Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ne olunur ki?aka akıl danışma 2)

Othranx

Öne çıkan mesajlar

ya olayımı kısaca özetleyeyim; lise 2 deyim , fm seçtim ama ne olacağımı tambilmiyorum, ne olunmalı sizce; 2 alternatif sunuyorum kendime ama bilemiyorum hoşuma giden işler olacak mı onlar;elektrik elektronik müh veya eczacılık...eskiden bilgisayar mühendisi olmak istiodum , o klasik , bilg. kullananan her Türk gencinde olan oyun yapma sevdası vardı ,ama şimdi doom 3 e bakınca,"sallaa" diyorum, zamanında geliştiremeyince kendini programlamada veya onda bunda, heves neye yarar..evet kısaca(!) durumum bu bi yardım eli uzatın, fm de , iş olanağı güzel ne olunabilir?[hline]Halfmumi, 08 June 2003 06:13 tarihinde demiş ki:
açıkcası evlenince karım olursa o yöntemi uygulayacam.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 29 November 2003 23:57 tarihinde demiş ki:
önce öss ye gir...
iyi bir puan yap...
seçeneklerin önüne gelsin
ondan sonra gel bolbol kouşalım bunalrı[hline]Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

Dondurma istiyom! Avokadolu olacak eksi... eksiii on iki derece olacak, yanımdakilerede uzun kuplardan istiyom...

babacum haklı...zamanını boşa harcama...çalış[hline]Kontrolsüz Güç, Güç Değildir...
Sosyal ağlarda paylaş

lise 2 de öss ye ufak ufak başla okul derslerine ağırlık ver
hem sonra AOBP var sonra başlarsın şarkı söylemeye

*!Venga Boys'dan Boom Boom Boom şarkısının melodisi başlar*
A-O-B-P, puanım yok diye
istediğim bölümü yazamadım yine...
A-O-B-P, puanım yok niye?
okulda oturup ders çalışmadım diye[hline]Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

Dondurma istiyom! Avokadolu olacak eksi... eksiii on iki derece olacak, yanımdakilerede uzun kuplardan istiyom...
Sosyal ağlarda paylaş

lise2yim dershanede idare ediyoruz ama ikinci dönemden sonra öss çalışması dershanede başlıcak bende zorunlu evde başlıcam demektir

elektrik elektronik müh olmayı düşünüyorum bilgisayardan biraz daha kapsamlı ve bilgisayar olayını ileride hobi olarak geliştirebilirim diye düşünüyorum sadece temel üzerine zaman bilgi koymak gerekli

biyoloji ile ilgili olanları hiç düşünmedim gereksiz bi ton şey gerekiyo biyoyuda sevmem zaten =p
Sosyal ağlarda paylaş

Elektronik akıl sağlığı açısından tehlikeli :),mesela benim durum şöyle,günde 2421525 saat çalışmama rağmen hocalar iğrenç iğrenç sorularla milleti vede beni gebertiyorlar.Yani elektronik seçmeden önce otur düşün derim.Tamam üni bitirince baya iyi oluyor iş imkanları açısından falan ama çok çok zor olay.[hline]Eaglef Ifock of Eclipse,TR (Retired)
Sosyal ağlarda paylaş

olum gidin nalbant olun aile baskım olmasaydı tyazacaktım yazdırmadılar bana ama bu sene de sınawa girecem ve kalıbına uyf-durabilrsem iki okul birden okuma niyetindeyim

yarış başı 3500 dolar kazanıyorsun ve haftada 5 yarış var...[hline]Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

Sosyal ağlarda paylaş

kendimden örnek vereyim.

Mekatronik (elektrikelektronik-makina gibi bişi galba bölümleri yeni yeni açılıyo)
Mimarlık
Makina mühendisliği

diğer elektrikle alakalı zamazingoları düşünme (bi de işletme düşünme)
derim basar gideirm:)[hline]Many nights we prayed
With no proof anyone could hear
In our hearts a hope for a song
We barely understood
Now we are not afraid

The number you have dialed is not answering, please, try again later.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dojorel, 30 November 2003 01:21 tarihinde demiş ki:
geometri calisin. en az 2 geometri kitabi bitirin lise 2de. seneye muthis faydasini gorursunuz.[hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.

geo kitabı tavsiye etsene ya tümay vardı onu karelere kada rkısmını bitirdim zati=)[hline]Halfmumi, 08 June 2003 06:13 tarihinde demiş ki:
açıkcası evlenince karım olursa o yöntemi uygulayacam.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...