Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

?

nickmickyok

Öne çıkan mesajlar

Forumlarınızı uzun zamandır takip ediyorum.Daha önce hiç yazmamıştım ama şimdi bi öneride bulunma gereksinimi duydum.Forumlar başlarda gayet iyiydi fakat daha sonra size her ne olduysa hepiniz bi ayrı havalara girdiniz.Önceleri soru soranların bilgilendirildiği bu forumlarda şimdilerde açılan her topiğin altında kavga,sataşma görüyorum ve sordukları soru arada kaynayıp gidiyor.Server açmak istiyorum diyene ayrı bi eziyet ediliyor,sanki forumlara yazan scp hakkında uzman olan arkadaşlar kendileri hiç böyle bi işe soyunmamış gibi diğerlerini küçük görüp aşağılıyor.Bilgi paylaştıkça büyür diyenler birden "bilgi benimdir kimseye vermem" gibi bi tavıra bürünmüşler.İlginç...
Daha ilginç olan kısmı ise script bölümünü bu gün taradımda (ilk defa üyelik açtırdığım için bu gün detaylı arama yapabildim) eziyet eden bu arkadaşların scriptlerini bulamadım.Bu arkadaşların uzmanlığının nerden geldiğini ve aşağılama hakkını kendilerinde nasıl bulabildiğini hala anlamış değilim.Tabi şuna eminimki hepinizin tecrübesi var ve hepiniz scp yazıyorsunuz,hepiniz gerek benden gerekse birçok arkadaşımızdan daha iyi biliyorsunuzdur ama bu sizin başkalarıyla dalga geçme hakkınız olduğu anlamına gelmez diye düşünüyorum.Sizinde ilk başladığınız zamanları düşünerek hareket etmelisiniz bence ve başkalarına sataşmayı bırakıp,onların yaptıklarıyla dalga geçmektense kendi hünerinizi ortaya dökerek herkesin takdirini kazanmalısınız.Çünkü insanlar buraya yazı yazdıklarında sizden sadece ve sadece birazcık yardım umarak yazıyorlar,fazla değil birazcık yardım.Sanırım bu çok fazla bi istek olmasa gerek...

Sürçi lisan ettiysek affola.Bunları yazmamın sebebi sizi sadece kavga ederken değil,bişeyler paylaşıp daha ileriye gittiğinizi görmek istediğimden.Aslında milletçe hoşgörü ve birlikteliği sağlayabilsek daha iyi yerlerde olacağımızdan eminim.

Saygılarımla...[hline]bilmek hiçbişey
öğretebilmek herşeydir
Sosyal ağlarda paylaş

sana katiliyorum, cunku bu forum niye acildi bilmedigimiz seyleri ogrenelim diye .... bende su asaglama konusundan cok sıkıldım dogrusu. herkes bu aralar cok gergin . topiclerin yarisinda kavga var ha bide server aciliosa acilsin ne var yane ne kiziosunuz siz acarken iyide baskalari acarken nie olmasin? neyse burdada kavga cikmadan kapatayim konuyu herkese İYİ BAYRAMLAR...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
yok, 26 November 2003 11:23 tarihinde demiş ki:
nickmickyok;
bu yazini niye gercek accountun ile yazmadin peki?[hline]AO:Orospu
Izmir Linux Kullanicilari Grubu (LKD)

Ona Bakarsan Seninde Nickin ''Yok''
Nese Nicmickyok arkdasım sana sonsuz olarak katılıorum sanki kendileri daha bu ise ilk basladıgında Her sey biliolardı onlarda soru soruodular Cevablarını alıdıolar zaman gecti simdi onlar uzman oldu (Ole Zanediolar) Soru Soruourz MESAla;
S:Server Nasıl acılır?
C:Hee adama bak ya biraz arastırsana alla alla 78979 topic war bole diyolar
..
Oraya laf yetistirciğine anlatsana adama alla alla arastırmıs bulalamıs anlatsan ne olcak..!!!
Nese benim soluceklerim bunlar..[hline][b]I've
Become so numb
I can't feel you there
Become so tired
So much more aware
I'm becoming this
All I want to do
Is be more like me
And be less like you
[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Ravena eger boyle bir laf edebiliyorsan forum kullanmayi daha cozememissin demektir. Forum, felsefe gibi birseydir, bilgiler birikir sende gelip sana gerekeni icinden alirsin, eger yoksa o zaman yeni bir thread acma hakkina sahip olursun. Eger birisi daha siteyi bile okumadan gelip buraya `Server nasi acarim?` derse isteyenin istedigini soyleme hakki olur.

Insanlar arama fonkisyonunu kullanmadan direkt olarak thread acmayi ve bunun aksini savunmayi biraktigi gun bu forum gercekten birseye benzeyecek.

[Bu mesaj dom tarafından 26 November 2003 14:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

arama fonksiyonu kullanıldıktan sonra anlayamadığın bir yer oldumu sorarsın. Eğer bunun üzerine sana laf ettilermi sen haklısın!! ama aramayı kullanmadınmı hakksız durumdasın. Bazılarına ben sahit oldum. bir topic acılmıs hede hödö diye adamlar konuyu cözmüşler. sonra daha konu düşmeden adam aynı topicten bitane daha acıyor. bu durumda sadece yetkililer değil userlarda bence kızabiliyor. ama tabii kişiden kişiyede değişir.[hline]Türkiye Bunu Unutmaz...
Othranx, 28 October 2003 17:45 tarihinde demiş ki: Helikopter Nasıl Uçar ?
Galenthas, 21 November 2003 14:46 tarihinde demiş ki: Napım laytım galiba biras...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
dom, 26 November 2003 14:54 tarihinde demiş ki:
Ravena eger boyle bir laf edebiliyorsan forum kullanmayi daha cozememissin demektir. Forum, felsefe gibi birseydir, bilgiler birikir sende gelip sana gerekeni icinden alirsin, eger yoksa o zaman yeni bir thread acma hakkina sahip olursun. Eger birisi daha siteyi bile okumadan gelip buraya `Server nasi acarim?` derse isteyenin istedigini soyleme hakki olur.

Insanlar arama fonkisyonunu kullanmadan direkt olarak thread acmayi ve bunun aksini savunmayi biraktigi gun bu forum gercekten birseye benzeyecek.

[Bu mesaj dom tarafından 26 November 2003 14:55 tarihinde değiştirilmiştir]

Dom Ben Server Acamyı biliomusun unu Ornek olarak verdim
Ve bazı sphere hakkında bilgisi oLmayanlar geliolar buraya bi soru soruolar Onlarıda cevaplayan kisiler biliolar ama azarlıolar git ara yok bu topic 79879879 kere aclıdı gibi faln bende yasadım bi soru sordum arastırdım bulamadım geldim buraya sordum dovmedikleri kaldı adamların
Sorun Suydu Verdataki Itemlerin Oyunda cıkması icin ne yaplıyım diye adamlar dovmedigi kaldı..[hline][b]I've
Become so numb
I can't feel you there
Become so tired
So much more aware
I'm becoming this
All I want to do
Is be more like me
And be less like you
[b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...