Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbulda İngiltere milli takımının orjinal formasını bulabileceğim yerler nerelerdir?

SbNN

Öne çıkan mesajlar

O beyaz formaya deliriyom hani galatasaraynınde olanından[hline]Her nekadar cimbomu inönüde yenemediysek bile rövanşı unutmayalım bekleyin 80 bin gsli futbol mabedinizde size bir güzel ko*mamıza tam olarak ne kadar kaldığını bilemesemde o günü hasretle bekliyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer cousenler bu sene turkey e gelirse senin için birtane istetitirim original olanindan ama daha gelip gelmeyecekleri belli değil[hline]§Tanrıdan önce karanlık vardı...§
What if God was one of us
Just a slob like one of us
Just a stranger on the bus
Trying to make His way home
....................................................
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

ingiltere milli takim formasini turkiyede orjinal olarak satan bi yer malesef yok, cift tarafli umbro forma umbro nun official dukkani felan olmadigi icin sanirim bize sarkmaz :p

aslinda dusundumde belki sirkecide aranirsa orjinali bulunabilir...baya aramak lazim gibi gelio...insalla sans guler bulursun uzun kollusundan :)[hline]*curiosity res-kills*
...mono
Sosyal ağlarda paylaş

Şahsen ben ing. forması alacağıma bir galatasaraylı olarak fener forması [iğk!!!] alırım daha iyi... En azından Türk[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

*kın kın kın*[hline]
DynamicK, 02 November 2003 23:09 tarihinde demiş ki:
supermen gazeteciydi mesela ama süper adamdı yane ucuyodu
Aurora, 01 November 2003 18:43 tarihinde demiş ki:
Bizim mahallenin davulcusu Portnoy olacaktı...
Her gün oruç tutardım
bLaQ, 25 November 2003 19:26 tarihinde demiş ki:
Hem türkiyede piyano olmaz, dolayısıyla düşmez eha
Sosyal ağlarda paylaş

bende sivas spor ve malatyaspor formalarıda var(ta fii tarihinde internetten oynana takım kurma oyunundan arkadaşım kazanmış,biraları kendisi almış bana 2 forma vermişti),onlarda güzel,al bitane malatyaspor(zaten amblemi yumruğa benziyor) :p[hline]tık!we dont die!we go to hell and regroup.
And when he gets to Heaven
To Saint Peter he will tell.
One more soldier reporting, Sir
I've served my time in Hell!

Sosyal ağlarda paylaş

azmoya katiliyorum
, mesajim gume gitmis hehe
ortalama 20lik kafa ile "sert" ve "keskin" yorum yapmak pek mantikli degil gibime geliyor bu tip hassas konularda...

net ustunden kitbag.com turkiyeye getiriyor olmasi lazim ama baya iyi fiyat oluyor...o degilse soccer.com denenebilir...

bide
dipnot: bizim orjinal forma kavrami yurtdisinda "replicas, yada replica shirt" olarak geciyor...yani replica kavrami bizdeki "sahte, fason, cakma" kavrami gibi degil :)

dipnot2: orjinal bi forma oldugunu inkar edemicem ingiltere milli takim formasinin, her ne kadar oyun tarzlarini bazen sinir olacak kadar kiskansamda...bide federasyonca kabul edilmeyen kamerunun kolsuz formasi vardi hehe ne alaka demeyin...ole[hline]*curiosity res-kills*
...mono
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...