Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Denizli-Galatasaray Mac Topic i

Way

Öne çıkan mesajlar

cok uzun zamandir yapmak istedigim bi seyi yaptigim icin cok mutluyum diyerek sozlerime basliyim..evt arkadaslar gorunen koy klavuz istemez mac boyunca denlizli ustun oynadi denizli nin hakkiydi mac..bu skor en cok fb ye yaradi butun fbli arkadaslari kutluyorum.bjk de yenilirse bu fb sampiyonluga 1 adim daha yaklasacak..haydi konya goriyim seni..

not:bu yazdiklarim icin gercekten ozur diliyorum isterseniz bisi yazmadan gecin bu yaziyi bazi gs ve bjk liler icin yazdim onlar belki benim gibi bole acik bi sekilde yazmadi ama cogu fb macinda fb puan kaybetmese bile fb yi kotuleyecek bisi buldular...
Sosyal ağlarda paylaş

şahsına hakaret etmicemde, maç boyunca nasıl denizli üstün oynadı onu sorucam

yani ilk yarı desen haklısında, ikinci yarı için aynı şeyleri söylemek mümkün değil[hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
gider haspaticik.com, özpaticik.com diye domain alır, orada yeni bi site kurarım ehe
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 22 November 2003 21:23 tarihinde demiş ki:
şahsına hakaret etmicemde, maç boyunca nasıl denizli üstün oynadı onu sorucam

yani ilk yarı desen haklısında, ikinci yarı için aynı şeyleri söylemek mümkün değil[hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
gider haspaticik.com, özpaticik.com diye domain alır, orada yeni bi site kurarım ehe

bu topic i acan benim istedigimi yazabilirim dimi? gerci zaman yapilan bisi bu..fb ii oynar yener fb kotu oynadi ama kazandi..guzel oynar barabere kalir cok kotu oynadi bu mac .. nin hakkiydi denir vs uzar gider..bide aralarda fb yeniliyo OLEYY haydi bastir .. gibi laflari da es geciyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

rofl yazma diyen mi olmuş adama bak, bide üste çıkmaya çalışıyor

yanlış bilgi veriyorsun, ilk yarı denizlispor üstün oynadı, ikinci yarı galatasaray

istatistiklere bakmak bile yeterli bunu görmek için maçı izlemediysen

ha sen fenerli olduğun için 'galatasaray hep kötü oynuyor' yorumu yapmak zorunda hissediyorsan kendinde o senin sorunun[hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Way, 22 November 2003 22:56 tarihinde demiş ki:
bu topic i acan benim istedigimi yazabilirim dimi?

way küçük bi ricam var ..
topic i ben açmadım ya o yüzden ne yazacaıma karar veremiyorum
bi yardımcı olsan ?[hline]"oh my god, aliens !
don't eat me !
i have a wife and children, eat them."
(homer simpson)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 22 November 2003 23:33 tarihinde demiş ki:
rofl yazma diyen mi olmuş adama bak, bide üste çıkmaya çalışıyor

yanlış bilgi veriyorsun, ilk yarı denizlispor üstün oynadı, ikinci yarı galatasaray

istatistiklere bakmak bile yeterli bunu görmek için maçı izlemediysen

ha sen fenerli olduğun için 'galatasaray hep kötü oynuyor' yorumu yapmak zorunda hissediyorsan kendinde o senin sorunun[hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:

orda anlatmaya calistigim yani cogu zaman fb ye yapilan bi olayin dile getirilmesiydi..hala anlamadiysaniz sole aciklayim yine..fb guzel oynar kazanir fb kotu oynadi ama kazandi diye bi gs li tpopic acar ozaman bisi olmuyo ben bole bisi yazinca mi kotu oluyo..bende biliyorum bende kor degilim maci izledim denizli oynadi ilk golu gs atti sora denizli gol atti ilk yari genelde denizli ustundu sora 2. yari mondragon un atilmasiyla denizli yine one gecti..oynadi golunu atti gs yenildi..vs olayin asli bu ama benimde soyledigim gibi bi mac topic i benim yukarda yazdigim gibi olmamalidir demin verdigim ornekteki gibi olmalidir..yukarda ozur dileyerek kinadigim bi yazi seklini belirttim ve bu fb ye herzaman yapilan bisi oldugu icin bu sekilde disa vurdum ama bunu bi gs liye yapildiginda cok degisik tepkiler aldim zaten bu tepkileri almak icin acmistim bu topic i..
Sosyal ağlarda paylaş

yahu ne alakası var ya

sanki galatasaraylı adam denizli hep üstün oynadı yazsa ona karşı aynı şeyi yazmayacaktık

saçmalamayın yahu 2 dakka da akıllı düşünün[hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jankis, 22 November 2003 23:50 tarihinde demiş ki:
said:
Way, 22 November 2003 22:56 tarihinde demiş ki:
bu topic i acan benim istedigimi yazabilirim dimi?

way küçük bi ricam var ..
topic i ben açmadım ya o yüzden ne yazacaıma karar veremiyorum
bi yardımcı olsan ?[hline]"oh my god, aliens !
don't eat me !
i have a wife and children, eat them."
(homer simpson)

istedigini yaz kardes bu gs macinin topic i ben dusuncelerimi soylemisim sen dusunduklerini dile getirmek icin baskalarina mi basvuruyosun?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...