Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sizi terk eden sevgilinizin bi sure sonra arayıp sizi sevdiğini söylemesi durumunda yapılacaklar.

Numb

Öne çıkan mesajlar

• Admin
eski sevgilim nasillar acaba ?
-eski sensin sevgili de sana girsin
----------------------------------------------------
dun gece ruyamda seni gordum.., eroll bize ne oldu boyle?
-bi dahakine iyi ortun de uyu..
------------------------------------
sence de bir gün yollarımız tekrar kesişir mi pamuğum ?
- gün olur, devran döner sen de koca götlü olursun olmaz
-----------------------------------------------------[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Urza 30 ağustos akşamı saat 00,15 de kanald de insan sarrafında demiş ki: Zoru başardım
Sosyal ağlarda paylaş

evet son hali. (version 2.0.0.1)
ÖSBKKTÇDİYGKYSBGGSSESAKE community.

başkan: Ra_d
başkan yardımcıları: Fizban,Phalanx.

Community genel sekreteri ve basın danışmanı:
Sir Lancelot

Community Saymanı ve Halkla ilişkiler müdürü:
Halfmumi

Community Mali işler genel müdürü
DynamicK

kurucu üyeler:
Ra_d
Fizban[hline]İCQ::yapma:
MAİL::hrr:
CaPuLeT, 06 September 2003 11:28 tarihinde demiş ki:
Merhaba komutla paperdoll u nasıl açtırırım ?
Sosyal ağlarda paylaş

olm sayman mali işlere bakar.
o zaman şöle düzenliyoruz.
V 2.02

Başkan:
Ra_d

Başkan yardımcıları:
Fizban,Phalanx.

Community genel sekreteri ve basın danışmanı:
Sir Lancelot

Community Halkla ilişkiler müdürü:
Halfmumi

Community Mali işler genel müdürü
DynamicK

kurucu üyeler:
Ra_d
Fizban

başkan olarak üye olan herkese bi görev vereceğime söz veriyorum.bundan sonraki üyeler içinde geçerlidir.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.
Sosyal ağlarda paylaş

abi bence kızı dumur etmeye calısmak gereksiz çünkü ozaman ben bu çocugu zamanında nası süründürdüydüm izlenimine kapılıolar bazılarının bahsettigi gibi cool takılmak daha ii heralde.. he güzelim he yavrum falan gecistirmek ve sineye cekip karsıdakini deli etmek gerekir.. :)[hline]gelmeyin yoksa sizi kurbaga yaparım!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mirage, 14 September 2003 21:40 tarihinde demiş ki:
bir forum açılınca, illa biri çıkıp "bu forum gereksiz", "çok saçma bunlar" bıdı bıdı şeyler söylemese dünya tersine dönecek zaten.[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]

mirage cım olsun sonuçta bi forum madem herkesin fikrini belirtme hakkı var yani bir ölçüde.. kimine görede saçma bi başlık olarak gelebilir kızmamak lazım :)[hline]Love is an act of blood and i'm bleeding.
DiMarziolu Strat Squier satılıktır.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben şunu söyleyerek başlayıp bazı ilişkiler
Kısır döngüye döner ve iyice iki kişi olmasa bile bir tarafı gereğinden fazla sorumluluk altında yada bunların çok monotonlaştığını düşünmesine yol açar misal ''Seni seviyorum iyi geceler''/''Nabersin?Seni seviyorum''/''Bugun su film i seyrettin mi?Seni Seviyorum''

Şimdi yukarıdaki örneklere bakıcak olursak sevgi ve seviyorum sözcüğü anlamını yitirmiş sanki noktalamaların ve zorunlu bağlı olduğunu yüzünü çarparcasına karşımızda dikiliyor...

Bir bayanın hisleri oldukça karmaşıktır denir aslında olabildiğince sığ ve düzlemdedir diyenlerde çıkar bu denilenlere katılmadığımı belirtip şöyle açıklıyacağım ; şimdi bir bayan bu gibi bağlı ve zorunlu durumlarda ya kendini çeker yada siner...

