Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karşı cinsin ilk Neresine bakarsınız?

3goiSt

Öne çıkan mesajlar

gelecek sefer türkiyeye geldiğimde ilk işim sana uğramak olacak jaan efendi olmadı talaş böreği gününde karşılaşırız artık...

yalan borcummu var biri diyor diye dakka başı cinsiyet değiştirecek halşim yok ya[hline]Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

Dondurma istiyom! Avokadolu olacak eksi... eksiii on iki derece olacak, yanımdakilerede uzun kuplardan istiyom...
Sosyal ağlarda paylaş

Yaşasın cüsseli Erkekler. Yaşasın Göbekliler.

*! Hububat fiyatları hububat fiyatları diye bağırarak koşmaya başlar*[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Her şey forum için! Her şey forum için!
Sosyal ağlarda paylaş

zaten hepiniz böylesiniz işte
biri göbeğiyle övünür biri bizi et pazarında seçilecek tavukkmuş gibi görür biri iki laf yazınca "erkek bu" diye atlar...

annem geçen sene durumumu öğrenince "neden?" diye sormuştu eh cevabı burada zaten[hline]Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

Dondurma istiyom! Avokadolu olacak eksi... eksiii on iki derece olacak, yanımdakilerede uzun kuplardan istiyom...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 29 November 2003 02:40 tarihinde demiş ki:
zaten hepiniz böylesiniz işte
biri göbeğiyle övünür biri bizi et pazarında seçilecek tavukkmuş gibi görür biri iki laf yazınca "erkek bu" diye atlar...

annem geçen sene durumumu öğrenince "neden?" diye sormuştu eh cevabı burada zaten[hline]Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

hepimiz oyle degılız ,ama kendını et pazarındakı tavuk olarak gormek atrı bı olay tabı bende bazen kendımı senın tavuk pazarına benzer sıskın cuzdan pazarında gıbı hıssedıyorum ...
neden sorusuna ne yanıt vermıstın (merak sadece asırı ıse ozur dılerım)?[hline]*The Bagımsız Oyun Bagımlısı
ölümüne TURK
Aranel Lúinwë
Sosyal ağlarda paylaş

n'olacak erkek denilen varlığın esasında kadını haketmeyen bir mahluk olduğunu anlattım
aynı zamanda femşinistim bunu da daha önce söylemiştim
üstelik patronum da bir erkek değil aksine ben onalrın patronuyum[hline]Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

Sosyal ağlarda paylaş

dogru ınsanı bulamamanın verdıgı tepkısellıkle ınancını yıtırıp ...
femşinist olmussun bence ...
kolay vazgecen sensın ...
benım de "mahluk" tan cok daha agır laflar kullanabılecegım pek cok F ıle alakam oldu ...
ama butun F lerı aynı kefeye koymadım ...
tam durumuu bılmıyorum ama konuyla alakalı olarak baban la hıc konustunmu (genel olarak ah bu erkekler kıvamında) ...[hline]*The Bagımsız Oyun Bagımlısı
ölümüne TURK
Aranel Lúinwë
Sosyal ağlarda paylaş

bence çok büyükbir farkı yoktu hem ben orta yaşına gelmiş kendi mesleğini elinde bulunduran bir bayanım ne diyebilirki babam bana

ona tezek yemek düşer... hem ben böyle çok memnunum gelecek yaz evleniyorum sevdiğim insanla onun aliesi de biliyor durumumuzu ve onlar da bir şey dmeiyorlar[hline]Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

Sosyal ağlarda paylaş

Şu elektrik olayı.. Doğru bişi. Güneşte kalmış basket topundaki elektrik gibi çarpmıyo bu ama ilk etki baya önemli.
Ben ilk yüze bakarım. Yüz güzelliği önemlidir benim için. Kızların ilk baktığı şeyse karizma. Öyle göbekli, zayıf, uzun, kısa önemli değil. Adam gibi adamsan sorun yok, erkeklerin tersine dış görünüş kızlarda sadece ilk karşılaşmada önemli oluyor.

Ha bide Jaan; senin her tarafın elektrik olsa ne yazar :-P

BabacumMostors : Senin kız olduğunu yeni öğrendim. Yazılarını okuyunca aslında bana ne kadar benzediğini anladım, hatta ruh ikizimsin bile diyebilirim. Özelden sana icq mu yolluyorum, tanışalım[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

hayır hayır ...
demek ıstedıgım vaktıyle "baba butun erkekler boyle dallamamı vs"kıvamında ne bılım ıcını acarak erkek gorusu almayı denedın mı seklınde soracaktım ,yada annenle benzer bır muhabbet ...
yoksa babandan ızın olarak degıl ...
neyse kararlarını vermıs bır orta yaslı ekonomık ozgurlugune kavusmus bayan olduguna gore ...
gelecek yaz allah mutlu mesut bahtıyar etsın dıyeyım .[hline]*The Bagımsız Oyun Bagımlısı
ölümüne TURK
Aranel Lúinwë
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jaan, 29 November 2003 02:31 tarihinde demiş ki:
Evet gerçekleri yazıyorum bir kızdan hoşlanmam için 1.80 boy ve kızın angelina julie ye benzemesi gerekmektedir :-P.[hline]NO PAIN NO GAIN

