Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bana dungeon siege tarzi bi kac oyun tavsiye etsenize

green_martian

Öne çıkan mesajlar

bulders gate diablo gibi bir oyun biliyorsun diablo 2, rpg türü oyunların en başarılı olanlarından ben biraz oynadım ama bitirmedim baldurs gate de biraz oynadım ama onuda bitirmedim ikiside çok güzelmiş. bitirenler öğle diyor.ama benim aradığım 3D bir rpg oyun olduğu için bu oyunlara vazla rağbet etmedim dungean seage internet kafede görmüştüm yanılmıyorsam 3D RPG güzele benziyor.ama ben sana tam bir 3D ve second person olan gothıc 1 ,2 oynamanı tavsiye ederim ben GOTHIC 2 ye yeni başladım ve çok güzel bir rpg.Tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

baldurs gate daha rp gıbıdır.. dungeon sıege actıon dır dıablo gıbı eger tam oyle bır oyun arıyorsan sıkılırsın baldursgate te..

lıonheart olabılır..
nox belkı[hline]a.k.a. Duxus
---------
Wisdom, clear my eyes.
Honor, guide my step.
Passion, fire my heart.
Darkness, hide my fear.
Life, be my shield.
Sosyal ağlarda paylaş

Oynamadıysan icewind ve icewind 2. Bol dialoglu gibi görünür ama pek bi rp olayı yok, dalıyosun kılıçla büyüyle. Infinity var motor, pek ds havasını vermez ama yine de güzel grafikleri var.[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

diablo II iyi gider. eğer unique eşyalar falan istiyosan fazladan 1.10 versionunu da çek. ama 1.10la oyun baya bi zorlaşıyo benden söylemesi.[hline]Eşşek kuşum Shakespeare...Keşke burda olsan da uyandırsan beni sabahın köründe:( Eşşekspir diyişini özledim.
hepimiz aynı bokun içindeyiz...sadece derinlikleri farklı

MessageMeMylove...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HellHound, 28 November 2003 02:56 tarihinde demiş ki:
Dungeon Siege'in expansion

Dungeon Siege:Legends of Aranna çıktı... güzel diyollar.. biz diger bir topicte şeysi ediyorduk onu[hline]a.k.a. Duxus
---------
Wisdom, clear my eyes.
Honor, guide my step.
Passion, fire my heart.
Darkness, hide my fear.
Life, be my shield.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...