Sindiği zaman ilişki iyice bir çıkmaza girer ve işçi gibi zorunlu bir hal kazanır.Kendini çektiğinde ise bir nefes alma süreci denir buna bu olay yaşanır.Şimdi bir erkek için terkedilmek herzaman utanç kaynağı sayılır.Ama bir erkek terkederse bunu terkedildiği kadar umursamaz(İstisnalar kaideyi bozmaz)

Ve böyle bir durumda eğerki bir bayan yada erkek ben seni seviyor idim ama bunlar bunlar oldu sende bunları yaptın demeden bir mesaj atıyorsa ilk başta bir akşam vaktınde msj la kanaatimce bunu yarın konusmak ıcın bır yer belırtılebılır...

İkincisi anlaşılmayan nokta şudur erkek kesımınde terkedılen yada terkeden bayan herzaman adidir herzaman aşağılıktır herzaman alçaktır...Bunların olmadıgını kendımızde bılırız ama yedıremedıgımız ıcın bu aşağılayıcı ego tatmın duygumuzu harekete gecıren seyler soylerız...
Ama pekala bır eskı kız arkadasımız bızım le en yakın dost yada yenıden baslıyabılıcek bır ılıskının partnerı olabılır...

Önemli olan kız atmış erkek atmış msj aman ne guzel unutmamıs bla bla.. dıye laf savurucagımıza

Önce insan gibi insanın herzamankı vurgulanan dusunen varlık oldugunu gosterırcesıne nazıkce bu konuyu konusmak ıcın bır yere davet edılmelı ve konusmalıdır aksı takdırde belkıde yenıden baslıyabılıcek ve sapasaglam bır ozel hayatın tek bır şaka ile karışık ve ego tatmını sozle ıcıne edıcegınızı unutmayınız....
Saygılarımla[hline]†Tanrıdan önce karanlık vardı....†
Sosyal ağlarda paylaş

-İlker direk mevzuya giriyorum seni seviyorum ben unutamadım hala seni. ne olur birlikte olalım. yani ne bilyiim hayatımın erkeğiymişsin aslında ama değerini bilemedim . evlenelim pembe panjurlu bir evimiz olsun çocuklarımız olsun hem ben bakarım sana çalışmanada gerek yok.
-ÖL.[hline]Love is an act of blood and i'm bleeding.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Soulbringer, 17 September 2003 17:46 tarihinde demiş ki:
Ben şunu söyleyerek başlayıp bazı ilişkiler
Kısır döngüye döner ve iyice iki kişi olmasa bile bir tarafı gereğinden fazla sorumluluk altında yada bunların çok monotonlaştığını düşünmesine yol açar misal ''Seni seviyorum iyi geceler''/''Nabersin?Seni seviyorum''/''Bugun su film i seyrettin mi?Seni Seviyorum''

Şimdi yukarıdaki örneklere bakıcak olursak sevgi ve seviyorum sözcüğü anlamını yitirmiş sanki noktalamaların ve zorunlu bağlı olduğunu yüzünü çarparcasına karşımızda dikiliyor...

Bir bayanın hisleri oldukça karmaşıktır denir aslında olabildiğince sığ ve düzlemdedir diyenlerde çıkar bu denilenlere katılmadığımı belirtip şöyle açıklıyacağım ; şimdi bir bayan bu gibi bağlı ve zorunlu durumlarda ya kendini çeker yada siner...

Sindiği zaman ilişki iyice bir çıkmaza girer ve işçi gibi zorunlu bir hal kazanır.Kendini çektiğinde ise bir nefes alma süreci denir buna bu olay yaşanır.Şimdi bir erkek için terkedilmek herzaman utanç kaynağı sayılır.Ama bir erkek terkederse bunu terkedildiği kadar umursamaz(İstisnalar kaideyi bozmaz)

Ve böyle bir durumda eğerki bir bayan yada erkek ben seni seviyor idim ama bunlar bunlar oldu sende bunları yaptın demeden bir mesaj atıyorsa ilk başta bir akşam vaktınde msj la kanaatimce bunu yarın konusmak ıcın bır yer belırtılebılır...

