleyişimle Luce sizinkilerle İtalyan ekolü oluyor ve dünyanın en iyi 5 takımını sayın ve Real olmasın deseniz kimi sayacaksınız Juve-Milan-İnter-River-Manchester kaç ingiliz takımı 1 kaç italyan 3 ingiliz ekolü italyan ekolünü genede döver mi?
He belki dünyanın en iyi takımlarını farklı söylerseniz o zaman tartışmaya devam ederiz.[hline]

Hım bide fikrimce dünyanın en iyi takımları arasında arsenal de olmalı..[hline][b]Hayat ne boşvericek kadar kısa
Ne de önemsicek kadar uzundur..
[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Lucescu fena bir antrönör değildir, elindekilerle iyi şeyler yapmaya uğraşır.
4/5 lik bir notu vardır, asla yıldızlı pekiyi alamaz. Çünkü gözünü karartacak risklere giremez, riske grmeyince farklıda yenilmez, efsanevi başarıda alamaz. Beşiktaş geçen sene UEFA ŞAMPİYONU olmalıydı, olamaması LUCESCU'nun kabahatidir. Bazı durumlarda rakibi çok büyütüyor gözünde, örnek : Şenol Güneş. Letonya süper takım hede hödö deyip Türkiye Milli Takımı futbolcularının aklına şüphe düşürüp maç verdirtti.

Terim ise gerektiğinde ya hep ya hiç demiş ve aynı sene içinde Türkiye Kupası, Türkiye Ligi Şampiyonluğu, namağlup Uefa kupası, Süper Kupa(eh o da Terim'in hakkı sonuçta) almış bir hocadır.
O yüzden düşünelim, ve gazeteler yalakadır, anti GS dir bu bilinir. Gazetelerde her yazana kanmamalı, hele yoğun yürütülen yüce manitu Lucescu safsatalarına kapılınmamalıdır.

Madem BJK bu kadar iyi , neden FB ile berabere kalınca eşşekle gibi sevindiler. Yok yok bu kafa şampiyonluk için 2 beden küçük...[hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal aslında aynı şeyleri düşünüyoruz bencede Arsenal dünyanın en iyi takımlarından kadrosu mükemmel.
İngiltere milli takımında Owen,Gerard çok iyi futbolcular ama bi arkadaş demiş ti ki elindeki kumaş iyi olunca ingiliz futbolu İtalyan futbolunu döver işte kadrolar iyi malzeme iyi ama dövemiyor.Demek istediğim budur.[hline]Karanlık aydınlıktan,yalan doğrudan kaçar.Güneş yalnızda olsa etrafa ışık saçar.Üzülme!!!Doğruların kaderidir yalnızlık.Kargala sürü ile KARTALLAR yalnız uçar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Darksun, 04 December 2003 13:25 tarihinde demiş ki:
Alla alla siz niye ozaman bizle berabere kalınca eşşekler gibi sevindinizki?
Fatih Terim in ağzı kulaklarındaydı.Bu hesapla şampiyonluk size 4 beden küçük geliyor.
Ne cins milletiz ya, nerelerden neler çıkarıyoruz.

+5000[hline]Karanlık aydınlıktan,yalan doğrudan kaçar.Güneş yalnızda olsa etrafa ışık saçar.Üzülme!!!Doğruların kaderidir yalnızlık.Kargala sürü ile KARTALLAR yalnız uçar.
Sosyal ağlarda paylaş

Hatta Hakan Şükür(Kral)bi açıklama yaptı buraya yenmek için geldik ama bizde biliyoduk beşiktaşı burda yenmemiz zor beraberlik güzel skor.
Sonra spiker beğendiniz yani sonucu dediğinde evet bizim için yeterli sonuç demişti Hakan.
O anti gs'li olan basın bunu en fazla 2 kere gösterdi.Aynı şeeyi maç sonu bi BJK'lı söyleseydi telegole konu olurdu :)[hline]Karanlık aydınlıktan,yalan doğrudan kaçar.Güneş yalnızda olsa etrafa ışık saçar.Üzülme!!!Doğruların kaderidir yalnızlık.Kargala sürü ile KARTALLAR yalnız uçar.
Sosyal ağlarda paylaş

eh bir taraf dökülüyor daha hiçbir ası form tutmamış takım 1 seneye yakındır kötü oynuyor, ki ben fatihin güldüğünü anımsamıyorum.
Diğer tarafta gayet formda ve iyi oyunculardan kurulu bir beşiktaş, ki futbolcuların hiçbiride sahanın ortasında yumak olup zıplamadı.

