Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Larry7 [ Nasıl Download Edilir ? ]

kingpin

Öne çıkan mesajlar

dl ettin mi nox ben ettim ehem bazı sorularım var öncelikle oyundan çıkmak hayli problemli neden olduğunu anlamadım install ettim ama ms dos iconu gibi bişey çıktı dos modunda açıyor sanırım.. ayrıca ses yok sadec alt yazı var sizdede ölemi deli oldum..[hline]KinGpiN the striked sazan
uleaa şülü şülü fülfülü bülbül..

[Bu mesaj theKingpin tarafından 24 November 2003 14:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Geç oldu biraz topiğe bakmam ama bazı soru işaretlerini kaldırmak istiyorum..

Underdogs demişsiniz.
Underdogs en şerefsiz abandonware sitesidir.

Abandonware ne demek? Kısaca, eskimiş ve satışı durdurulmuş oyunlardır.
Mesela Prince 1.
Ama Larry 7, Monkey Island 1 gibi oyunlar hala satılıyor.

Bu yüzden underdogs gibi ISDA gibi bu tip siteleri kontrol eden kuruluşlara en bağlı yerlerde daha abandonware olmamış programları indiremessin.

www.tuol.org'da bu tip abandonware siteleri var. Bazıları abandonware olmuyan oyunları da içerebiliyor...

Kazaa'ya gelelim. Kazaa, abandonware felan tanımaz, direk başka birinden indirebilirsin..

ama bunlar genellikle CD-Rip değil de sıkıştırılmış olur. Yani ses müzik felan yok. Sesli Larry 7 bulursanız bana da haber verin..

more sources needed gibi mesajlar, o dosyaya sahip olan bir başka kazaa kullanıcısı bulunamadı demektir..

Şimdi kazaa lite k++ kullanırsanız, otomatik olarak bu more sources needed'larda "search fore more sources" yapıyor ve kullanıcı arıyor..

Benim kazaa ile ilgili bir topiğim var, ayrıntılar için oraya bakın.[hline]Nefret Ederim: Petek Dinçöz, Harry Potter, Electronic Arts
Hastasıyım: Şebnem Ferah, Wolverine, Blizzard
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...