İkincisi anlaşılmayan nokta şudur erkek kesımınde terkedılen yada terkeden bayan herzaman adidir herzaman aşağılıktır herzaman alçaktır...Bunların olmadıgını kendımızde bılırız ama yedıremedıgımız ıcın bu aşağılayıcı ego tatmın duygumuzu harekete gecıren seyler soylerız...
Ama pekala bır eskı kız arkadasımız bızım le en yakın dost yada yenıden baslıyabılıcek bır ılıskının partnerı olabılır...

Önemli olan kız atmış erkek atmış msj aman ne guzel unutmamıs bla bla.. dıye laf savurucagımıza

Önce insan gibi insanın herzamankı vurgulanan dusunen varlık oldugunu gosterırcesıne nazıkce bu konuyu konusmak ıcın bır yere davet edılmelı ve konusmalıdır aksı takdırde belkıde yenıden baslıyabılıcek ve sapasaglam bır ozel hayatın tek bır şaka ile karışık ve ego tatmını sozle ıcıne edıcegınızı unutmayınız....
Saygılarımla[hline]†Tanrıdan önce karanlık vardı....†

SoulBringer'cım şu söylediklerini şu forumlarda okuyan 989347234 adet insan varsa, bu insanların 100 de 1'i bile bunları dikkate alacak olgunluğa erişmemiştir. İleriki hayatlarında da herhangi bir yere yada birşeye erişebileceklerini sanmıyorum. İşleri güçleri dalga geçmek, kendilerince eğlendiklerini sanmak. Şu gelen cevaplar bana göre espirisi bile yapılacak şeyler değil ama işte... insanlara anlatamazsın...

Not: Sözüm meclisten dışarı...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mendoza, 18 September 2003 20:57 tarihinde demiş ki:
[quote
SoulBringer'cım şu söylediklerini şu forumlarda okuyan 989347234 adet insan varsa, bu insanların 100 de 1'i bile bunları dikkate alacak olgunluğa erişmemiştir. İleriki hayatlarında da herhangi bir yere yada birşeye erişebileceklerini sanmıyorum. İşleri güçleri dalga geçmek, kendilerince eğlendiklerini sanmak. Şu gelen cevaplar bana göre espirisi bile yapılacak şeyler değil ama işte... insanlara anlatamazsın...

Not: Sözüm meclisten dışarı...

Aslında haklısın.. ama genede bu zaten geyik vede komik olabilecek cevaplar almak için açılmış bir başlıktı. :D[hline]Love is an act of blood and i'm bleeding.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
XaYd3r, 15 September 2003 03:34 tarihinde demiş ki:
tabiki intikam,
bi kaç görüşmeden sonra onun sana tam bağlandığı anda sen onu terk et

Topic açıldığından beri bakıyorum, çoğu insan benzer tepkiler vermiş. Arkadaşlar bu ne hırs, bu ne sinir?

İlişki dediğiniz şey iki kişiliktir, eğer iki taraftan biri herhangi bir konuda tatmin olmuyorsa sona ermesi normal, hatta gereklidir. Bir ilişkinin bitmesi iki taraftan birinin adi/aşağılık/şerefsiz olmasını gerektirmez; birbiriykle bir gönül ilişkisini sürdüremeyen iki insan da yeterli bir nedendir.

Neyin intikamını kimden alacaksınız ki? Üstelikte nasıl alacaksınız, kendinizi kasıp ilişkiyi yürütmek istediğiniz halde bitirerek mi? lol

Unutmayın; savaşmıyorsunuz, sevişiyorsunuz. Olaya bu açıdan yaklaşmaya çalışın. Stratejiler geliştirip planlar yapmaya gerek yok, kurtarılması gereken onurunuz, terkedilirseniz kırılacak gururunuz girmesin sevgilinizle aranıza.

Rahat olun, keyif alın. İki kişi arasındaki problem hiçbir zaman sadece bir kişinin suçu değildir, objektif olmaya çalışın.

Böyle biraz öğüt havası oldu ama, idare edin artık. =][hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ra_d, 12 September 2003 14:58 tarihinde demiş ki:
yok.öss senesinde bi kıza kafayı takıp,çok daha iyi yerlere girebilecekken,kız yüzünden sınavı bok gibi geçenler ve sınavdan sonra eski sevgili aradığında küfür edenler community'si.

kısaca

başkan Ra_d
başkan yardımcısı Fizban.

kurucu üyeler:
Ra_d
Fizban

biraz uzunmu oldu?[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.

