Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Demerolz, Doctor, weeeewt!

BlackRose

Öne çıkan mesajlar

geçen akşam yine orjinal adamlarla team kurmuşuz [her akşam sipariş üstüne geliyor bunlar izlandadan], içlerinde en orjinali Demerolz isimli doktor, adam doktor ama doktordan başka her şey! bi kere elinde sniper ile bütün sandıkları tek tek açmaya çalışan bir doktor düşünün, takım bir başka odaya girmiş doktor yok nerde? sandıkla boğuşuyo! işte alttaki cümle ile başladı hikaye...

bu arada this loot is HORRIBLE dediği şey ya iki zımbırtı health, nano recharger, ya stim ya da saçma sapan bi shield veya silah, daha ana odadaki ilk sandık adamın açtığı

sonra olaylar ardı ardına gelişti, önce bize tokenlarından ve token board'undan bahsetti, biz de baktık ki adam biraz kewl, biraz yoklayalım babında bizde token yok, board ne? biz onu sildik işe yaramıyo diye, tokenlar bişeye mi yarıyodu yoksa gibi güzel sözler söyledik kendisine...

sonra adam bir süre bize LIARRRRR, u r LIARRRRS diye baardı ama yine bozmadık biz, LIAR deiliz valla da billa dedik, tabi o arada doktorluktan başka her şeyi yapıyor;

neyse en sonunda çok kızdı bu, işte yalancısınız beni işletiyosunuz falan, bir kapıya geldik kilitli, aslında Adventurer'ımız var bi tos vursa yarar kapıyı ama biz gene de bozmadık işin gidişatını, adam başladı aşağıdakileri demeye

zengin olmamıza nasıl kanaat getirdi? işte dedik şu tank armo işe yarar mı acaba atacam falan [nodrop, guardian tank armor], CAS armor iyi midir ben pek sevmedim de [full set koyduk chat penceresine] falan gibi şeyler söyleyince [aslında bu bi 10 dakka sürdü] adamın sesi soluğu çıkmadı bir süre, sonra da siz zenginsiniz bana 5 milyon verin yoksa bu kilitli kapıyı açmam, skill verecem B&E'ye para vermezseniz açmıyorum vs vs

işte böyle sayın forumcular
ne kadar orjinal adam varsa adresimizi biliyo bizim, aranızda da varsa bekleriz hani ;)[hline]Byron `Metafizikci` Craddock, -drunken- metafizikci of atlantean clans
CLANS: YOUR FUTURE, YOU DECIDE ( o)(o )
Demarcus `Soth` Craddock, -drunken- engineer of atlantean clans
Myles `Kwama` Peak, -drunken- martial artiz of atlantean clans
Anubis `Heraklius` Andropulos, -drunken- nano teknisyen of atlantean clans
Lord Soth,Lord Theros,Gzar of Atlantic
Novgorod Demarcus -The Lag King- spear hero of Sultans of Hibernia of Excalibur

[Bu mesaj BlackRose tarafından 19 Şubat 2003 17:38 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...