Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karşı cinsin ilk Neresine bakarsınız?

3goiSt

Öne çıkan mesajlar

alla alla.. bende mi bi sorun var sapık fln mıyım acaba ?

karşı cinste ilk olarak muhabbete ya da ne bilim dinlediği müziğe bakmak gibi bi huyum yoktur..
sokakta yürüyorum.. karşıdan fıstık gibi bi hatun gelio.. durdurup " pardon hangi burçsunuz ?" die mi sorucam :)

karşı cinsi ilk arkasından görüyosam kesinlikle kalçaya bakarım benim için çok önemlidir.. etek varsa da bacaklara bakarım..

eğer yüzü bana dönükse yüz güzelliğine sonra ölçüler arasındaki uyuma bakarım.. (hani şu 90-60-90 geyiği :) ) ama çok büyük göğüs sevmem..

ha bu kişi ortamda tanıştığım biriyse ve bende kız arkadaş arıyorsam :) bak bak bak... renkli göz hastalığım var.. bi de ince kemikli olacak..

not: el ve ayakları güzel olan kızlar güzeldir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Mayhem_, 28 November 2003 23:46 tarihinde demiş ki:

karşı cinste ilk olarak muhabbete ya da ne bilim dinlediği müziğe bakmak gibi bi huyum yoktur..
sokakta yürüyorum.. karşıdan fıstık gibi bi hatun gelio.. durdurup " pardon hangi burçsunuz ?" die mi sorucam :)

karşı cinsi ilk arkasından görüyosam kesinlikle kalçaya bakarım benim için çok önemlidir.. etek varsa da bacaklara bakarım..

eğer yüzü bana dönükse yüz güzelliğine sonra ölçüler arasındaki uyuma bakarım.. (hani şu 90-60-90 geyiği :) ) ama çok büyük göğüs sevmem..

ha bu kişi ortamda tanıştığım biriyse ve bende kız arkadaş arıyorsam :) bak bak bak... renkli göz hastalığım var.. bi de ince kemikli olacak..

Sapıksın sapıkk lol ..[hline]Kuzu
Sosyal ağlarda paylaş

yolda gördüğüm her kızı şöölece bir süzerim ama sağık değilim

ama arkadaşlık kurmak sa maksadım öncelik muhabbette ehueh[hline]Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

Dondurma istiyom! Avokadolu olacak eksi... eksiii on iki derece olacak, yanımdakilerede uzun kuplardan istiyom...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BOccOB, 29 November 2003 00:07 tarihinde demiş ki:
said:
theKingpin, 28 November 2003 15:42 tarihinde demiş ki:
Tövbe ..[hline]KinGpiN the striked sazan
uleaa şülü şülü fülfülü bülbül..

Başlamayın hemen hacılığa. Adam açık yüreklilikle söylemiş işte ne üstüne gidiyorsunuz? Siz sanki bakmıyorsunuz o taraflarına avrat görünce... :D[hline]||Merlin'in Kazanı||DoD Forums||ICQ||
There is no emotion; there is peace. There is no ignorance; there is knowledge. There is no passion; there is serenity. There is no chaos; there is harmony. There is no death; there is the force.

ehü LoL:D[hline]Level 12 Jedi
Level 15 topuk
Küçüktüm Ufacıktım Top Oynadım Acıktım...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 28 November 2003 23:12 tarihinde demiş ki:
deniss söylediğin biraz palavra geliyor bana... Hiç bi kız göbekli bi erkeğe bakmaz *! göbegi ile mutludur memnundur canım göbek*[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Her şey forum için! Her şey forum için!
- -kardeşim göbekli isterim yazmışmıyım bi bak olmuo kendin demişin "hangi kız göbekli herif ister??!!!??
Sosyal ağlarda paylaş

alla alla kız olsam göbekli herif isterdim ne biliyorsun...

bak ben buraya sarışın mavi gözlü olmayan kızı kim ister diyormuyum...

*!sataşacak yer arar*[hline]Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

Dondurma istiyom! Avokadolu olacak eksi... eksiii on iki derece olacak, yanımdakilerede uzun kuplardan istiyom...
Sosyal ağlarda paylaş

yahu şu elektrik olayını sölemişsiniz iyi oldu ben bu konuda çok doluyum. Hele ki son döenmde bu söz o kadar çok kullanılmaya başladı ki sinir olmaya başladım.
İlk olarak biz ayaklı trafomuyuz? ya da minik çapta bir santral?
kız dese ki :
- Ay senden hiç elektirik alamdım.
erkek de şöle mi diyecek?
- Abla en az 220 W basıoz yetmedi mi? :-P
ya da
- Doğru akım mı istersin alternatif mi?
- adaptör mü kullansak acaba?
- ulan bobini de yeni değiştirmiştik.
- Bir bana condansatör taksın.
- Aramızda yalıtkan bişey mi var?
- AA ayakkabılarınız kauçukmuş :-P
-Şu kabloyu bir saniye tutar mısın?
-Duracel hediye etsem barışır mıyız?
(böle gider de uzar)
Valla bir kız bana elektrik muhabbeti açsın ilk iş yukardaki cevaplardan birini verecem.

Bir de uzunum mutluyum en az 1.80 lik kız arıyom bulan bana haber versin :-P :-P[hline]NO PAIN NO GAIN

Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Mayhem_, 28 November 2003 23:46 tarihinde demiş ki:

-SAPIKK!!! hiç yakıştıramadım walla burasıda "çöpçatanlık servisi" gibi oldu yani . . . :-?
Sosyal ağlarda paylaş

Abi abarttın sen de. 1.80 de mi yok gözünü seveyim. Senin tipin değildir o ayrı konu.

Neyse umarım herkes sevdiğine, seveceğine kavuşur. Ben açıkçası "aramıyorum" kısmet olursa hayırlısı.

*!Hayallerin kusursuz olduğunu bilerek yine hayal dünyasına dalar*

[Bu mesaj Mino tarafından 29 November 2003 01:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mino, 29 November 2003 01:20 tarihinde demiş ki:
Neyse umarım herkes sevdiğine, seveceğine kavuşur. Ben açıkçası "aramıyorum" kısmet olursa hayırlısı.

*!Hayallerin kusursuz olduğunu bilerek yine hayal dünyasına dalar*

[Bu mesaj Mino tarafından 29 November 2003 01:22 tarihinde değiştirilmiştir]

işte bu ...
o potansiyeli görüyorum sende mino çıkıcan karşına ha bugun ha yarın =][hline]Kuzu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...