Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

D&D The Temple Of Elemental Evil

Sorj

Öne çıkan mesajlar

ya su hommletteki Druidical bilmemneyi nası bulcam yardım edermisiniz bu arada adamlarım cok yawaş ben tank olduklarından düşünüyorum? hepsinde chainmail govdelik bot ve eldiven var bazılarında daha yüksek ar veren itemlar var ama drunkard var bi tane o cok sağlam ve hiç sorun cıkarmadan cok yürüyor dier adamlarım az yürüyor zaman kaybı hepsinde 14 le 18 arası armor var yürümem cok yawas nası hızlandırabilirim?[hline]morning morning where are you going?
Sabah sabah nereye gidiyorsun?
Frp-tr.net
Aysikyu
Sosyal ağlarda paylaş

ya abi anlamıyorum işte uzerimde ilk setim vardı eşşek gibi yürüyordu erucuğum şimdi g.tünü kaldıramıyor bu arada Roll u 40 a getirin süper bir stat 17 17 17 15 13 10 mu ne =) harikaaa! tam bir pally yada barb

bu arada barbarian rage die bişey war etki yapıyor dimi o? str ile cons u arttırıyordu sanırım[hline]morning morning where are you going?
Frp-tr.net
Aysikyu
Sosyal ağlarda paylaş

vala benim görüşüme göre boş bi oyun :) yanımda olsa icewnd dale 2 kurup onu oynarım, iwd hastasıyımdır.

toee nin bi tek grafikleri güzel ama onunlada etkileşim yapmamış adamlar nerdeyse hiç.

çık herhangi bir araziye rest in sarı olduğu, paso rest ol düşman gelsin lvl atla, çok kötü olmuş bu. başladım, lvl 6 mı ne oldum dvm etmiyorum kasamıcam yane çok bayık.

abi benim koyunlar hasta niyeki buluver, şeklinde questler falan çok lüzumsuz bence. hilelerini buldum onlarda çalışmıo nedense yoksa bitiremicem valla sıkıntıdan ben :(

edit:bide bi item ı identify edince "büyüyle" cebinizden 100gp eksilmesi kadar saçma bişi görmedim, büyücü var adam magic itemları tanımlayamıyor nası iştir, hepsini identify etmek gerekiyor.

[hline][i]Wow - MM - SmS

[Bu mesaj Norak tarafından 01 December 2003 19:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 01 December 2003 19:45 tarihinde demiş ki:
questler pek exp vermiyo
[hline] ..scripta manent

quest yaparken derken yaparken adamları öldürerek yaptım =) moma house mı ne war eski st chruch sanırım tam anlayamadım ordaki herkezi deşe deşe lvl 3 oldum =)[hline]morning morning where are you going?
Frp-tr.net
Aysikyu
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
  • Genel Yönetici
Oyun hakkında yeni birşey öğrendim, ondan uplıyorum konuyu ve oyunu Bloodlines'dan sonra oynamak için uTorrent'teki dl listeme ekliyorum.

Oyunda eşcinsel evlilik yapabiliyormuşuz erkek karakter ile oynarsak. Nulb şehrinde Bertram diye bir korsan ile.

Lol :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...