Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsun - Fener

Darksun

Öne çıkan mesajlar

"nekkaa para, okkaa ekmek" demişler...

trabzon ikinci oldu yuh bize demeyin futbol bu iyi oynayan kazanır
sen sahada değil de hıyar tarlasında dolaşıyormuş gibi top oynarsan bu olur

hatta turgay abiyi koysak defansa o bile oynar[hline]Bastonu bildim ben!

Dondurma istiyom! Avokadolu olacak eksi... eksiii on iki derece olacak, yanımdakilerede uzun kuplardan istiyom...
Sosyal ağlarda paylaş

ehuhehueuheuhe yakisir Fenerime :)

iste geleneklerine goreneklerine buyuk saygi gosteren bir camia oldugumuz burdan anlasiliyor su mubarek ramazan bayrami yaklasirken :P[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
"You know, if you take everything I've done in my entire life and condense it down into one day, it looks decent." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Delanoresse, 23 November 2003 21:27 tarihinde demiş ki:
dunku topicleri acan fenerli arkadaslar alinmasin, istedigimi soylerim ya nasil olsa..

PUAEHUEAHUAE! hatta ASFASFASFSFAF bab nasi koydular ama ASFASFASFSF[hline]anlattiklarim karsimdakinin anladigi kadarsa benim sucum ne!?

ahah +1[hline]KinGpiN the striked sazan
uleaa şülü şülü fülfülü bülbül..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Delanoresse, 23 November 2003 23:45 tarihinde demiş ki:
cok uzun zamandir yapmak istedigim bi seyi yaptigim icin cok mutluyum diyerek sozlerime basliyim..evt arkadaslar gorunen koy klavuz istemez mac boyunca denlizli ustun oynadi denizli nin hakkiydi mac..bu skor en cok fb ye yaradi butun fbli arkadaslari kutluyorum.bjk de yenilirse bu fb sampiyonluga 1 adim daha yaklasacak..haydi konya goriyim seni..

göt olmak ko tu bisey sanirim, ben de cok uzun zamandir yapmak istedigim biseyi yaptim arkadaslar.[hline]anlattiklarim karsimdakinin anladigi kadarsa benim sucum ne!?

benimde istedigim bisey var sana cevabini senin seviyende vermek ama burda herkes istedigini seviyesiz bi sekilde yapsa burasi paticik olmazdi dimi?senin gibi kisileri taraflar olarak gormuyorum ben o yuzden sana cevap vermiyecem..keyfine bak..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
theKingpin, 24 November 2003 00:59 tarihinde demiş ki:
said:
Delanoresse, 23 November 2003 21:27 tarihinde demiş ki:
dunku topicleri acan fenerli arkadaslar alinmasin, istedigimi soylerim ya nasil olsa..

PUAEHUEAHUAE! hatta ASFASFASFSFAF bab nasi koydular ama ASFASFASFSF[hline]anlattiklarim karsimdakinin anladigi kadarsa benim sucum ne!?

ahah +1[hline]KinGpiN the striked sazan
uleaa şülü şülü fülfülü bülbül..

bu yaziyada cevap vermeden gecemiyecem istedigimi yazarim demistim ama seviyeli bi sekilde hic bi yazimda puheahuae gibi insan disi gulme sekilleri kullanmadim..bi kere verdigin ornekte yanlis ben gidip denizli gs ye ne bicim cakti 93. dk da deseydim derdin sende istedigini cevap olarak ama bven kendi goruslerimi seviyeli bi sekilde yazmisim..sende yazmissin istedigini ama aramizda biraz seviye farki olmus..
Sosyal ağlarda paylaş

ULAN TÜM KARADENİZ ÜSTÜMÜZDEN GEÇTİ!!!

Bi Lazları yendik....
Ya bi insan neden Fatih ve Ümiti oynatmaz ya...
Fatihe kötü diyenler maçı dikkatle izlesin...sağ kanatta orta yapan adamımız fatih olmayınca ne oldu Aurelio orta yapıcı görevi üstlendi e bu yüzden çoğalamadık forvette Selçuk tam bi davar bi de ümit davala ya davardiyoruz ne diyim tek kelimeyle FESUPHANALLAH!!!

ama haftaya beşiktaşa 5 çekerz....[hline]fizban demiş ki:mandoo, haklısın ama kendini düzgün ifade etmeyi dene, her bulunduğun topicte kavga çıkıyo

Mandooo : Köyünden kopup paticik alemine dalan ACILARIN ÇOCUĞU!!
Sosyal ağlarda paylaş

ya hakkaten bi bakıyorum

fenerbahçemiz - akçaabat 1-1
fenerbahçemiz - çaykurrize 1-1
fenerbahçemiz - samsunspoer 0-3

bi orduspor la artvin hopa kaldı onlarda 2 seneye kadar gelicekler inşallah süper lige....[hline]fizban demiş ki:mandoo, haklısın ama kendini düzgün ifade etmeyi dene, her bulunduğun topicte kavga çıkıyo

Mandooo : Köyünden kopup paticik alemine dalan ACILARIN ÇOCUĞU!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
tahminim fb li fatih akyelin akçaabat maçından sonra seyirciye bunlar kadıköyede gelicek burda aslan kesilip orda kedi olucaklar görücez gibisinden ettigi laflar sonucunda laz kesim fb ye karşı baya bi istekli oynar oldu :)

eheh bunu oncedende solemiştim valla gerçekleşiyo[hline]Grandmaster Hamburger
Sufi, 20 November 2003 14:50 tarihinde demiş ki:
1990, daha kimselerin nicki falan yokken
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...