Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Broken Sword The Sleeping Dragon

Laurned

Öne çıkan mesajlar

oyun harika cidden adventure oyunları az veya çok seven herkes alsın oynasın
oyun bir günlük değil yani 10-15 saatlik oynama süresi vardır ortalama
onun dışında broken sword 2'de de çok zor bulmacalar yoktu(daha çok yaratıcılık gerktiriyordu ama amaç yine hemen ortaya çıkıyordu gereken nasıl yapılabileceğini bulmaktı)
1 daha bir zordu.
Klasikler listesine sleeping dragon'da kesinlikle girer fakat Charles Cecil'in ilk 3D denemesi olduğu için falsoları da yok değil mesela kontrolleri X-box'a en rahat gider; koşarak geçilen bir yerde kafayı yedim,kutulu bulmaca fikri fena değil ama bu kadar sık kullanılmamalıydı.)Arkadaşa da hak veriyorum bulmacalar daha zor olabilirdi hatta olsa daha iyi olurdu sanıyorum daha geniş bir kitleye hitap etmek istemişler.
Yine de bu haliyle oyun çok iyi türün geleceği bu doğrultudaysa benim hiç şikayetim yok şahsen syberia'dan sonra bs'yle umutlarım tazelendi.

[Bu mesaj eldar tarafından 28 November 2003 00:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eldar, 28 November 2003 00:32 tarihinde demiş ki:
oyun harika cidden adventure oyunları az veya çok seven herkes alsın oynasın
oyun bir günlük değil yani 10-15 saatlik oynama süresi vardır ortalama
onun dışında broken sword 2'de de çok zor bulmacalar yoktu(daha çok yaratıcılık gerktiriyordu ama amaç yine hemen ortaya çıkıyordu gereken nasıl yapılabileceğini bulmaktı)
1 daha bir zordu.
Klasikler listesine sleeping dragon'da kesinlikle girer fakat Charles Cecil'in ilk 3D denemesi olduğu için falsoları da yok değil mesela kontrolleri X-box'a en rahat gider; koşarak geçilen bir yerde kafayı yedim,kutulu bulmaca fikri fena değil ama bu kadar sık kullanılmamalıydı.)Arkadaşa da hak veriyorum bulmacalar daha zor olabilirdi hatta olsa daha iyi olurdu sanıyorum daha geniş bir kitleye hitap etmek istemişler.
Yine de bu haliyle oyun çok iyi türün geleceği bu doğrultudaysa benim hiç şikayetim yok şahsen syberia'dan sonra bs'yle umutlarım tazelendi.

[Bu mesaj eldar tarafından 28 November 2003 00:47 tarihinde değiştirilmiştir]
herkese göre değişir arkadaş uçakta takılmış bana vahiylen indi heralde indi tek kasan hafiften şarap şişleri bulmacası idi..
Gerisi fasa fiso..!
Sen haklısın biraz geniş kitle derken biraz daha piyasa yapmışlar oyunu yoksa ben size aynı oynanış tarzı nerdeyse aynı görüntü gabriel knight 3'ü havale ederim.Sonlara doğru pes etmiştim gaz yaptım bir daha başlıcam.

Not:Bende kötü bir huy var bir kere oyunun bir yerini bir kere başka bir yerden bakarsam oyunu silerim artık azmim kalmaz.Zaten ne bakarım nede sorarım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...