Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Istanbul da hava feci sisli

DynamicK

Öne çıkan mesajlar

• Admin
evet arkadaşlar oglen bişi yoktu aksama dogru sis çöktü iyice suan acmdan bakınca hiçbiryeri göremiyorum dısarıda
hakkaten cok feci bir sis var feribot seferleride iptal edilmiş sanırsam?

valal çok kıyak mistik bi hava var gidecen ormana bu havada yakacan meşaleleri koyucan kenarlara oturup frp oynucan eheh :P[hline]Grandmaster Hamburger
Sufi, 20 November 2003 14:50 tarihinde demiş ki:
1990, daha kimselerin nicki falan yokken
Sosyal ağlarda paylaş

feci sis görmemişiniz arkadaşlar :)
burda (kıbrıs) geçen dönem havaalanına gidioruz servisle, tr ye dönecem, camdan bakıoz ilerde beyaz bişi belirdi,
yaklaştık ben bakıyorum camdan dışarı sağda normal açık hava solda duvar gibi bi anda başlayan devasa bi sis duruyor böyle acayip bişeydi, tam 1 saat o sisin içinde gittik manyaktı, bi ara barovia ya çıkacaz kesin, bile dedim :),
uçak 5 saat rötar yaptı tabi ehe patladık orda[hline][i]Wow - MM

[Bu mesaj Norak tarafından 23 November 2003 17:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 23 November 2003 17:16 tarihinde demiş ki:
evet arkadaşlar oglen bişi yoktu aksama dogru sis çöktü iyice suan acmdan bakınca hiçbiryeri göremiyorum dısarıda
hakkaten cok feci bir sis var feribot seferleride iptal edilmiş sanırsam?

valal çok kıyak mistik bi hava var gidecen ormana bu havada yakacan meşaleleri koyucan kenarlara oturup frp oynucan eheh :P[hline]Grandmaster Hamburger

bugun 12 1 cıvarı kadıkoy e gıttım gayet guzel sıs wardı.Karakoy ıskelesınden haydarpasa gozukmuyodu ve vapur seferlerı de ıptal olmusutu[hline]Salla Bakarızzzzz :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_-Sturm-_, 23 November 2003 23:17 tarihinde demiş ki:
Bizim burda sis mis yok...[hline]"...Geriye kalan her şey gitmişti: İdealleri, umutları, hayalleri. Sövalyelik çöküyordu. Kurallar kusurluydu. Yaşamındaki her şey manasızdı.Ve tutunabildiği tek o kaldığı için Düstur'a göre ölecekti..."
Bazen hayata bağlar insanı AŞK/Bazense yaşama isteğini alır elinden../En iyisi mi, bırak bu işleri../Boşver ve yaşa bu fani dünyayı../Doyasıya!!
SAPım, SAPsın, SAP, SAPız, SAPsınız, SAPlar, SAPınız
No to Garbage! No to trash!

ülen nası yok? hoş sen nerde oturuyon bılmıyom tamda.. bızım burda var hafıften..

kiiiiiii kucukcekmece golu fln hayvan gıbıydı sabah..[hline]a.k.a. Duxus
---------
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Nasıl alıntı yapalım?/Nasıl imza atalım?
---------
Allah kahretsin! Kış geliyor ve benim damarlarımda bahar dolaşıyor!
---------
My life? Working in Progress!
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
ben 11.30 gibi kadıköye gittim giderken köprüde bişi yoktu ama oglen 14 gibi gelirken köprünün altında ve denize dogru büyük bir alanda duman vardı o sırada ambulans sirenleri açık köprünün altına indi yan yoldan dedim yangın falan cıktı herhal
babam sis de olabilir dedi arabada gelirken
meğer sismiş[hline]Grandmaster Hamburger
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_-Sturm-_, 23 November 2003 23:29 tarihinde demiş ki:
Küçükyalı'dan sonra, Maltepe'den önce....[hline]"...Geriye kalan her şey gitmişti: İdealleri, umutları, hayalleri. Sövalyelik çöküyordu. Kurallar kusurluydu. Yaşamındaki her şey manasızdı.Ve tutunabildiği tek o kaldığı için Düstur'a göre ölecekti..."
Bazen hayata bağlar insanı AŞK/Bazense yaşama isteğini alır elinden../En iyisi mi, bırak bu işleri../Boşver ve yaşa bu fani dünyayı../Doyasıya!!
SAPım, SAPsın, SAP, SAPız, SAPsınız, SAPlar, SAPınız
No to Garbage! No to trash!

hönk? ulan senlen ben aynı serviste değil miyiz olm? bugun ıyıce delırdım mı noooluyoz ya?[hline]a.k.a. Duxus
---------
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Nasıl alıntı yapalım?/Nasıl imza atalım?
---------
Allah kahretsin! Kış geliyor ve benim damarlarımda bahar dolaşıyor!
---------
My life? Working in Progress!
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün manzara benim için muhteşemdi. 13. katta oturuyorum, sis bizim seviyemizin altında bitiyordu, inanılmaz bir görüntüydü. Bir ara diğer yüksek binaların üst katları gözüküyordu sadece, alt taraf hiç görünmüyordu.
Güneş batarkenki manzara ayrı muhteşemdi. Sis hafif duman gibi değil, yoğun bir bulun şeklindeydi, böylece batan kızıl güneş üstündeki kıvrımlara vuruyordu. Yani manzarayı açıklayamam. 3650'm ile çektmii ama net değil tabiki, keşke düzgün bir makine olsaydı o anda.[hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...