Ehure :)[hline]Buraya yakında imzamı yazacağım
bilginize
Sosyal ağlarda paylaş

Acı hala taze iken intikam almak o an için insanı rahatlatsada gerçekde hala onu düşünüyor olduğunuzdan acınızın çok daha uzun sürmesimne yol açar. En iyisi onu belli bir süre hiç düşünmemeye çalışmak, onu ancak sadece ufak bir tebessümle "Güzel günlerdi, acısıyla tatlısıyla ne kadar uzun bir zamanı başbaşa geçirmiştik" demeyi başarana, bir anıdan öteye hatırlamayana dek. Yoksa dünyayı hem ona hemde kendinize cehennem edersiniz, deneyimle sabittir :-)[hline]
I get knocked down
But I get up again
You're never going to keep me down

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nefr, 19 September 2003 14:24 tarihinde demiş ki:
[quote
Topic açıldığından beri bakıyorum, çoğu insan benzer tepkiler vermiş. Arkadaşlar bu ne hırs, bu ne sinir?

İlişki dediğiniz şey iki kişiliktir, eğer iki taraftan biri herhangi bir konuda tatmin olmuyorsa sona ermesi normal, hatta gereklidir. Bir ilişkinin bitmesi iki taraftan birinin adi/aşağılık/şerefsiz olmasını gerektirmez; birbiriykle bir gönül ilişkisini sürdüremeyen iki insan da yeterli bir nedendir.

Neyin intikamını kimden alacaksınız ki? Üstelikte nasıl alacaksınız, kendinizi kasıp ilişkiyi yürütmek istediğiniz halde bitirerek mi? lol

Unutmayın; savaşmıyorsunuz, sevişiyorsunuz. Olaya bu açıdan yaklaşmaya çalışın. Stratejiler geliştirip planlar yapmaya gerek yok, kurtarılması gereken onurunuz, terkedilirseniz kırılacak gururunuz girmesin sevgilinizle aranıza.

Rahat olun, keyif alın. İki kişi arasındaki problem hiçbir zaman sadece bir kişinin suçu değildir, objektif olmaya çalışın.

Thanx thanx. ama dediğim gibi komik diyaloglar tarzı bi başlık açmak istemiştim zaten. çoğu arkadaşta bu tip şeyler yazdı ama bazı arkadaşlar baya ciddiye aldılar tabi :)[hline]Love is an act of blood and i'm bleeding.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
2001 Yazı gece saat 3-4 civarı. nedendir bilinmez deniz kenarındadır. Telefon çalar. Ağlamaklı bir sesi seni seviyorum ben hala der.Tanıyamaz önce. Dumurdur. Pardon? Benim xxxxx
..Dumur again. İçsel düşünce( kendi terk etmemişmiydi? Alkollü kafayla yanlışmı hatırlıyor diye düşünür..) Anlamsız bir kaç dakika bekleme . karşı taraftan gelen ağlamaklı nefes alışlar.
Neden diye bir soru? Bilmiyorum diye bir cevap..
Bir kahkaha kopar sonra ..Bir küfür yankılanır.[hline]
...Me
Qui Bono?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Numb, 24 November 2003 16:08 tarihinde demiş ki:
2001 Yazı gece saat 3-4 civarı. nedendir bilinmez deniz kenarındadır. Telefon çalar. Ağlamaklı bir sesi seni seviyorum ben hala der.Tanıyamaz önce. Dumurdur. Pardon? Benim xxxxx
..Dumur again. İçsel düşünce( kendi terk etmemişmiydi? Alkollü kafayla yanlışmı hatırlıyor diye düşünür..) Anlamsız bir kaç dakika bekleme . karşı taraftan gelen ağlamaklı nefes alışlar.
Neden diye bir soru? Bilmiyorum diye bir cevap..
Bir kahkaha kopar sonra ..Bir küfür yankılanır.[hline]
...Me
Qui Bono?

abi yazık yapmayın
acıdım valla[hline]bilinçli toplumun
kurallara ihtiyacı olmayacağı gibi
bilinçli rp'cinin de
sisteme ihityacı yoktur
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...