Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Prince Of Persia : The Sands Of Time Cikti !!!

Vampire

Öne çıkan mesajlar

Evet oyun cikti sharereactorden bulabilirsiniz, oldukca güzel grafikler ve baya hos hareketlerin ve klasik prince of persia efsanesinin ögelerini tasiyan oldukca hos bi oyun...Daha sahsen yüklemedim ama sonucta oyunun adi bile dl etmeye yeter :D :D :D[hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LevieMaxilack, 27 November 2003 16:53 tarihinde demiş ki:
ilk oyunun bizde yarattığı etkiyi yapabileceğine inanmıyorum açıkcası.[hline]Eşşek kuşum Shakespeare...Keşke burda olsan da uyandırsan beni sabahın köründe:( Eşşekspir diyişini özledim.
hepimiz aynı bokun içindeyiz...sadece derinlikleri farklı

MessageMeMylove...

imkansız...[hline]İmza dediğin nedir ki?
Sosyal ağlarda paylaş

gigada gördüm o olayı (gamecube versiyonuydu sanırım) herif ölünce zamanı geri alıo geri canlanıyo yani ama oyunun kamera açıları hiç hoşuma gitmemişti (bunda farklıdır belki) yani o zamanla oynama olayı ölünce olacak başka zamnlarda olur mu bilmiorum oynayamadım henüz:)[hline]icq:172758290
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
LevieMaxilack, 27 November 2003 16:53 tarihinde demiş ki:
ilk oyunun bizde yarattığı etkiyi yapabileceğine inanmıyorum açıkcası.[hline]Eşşek kuşum Shakespeare...Keşke burda olsan da uyandırsan beni sabahın köründe:( Eşşekspir diyişini özledim.
hepimiz aynı bokun içindeyiz...sadece derinlikleri farklı

MessageMeMylove...

O bir ilkti kendi arasındanda ondan ben hala oynuyorum.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...