Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PVP icin nasıl bir chr direk ar a mı yukjleneyım

Akira

Öne çıkan mesajlar

walla eskiden olsa trader aç derdim ama SL ile birlikte ileri lvllardan neler olucagini bilemiyorum tavsiyem genede Doc'tur. overpowered diye geçerler zaten pvp de %40 cap oldugundan sana cok farketmez NT acayim dersen aglatır NT ile pvp yapmak hiçmi hiç kolay değildir. Agent'lar yakında dagitmaya başlıyıcak diye bir yorum var combat sırasında sneak yapabileceklermis tekrar ama pvp içinde yapamıyabilirler. her halukarda Doc aç init debuff CH ile dagit ortalıgı derim.[hline]Bret "Neurochrome" Clyburn
Resonance Blast rule!...idi!.. SL çıktı mertlik bozuldu.
Heyok Hey "It's a good day to die"
Sosyal ağlarda paylaş

skillere gelince hangi silahi kullanicagin tamamen sana bagli silah acisindan diyorum hangisi hsuna giderse eskiden caterwaul kullanilirdi ama o olay degismistir SL silahlari filan gayet hos. dodge evade duck'i maxlaman hatta o yetmez triple imp ve add all def impleri kullanman lazim ve silahlarin AR caplerine dikkat etmelisin onu max kullanirsin tabi initleride maxlamayi unutma.[hline]Bret "Neurochrome" Clyburn
Sosyal ağlarda paylaş

Woahh bu ne hız :)
İlk olarak Rubika 1de başla hepimiz ordayız. Clan olmanı tavsiye derim çünkü genelde Türkler Clan. Seçeceğin mesleğe sen karar ver biz yol gösterelim. Shade veya Keeper oynamadım ama Keeper için çok başarılı bir team member deniyor yani team bulmakta zorluk çekmessin. Shade için henuz fazla yorum duymadım ama pek team bulabilcek bir prof değil yani agent gibi ama allahtan agentta false professionlar var. Shade daha çok solo veya PvP herhalde. Sniper riflelar genelde yavaş ama iyi damage veriyor tabi bunu gene ileriki LVLlarda anca verimli kullanıyorsun.[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting

[Bu mesaj Absolut tarafından 07 November 2003 15:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yaw anladıgıma gor oyun cok eski ama pek kımse bır sey bılmıyo stratics de bile dogru duzgun bır sey yok anlamadım oyuncu kıtlesı nasıl bu oyunun neden bu kadar az bilgi var com mu karısık oyun buyuculugun pvp de yanılmez oldugunu duydum ılerkı levellarda doc hala ne bılmıyorum ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 07 November 2003 15:32 tarihinde demiş ki:
Woahh bu ne hız :)
İlk olarak Rubika 1de başla hepimiz ordayız. Clan olmanı tavsiye derim çünkü genelde Türkler Clan. Seçeceğin mesleğe sen karar ver biz yol gösterelim. Shade veya Keeper oynamadım ama Keeper için çok başarılı bir team member deniyor yani team bulmakta zorluk çekmessin. Shade için henuz fazla yorum duymadım ama pek team bulabilcek bir prof değil yani agent gibi ama allahtan agentta false professionlar var. Shade daha çok solo veya PvP herhalde. Sniper riflelar genelde yavaş ama iyi damage veriyor tabi bunu gene ileriki LVLlarda anca verimli kullanıyorsun.[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting

[Bu mesaj Absolut tarafından 07 November 2003 15:34 tarihinde değiştirilmiştir]

bunu davet olarakmı alayım clana
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada clan olarak basla demısısın rubıka 1 demıssın eger keeper alırsam ılla clan olarak baslamam gerekmis zaten veya ommi-tek olarak baslamalıymısım nedemek bunlar ve anladıgıma gore shade yakın kavgada cok ıyı bir chr ve kasmak icin cok para gerektırmıyo . ama keeper cok avantajlı gibi basta sanırım bu benı ondan uzak tutuyo basta cok avantajlı chrlar genelde ılerde cok ezık chrlara donusuyo ve sanırım bu shade ilerde cok tehlıkelı bır chr olabılır pvp de bu arada uzerınde tasıdıgı ruhların yansıtan dovmelerde cok cool

