Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Simdi size fantazi bir soru..

-tamer-

Öne çıkan mesajlar

yapılan illegal iş nedir bu arada?

işine göre değişir netekim :)

ama zaten bankada tutulmayacaksa bi riski yok, ev araba gibi almak gibi bir sorunum da yok.
gidip döviz alırım çünkü saklanacak para sayısı azalır, daha az yer tutar, yanında bire taşırsın, 500 lük eurolar halinde olsa 870 milyonu tek bir kağıt para olarak taşıyabilirsin gayet rahat, yurtdışında arkadaşlarım varsa tr ye geldiklerinde onlara veririm, onlarda durur, yada gide çok alakasız bir araziye gömerim vb.

seçenek çok, ama önce kendime bi cep tel. alırım, çok eski bi telefon kullanıorum şu an :) yada hiç kasma bana ver bi kısmını :) okul paramı ödiyim :) (çok mu tv izliyorum nedir :P)

[Bu mesaj Norak tarafından 26 November 2003 14:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Delanoresse, 26 November 2003 13:33 tarihinde demiş ki:
10-15 milyarlik votka icersen ustune 50-60 milyarlik hastane + temizlik + cenaze masrafi cikartirsin.

[hline]anlattiklarim karsimdakinin anladigi kadarsa benim sucum ne!?

oahaha ben gidecem şimdi burada :lol:[hline]KinGpiN the striked sazan
uleaa şülü şülü fülfülü bülbül..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
unity100, 26 November 2003 07:51 tarihinde demiş ki
simdi illegal bir is yapip ayda 15 milyar para kazaniyorsam, o isi birakirdim

belki iş illegal ama pis bir iş değildir?ne bilim belki soğuk savaş sırasında sovyet rusyada dışarıdan beatles albümü sokup kaçakçılık yapmaktır :)yada doğum kontrolünün yasak olduğu bir 3.dünya ülkesine fln kondom kaçakçılığı yapmaktır,yadaaaa başka bişi gelmedei aklıma,işe bağlı yani.[hline]tık!we dont die!we go to hell and regroup.
[b]And when he gets to Heaven
To Saint Peter he will tell.
One more soldier reporting, Sir
I've served my time in Hell!

Sosyal ağlarda paylaş

Alırdım bir villa Kemer Country'den (uzak olması bakımından).
Hatta 2-3 tane alır ,birleştirirdim. [b]Doldururdum içine kızları :lol: :lol: :lol:nasıl ama??? :utaniem: işten sonra mesaiye kalıyorum derim. Giderim kızlarla vakit geçiririm. Artık ne yaparsam. Bilemiyorum yani... :p

:D :rock:[hline]ICH LİEBE DİCH AYÇA.
ICH LİEBE DİCH.

[Bu mesaj rona tarafından 26 November 2003 14:25 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj rona tarafından 26 November 2003 14:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

15 milyar lira cok buyuk gorundu gozunuze galiba, ama istanbul'da bile, bi gece iki kisi guzel bi restoranda yemek yiyelim, arkasindan da soyle sosyetik bi bara gidelim deseniz cebinizden 200 milyon para cikar, ki daha fazlasi da olabilir derseniz ben ille de arto'ya en yakin masada oturacam :) . ya da ne biliim beymen'den falam bi takim elbise falam alsaniz 2 kusur milyar fiyatlari vs vs
Sosyal ağlarda paylaş

yada bi ağır makinalı tüfek bir de hummer biraz da stingler füze adam da kiralardım onlara da keleş verirdim damardan da kokoyu sonra bunları gaza getirirdim aslansın kaplansın diye avrupaya doğru sefere çıkardım.. lebet bir yerde beni vururlar ölürüm rahatlarım[hline]Bastonu bildim ben!

Dondurma istiyom! Avokadolu olacak eksi... eksiii on iki derece olacak, yanımdakilerede uzun kuplardan istiyom...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infeqted, 26 November 2003 17:30 tarihinde demiş ki:
ne kadar paran olursa olsun o an almak istedigin sy icin ustune para koyman gerekir[hline]bu daha once kimsenin aklina gelmismiydi bilmiyorum

ulan harbi he
+1[hline] turk frp yazarlarinin birle$tigi dunya
Hic bitmeyen Efsaneler (burasi)
Grim Fandango Turkish Fan Club
Kilicim ve ben ve kullanim
Sosyal ağlarda paylaş

Bir süre kardeşlerim dediğim insanlarla Swiss Hotel'de (bence İstanbul'un en güzel oteli) yemeğe giderim. Orjinal dvd alırım... Elektroniğe yatırırım falan... Ama paranın çoğunu dışarıda yemek yiyerek harcarım[hline]Selamon, 06 October 2003 20:20 tarihinde demiş ki:
"cem uzan ın ipiyle kuyuya inilmez"
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi ailenin gözü önünde olduunu hesaba katarak öğrenci katagorisine sokuyorum seni
Sonralıkla ayda 15 milyar pekte para diil abartıldıı kdr günde 500 milyon düşüyo

-gününün 8-10 saatini okulda geçirdiini düşünürsek hazır bu kdr illegal olayada bulaşmışın gidersin diplomalarını parayla alırsın bi yandan okuyomuş gözükürsün bi yandanda bu 10 saatini kendine saklamış olursun. Bütçenin bi kısmını buna ayırıp hem zaman kazanırsın hemde bu olay tek bilen okul yönetimi olucaından ve onlarda bu işe bulaşmış olucaından yakalanmazsın.

-Günde 10 saat diyoruz önemli bi zaman. Okulunun flm oralarda bi ev alırsın en kralından aydan aya döşersin içini böle en teknolojiinden flm canavarlar gibi ortam olur bütün gününü orda geçirirsin. Bu aksiyon zaten tüm bütçeyi dağıtır

-Sonra küçük teknolojik aletler alırsın telefon bilgisayar parçaları game boy vs vs hani böle ailenin gözüne batmıycak şeyler

-Hayatına konfor katarsın otobüs yerine özel arabanla gitmek, okul kantini yerine istediin yerde yemek flm

Bi tek akşamları okuldan geliomuş gibi eve gelip yatmak sabah çıkmak kalıyo, yok o da bana batar dersen (yani yatak matak) bi yandanda para biriktirdim diyip (miktarı abartmadan) ailenin evindeki odanı yenilersin

Para olduktan sonra gerisi kolay...[hline]Froc Vormbeyn
:-p Deli merc, Ashmish worm :-p
DaoComics
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...