[Bu mesaj Jaan tarafından 29 November 2003 02:35 tarihinde değiştirilmiştir]

işte abazan kalmaya mahküm bir vatandaşımız :-P[hline]KinGpiN the striked sazan
uleaa şülü şülü fülfülü bülbül..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 29 November 2003 02:57 tarihinde demiş ki:
n'olacak erkek denilen varlığın esasında kadını haketmeyen bir mahluk olduğunu anlattım
aynı zamanda femşinistim bunu da daha önce söylemiştim
üstelik patronum da bir erkek değil aksine ben onalrın patronuyum[hline]Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

valla .. başlığı sevmedim, o yüzden konuyu çarptırıcam isteyen devam eder ... kekleniyo olabilirim, umurumda da değil ; buralarda yeniyiz zaten :

düşünceler ağır basar ve aklında belli şeyleri tarttığında kendine göre doğru yolu bulabilirsin ... peki aklına gelir miydi bu tür bi' ilişki ?

cinsel tercih sonradan değişebilecek bişey mi ?
ve bi' olay olur ;hayatında derin bir etkisi olursa sen yine erkeklerle beraber olabilir misin ? .. yoksa tamamen aseksuel bir hayata yönelim mi olur ?...

Düşünceler ,duyguları alt edebilir mi ? ya da düşünceler ,duyguları maskeleyebilir mi ?Hissettiklerin bir tur oyun mu ;tümü sadece kendini kandırmandan ibaret olabilir mi ?

ve Homoseksuellik ,lezbiyenlik ,aseksuellik(=bunlar toplu olarak nasıl adlandırılıyo onu da merak ediyorum) sizce bi' hastalıklı mı ,davranış bozukluğu mu yoksa hayatımızda vereceğimiz kararlardan ,hayatımızdaki tercihlerden biri mi ? ....

- Bu tür sorularla önceden karşılaştıysanız ,bunaldıysanız ,isterseniz cevap vermeyin ;varsa da açılmış bi' konu ,bulurum ..
- İsteyen düşüncelerini yazabilir , sadece babacummostors a sorulmuş sorular değil bunlar ...
- Kimseyi yargılamıyorum ki tanımıyorum da zaten ,ama biraz tanımak istiyorum ;merak ediyorum ...[hline]Novice Civil Engineer
Sosyal ağlarda paylaş

güzlelim senin kafan karışmış sanırm

ben bu yolu kendim seçtim ve neden seçtiğimi de biliyordum
hem şu anda çok mutluyum allah bozmasın erkeklerle bulamadığım mutluluğu bayanlarda buldum

gidin cinsel tercihinizi değiştirin demiyorum nasıl mutlu oluyorsanız öyle yaşayın diyorum sonucunda hepiniz birer bireysiniz ve hepinizin seçme hakkı var hatta bir şarkı vardır

Fatboy Slim - Weapon of Choise

ama nere kadar seçebilrisiniz işte bu sizin vicdanınıza ve düşüncelerinize kalmış[hline]Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

Sosyal ağlarda paylaş

Jaan sende bi sus iki dakka bırbır vırvır kafa bırakmıyosun adamda

Babacum bence çok yakında düşüncelerini değiştirebilirsin:) Bu kadar önyargıyla yaklaşmana gerek yok.Ayrıca resmini göndermemekte niye ısrar ediyorsun anlamadım[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
gerçi karşı cinsin neresine bakarsın sorusu mekana gore değişiyo :)
simdi kışın heryer buz gibi karlı tutupta göğüse kalçaya denmez
gözlere tabi

ama açıkçası plajdasın kız görüyon ilk gözünemi bakarsın vücuda mı bakarsın :) göze diyen yalan sölüyodur banlanmasını talep ediyorum simdiden . ha şöle bi görünce vücuta komple bakıp hemen yüze bakarsın nede olsa gözlerini kaçırabilirsin de vücut zaten gayet görülebilitesi yüksek uzaktanda görülüyo o yuzden ilk vücut tan sonra direk yüze ve gözlere kayıyo bakışlar eyvallah buna :)[hline]Grandmaster Hamburger
Sufi, 20 November 2003 14:50 tarihinde demiş ki:
1990, daha kimselerin nicki falan yokken
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 29 November 2003 11:59 tarihinde demiş ki:
gerçi karşı cinsin neresine bakarsın sorusu mekana gore değişiyo :)
simdi kışın heryer buz gibi karlı tutupta göğüse kalçaya denmez
gözlere tabi

ama açıkçası plajdasın kız görüyon ilk gözünemi bakarsın vücuda mı bakarsın :) göze diyen yalan sölüyodur banlanmasını talep ediyorum simdiden . ha şöle bi görünce vücuta komple bakıp hemen yüze bakarsın nede olsa gözlerini kaçırabilirsin de vücut zaten gayet görülebilitesi yüksek uzaktanda görülüyo o yuzden ilk vücut tan sonra direk yüze ve gözlere kayıyo bakışlar eyvallah buna :)[hline]Grandmaster Hamburger
Sufi, 20 November 2003 14:50 tarihinde demiş ki:
1990, daha kimselerin nicki falan yokken
ehuehuehu iyi yorum :D
ama ben katılmıyorum illa bakmaya bilirsin mesela ben oralı bile olmam bana ne naparsa yapsın ben yoluma bakarım :P[hline]Bu yazıda burda bitti
Zaten Her Son Yeni Bir Başlangıç Değilmidir
[Bu imza zgrw tarafından 24 November 2003 19:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...