[Bu mesaj Akira tarafından 07 November 2003 17:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

atlantean serveri en uygun bu nu yukardakı forumdan aldım hakkatenmi dusuncelerınız bırde bunları anlamıyorum skıllerı acıklayın bu chr dusunmeyı basladım cunkı :!
Shade gercek bir savascı sınıfı fakat nanolarda cok usta elle doguste gercek bir uzman implant yerine tutsak ruhlar kullanıyor ve bunlar ıcınde ceerrahı klınıge ıhtıyac duymuyor bunlar buyusel bır sekılde vucudunda dovme olarak belırıyor ve bu ona cok ozel guclerden olusan bir zırh vazıfesi goruyor
nano-wise yapıyo bu nedemek anladıgım kadarı ıle kendını motıvemı edıyo bu daha ozel hareketler ıcın hedefe direk vurus yapabılıyor donduruyo vurus gucunu arttırıyo run speed debuffs bunu anlamadım yanı debuff ne bunu hızlı atıyo kendıne atılanları onluyo kendıne saldıranın ıcıne anı bır korku atabılıyo dusunce yoluyla atack edebılıyo sanırım dusmanın ar ını dusuruyor dusmanın saglıgını ve arını kendıne cekebılıyo ( bu ıyımıdır yoksa onemsızmıdır burda)? savas ne kadar uzarsa o kadar guc cekme kapasıtesı artıyo yanı savasın x dakkasında 8 cekerken x+1 de 12 cekıyo gıbı .ve solo oynanması tavsıye edılıyo ne olur yardım edın yazmaya usenmeyın cok powerful bir pvp chr kasıcam birde arka vurus var shade ler icin ama yalnızca coklu dovuslerde gecerlı ve cok etkılı arkadan yaklasıp dusmanın ensesıne vuruyorsunuz
http://www.eversmile.com/ao/shade_weapons.htm
bu taplo sanırım ısınıze yarar ben bır sey anlamıyorum shadelerın sılahları bunlar kullandıgı yanı ıyımı dıgerlerıne gore yardım pls 600 mb dayım 700 mb kaldı herhalde yarın acarım chrı

[Bu mesaj Akira tarafından 07 November 2003 18:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

oyuna girince herşeyi daha ii anlayacaksın shade güzel deil sanırım geçen gün bizim orgdan bi eleman sövüodu eheh sora sildi sanırım :)

evet pvpde en ii char doc bencede oyuna girdiinde
özel msj atarsın yardımcı olmaya çalışırım
/tell manukyan[hline]This holy reality, this holy experience.
Choosing to be here in...

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone in
This body, this body holding me, feeling eternal all this pain is an illusion.

Playlist
Creed & TOOL - Ocean
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman doc acayım bende pekı bu nedır yaw soyleyınde bulayım hangı class bu anlamadım uzunu ne
birde en onemlisi atlantean serveri en uygun dıyorlar sızde rubika 1 dıyorsunuz anlamadım bunlar aynımı daha detaylı soyleyınde yanlıs yerde baslamayayım
Sosyal ağlarda paylaş

bak en başta dedigim gibi Doc aç mahvet ortamı. Radip Ralsy diye bir nano (büyü) var initleri düsürüyor ve ileride 206. lvlda filan nanoshut down (baska bir nano) gibi nanolari cancellayan bir perkün oluyor (agentlarin sahip olmadigi) yana gene Doc gene Doc.

RK1 in anlamida Anthalntean dir oyuna girerken anlarsin ne demeek oldugunu bu arada hepimiz Clan'ız hemen hemen yani istersen git omni-tek ol ama yanına gelip yardımcı olacak türk bulamazsın :)))) cünkü oraya gelemeyiz.[hline]Bret "Neurochrome" Clyburn
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...