Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hava-Kara Harp Okulu Hakkında

Halfmumi

Öne çıkan mesajlar

Kısa ve Öz bir kaç sorum var;
Hava-Kara Harp okulunda okuyan varsa yada bilgisi olan vardır umuyorum.

1-Girişte Uygulanan testler hakkında bilgi
2-Okul zamanı Neler serbest,neler değil...

...Kısaca Herşeyiyle..Kara yada Hava harp okulları hakkında bildiklerinizi yazarsanız çok sevindirik olurum..[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

i am in love with loneliness..Elv En Melu Uei!
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.ikdm.hho.edu.tr

fiz dediğin..
üniforma ile zaten hiç bir şey yapmam!
Sigara Yok!
Çekirge Yiyebilirim..
Haman böcekleri ile dolu bir yatağa girebilirim!
1000 metreyi koşup ellerim titremeden durabilirim..
Boyum 1.65 ten kısa değil..
başka?[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow

Sosyal ağlarda paylaş

arkadasım deniz lisesinde(unuttum adını) okuyor.girişte bir test ve baya kapsamlı bir sağlık testi varmış.okul emir komuta zinciri gibi.bi sınıf yuksek olan dierine emir verebiliormus.arkadasım bunun yüzünden baya bi patlıcan yemiş :).ayrıca yine sana emir verebilecek biri geçerken fln ayak üstüne atamıyorsun.hatta arkadasımda tik oldu bole gormediği biri onunden geçerken direk indiriyo ayaklarını.boyuna kosuyorsun.
kas gelistirici hareketler yapıyosun.vucudun ucgenlesiyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 05 Mart 2003 22:44 tarihinde demiş ki:
boşuna girme... girip okuyorsun mezuniyete 3 ay kala darbe girişimi oluyor hoop okuldan atılıyorsun hemde dütün dönem arkadaşlarınla birlikte :)

sonra babam gibi gemi mak müh olursun[hline]Isn't it funny? Let's try something else...

nasıl olur ya?
Darbe?[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow

Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 05 Mart 2003 22:46 tarihinde demiş ki:
hayatından bişey beklemiyosan, idealin asker olup hayatın boyunca hiyerarşiye bağlı kalarak yaşamaksa, içinde hiç anarşi yoksa, düzenli yaşamayı seviyosan, buyur asker ol. güzel meslek aslında.

boyun 1.65 ten kısa değil ama boyunun çok uzun da olmaması gerekir ahha.[hline]fighting for peace is like screwing for virginity

Fizbanın tavsiyelerini dinle bence.Tanıdıklarım war askeri liseden...Gerçekten çok zor bir iş,adeta genç yaşta yaşlanıyorsun...Ama hayat güvencen tam oluyor.Genede sıkıya gelmek istemiyorsan ve hayatın zevklerini yaşamak istiyorsan girme...[hline]A pump like orgasm.-Arnold Schwarzenegger
Sosyal ağlarda paylaş

Harp okuluna girmek bilemiyorum, garantili hayattır ama ne kadar özgür hayattır tartışılır.. Üniformayı manevi anlamda gerçekten üstünde taşıyabilmek zordur. Bir iki yıl sonra da kararını değiştşirince bundan geri dönmek de imkansızdır..

İyi düşün derim. Çok iyi düşün. Askerliğe, düzenli hayata karşı bi saplantın yoksa da boşver derim.
Sosyal ağlarda paylaş

askeri eğitim çok iyi olduğu için bazı zengin aileler mesela şey yapıyor

süper çalıştırıp çocuklarını sokuyorlar askeri liseye sonra son sene tazminat ödeyip çıkarıyorlar ve amerikada falan havada kapıyorlar böyle öğrencileri

tazminat ödemeden çıkamıyorsun zaten okuldan[hline]When I look into your eyes
There's nothing there to see
Nothing but my own mistakes
Staring back at me

Sosyal ağlarda paylaş

Ayrılırsan "n" kadar tazminat öderim diye bi kaat imzalatıyolar sana. Ki çok büyük bi para oluyor bu. (Kuzenimden biliyorum, girdikten sonra çıkmak çok istedi , yapamadı, ama durumları iyi olmadığı için devam etmek zorunda kaldı) Ayrıldığın takdirde şakır şıkır alıyolar senden bunu.. Ama öte yandan da bedava eğitim alıyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

kopya felan kasmam bile..
Bir gireyim yeter gerisini hallederim..
En Kazık yeri SPor eğitimi..Birde gözler çok azcık bozuk..
onun için bir sorun çıkarırlar mı?
Bilgisayar bölümüne girme var mı?[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...