Yani şu haftaki olaydan sonra bejeke iyice çaptan düştü, karizmayı - lere indirdi gözümde

bunada + x diyorum o zaman.

Zaten şu beşiktaşlılar çok konuşuyor, herboktan en iyi onlar anlıyormuş gibi, bunu da yadırgıyorum hele bazı bjk li arkadaşlar patron havasında konuşuyor ki cık cık cık .
Genel olarak söylüyorum üstünüze alınmayın siz 2 üsttekiler:)[hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hatırlıyorum Fatih'in güldüğünü Juve maçından sonra tüm Türk halkı gibi Fatih'inde yüzü gülüyodu saolsun GS o zaferle UEFA'ya güsel bi cevap vermiş oldu.
Ama form tutmayan aslar neden acaba form tutmadı(Discolardan çıkmadığı için mi acaba) İlhan discolarda dolaşırken Türkiye çalkalandı Nina'yla o oldu bu oldu İlhan gene Disco'da Hıncal Uluç gibi Osman Tamburacı gibi doğruyu söyleyen yazarlar olması Ümit Karan ve Volkan'ın discolardan çıkmadığını öğrenemicektik.
Osman Tamburacı'yı sevdiğim kadar başka hiç bi yazarı sevmem her ne kadar GS'li de olsa çok doğru bi adam doğru neyse onu söylüyor.[hline]Karanlık aydınlıktan,yalan doğrudan kaçar.Güneş yalnızda olsa etrafa ışık saçar.Üzülme!!!Doğruların kaderidir yalnızlık.Kargala sürü ile KARTALLAR yalnız uçar.
Sosyal ağlarda paylaş

formsuz galatasaray deplasmanda favori gösterilen ve zaten en iyi kadro ve forma sahip beşiktaş'ın evinde 1 puan alabiliyorsa bence sevinmek normal

ben sevinmedim o ayrı[hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
gider haspaticik.com, özpaticik.com diye domain alır, orada yeni bi site kurarım ehe
Sosyal ağlarda paylaş

Gözünüzde bizi devleştirdiğiniz için teşekkür ederiz hehe.Gs ile bjk yoğun maç temposunda devam ediyor ve hala akıllarda chesea maçı var ve tabikide fener maçından daha önemli =P Şimdi bu tempo içerisinde ben ligde tam performans beklemiyorum, kaldıki çok kötü bir durumda olduğumuzda söylenemez.Halen kaç puan farkla lideriz ve devre bitmek üzere =) Gs juve maçına konsantre olcak diye bjk gibi kaç puan kaybetti son haftalarda, biraz nedenlerini düşünerek yorum yapsanız ölürsünüz dimi =P
Sosyal ağlarda paylaş

En iyi kadro kısmı sanırım biraz göreceli bir kavram ben bir BJK'lı olmama rağmen en iyi kadro Fener'de diyorum.
Sadece Fener'in klasik aile içi anlaşmazlıkları yüzünden bu haldeler.[hline]Karanlık aydınlıktan,yalan doğrudan kaçar.Güneş yalnızda olsa etrafa ışık saçar.Üzülme!!!Doğruların kaderidir yalnızlık.Kargala sürü ile KARTALLAR yalnız uçar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 04 December 2003 14:56 tarihinde demiş ki:
en oturmuş kadro demek daha iyi olur

bencede en iyi kadro fener'de fakat formsuzlar vede uyumsuzlar[hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
gider haspaticik.com, özpaticik.com diye domain alır, orada yeni bi site kurarım ehe

tek eksikleri saha içinde 1 beyin...
selçukla filan olcak iş deil bu.
ortega isteyerk gelse toparlanrlar aslnda ama ortegada oynamicak adam gibi bence..
gs de de aynı sorun war beyin yok...
dicem 2 beyin 1 beyinden üstündr die bjkyi övcemde gs fb de hiç olmaynca doal olarak sütn oluo bjk[hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...