Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karakterleri tanıyalım : Nicole Kidman

Apache

Öne çıkan mesajlar

Nicole Mary Kidman Hawai doğumlu olmasına rağmen ailesiyle beraber Avustralya'da yetişti. Üst sınıf ailesi tarafından daha küçük yaşlarda kültürel eğitim almaya başladı. 3 yaşında bale dersleri alan Kıdman 10 yaşında Drama okulunda aktörlüğe adımını attı. Melbourne ve Sydney'de önemli tiyatrolarda rol aldıktan sonra daha 14 yaşında 1982 yapımı Bush Children. Buradaki oyunu ile dikkat çekti, bir yıl sonra The BMX Bandits filminde ilk başrolünü yakaladı.Daha 17 yaşında Avustralya'da en iyi aktris dalında ödül aldı. Gelecek vadeden bir oyuncu olduğunu Avustralya televizyonundan tiyatrosuna kadar aldığı ödüllerle ispatladı. Dead Calm filmindeki Sam Neill'in ürkmüş karısının oyunculuğu ile ile yapımcı oyuncu Tom Cruise'in dikkatini çekti ve onun bir sonraki filmi 1990 yapımı Days of Thunder daha ileride kocası olacak Cruise'in karşısında oynadı. Bu evlilikten sonra kariyeri hızla yükselen Kidman ününü kocasının gölgesinden kurtarmayı başardı. Stanley Kubrick'in yönettiği Eyes Wide Shut filminde birkez daha beraber oynayan ikili bir süre sonra aniden ayrıldılar.
Kariyerine tek başına devam eden Kidman , The Others ve Kırmızı Değirmen ile başarılı bir grafik çizmeye devam etti, ediyor. "Saatler" filminde önemli feminist yazarlardan Virgina Woolf'u canlandırmak için adeta kendini yeniden yaratan Kidman'ını Oscar'a uzanması an meselesi. Tam bir afet

Vizyonun görmüş ve görebileceği en süper hatundur.Tom Cruise ında tam bir dangalak oldugunu nicole ı aldatarak gördük.

[Bu mesaj Apache tarafından 26 November 2003 18:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
theKingpin, 26 November 2003 19:40 tarihinde demiş ki:
.......aldat...........
[hline]KinGpiN the striked sazan
uleaa şülü şülü fülfülü bülbül..

ne kim aldatmış lan "Liv Tyler"ı? vururm lan adamı!!!!!!!!!![hline]a.k.a. Duxus
---------
Wisdom, clear my eyes.
Honor, guide my step.
Passion, fire my heart.
Darkness, hide my fear.
Life, be my shield.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Apache, 26 November 2003 22:31 tarihinde demiş ki:
Efem liv tyler halt yemiş nicole ın yanında.Söylemeden edemedim.

iyi tamam ben sana nicolu verim,sen bana liv'i ver,nasıl?[hline]tık!we dont die!we go to hell and regroup.
And when he gets to Heaven
To Saint Peter he will tell.
One more soldier reporting, Sir
I've served my time in Hell!

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...