Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hayatta denenmesi gereken basit şeyler

Chemical

Öne çıkan mesajlar

ateşle tıraş olmak sanırım denenebilecek en mazoşistçe şey olacaktır.
tam olarak denemedim ama şöle bir girş yapmıştım birkaç yıl önce...
bir elde deodoratn diğer elde çakmak kafrolası sinekler peşinde koşarken elev fazla çıtığı zaman elimin üzerindeki kılları yakmıştım :D (şimdi anlatınca çok salakça bişey olduğumu fark ettim...)
denemek için kesin sarhoş olmak ve burnu tıkamak gerekiyor yoksa yanık kıl kokusu insanı alt üst ediyor....[hline]Estel_Anorien, 04 October 2003 00:58 tarihinde demişki:
Kılda tüyde keramet olsa götte çıkmazdı.

Sosyal ağlarda paylaş

Zaten boş olduğu için patlamıştır :-) Gaz sıvı haliyle ağzına kadar dolu iken yanmaz, o sebepten üstünde ufak da olsa bir boşluk bırakılır. Aynı şey benzin için ve yağ içinde geçerlidir. Aslında yanan sıvı haldeki benzin değil üstündeki gaz halindeki benzindir. Yani senin çakmakta çok az sıvı kaldığında üstündeki bütün bölge gaz ile dolu demektir. Ne kadar çok gaz, o kadar büyük patlama anlamına gelir. Sıvı ise yavaş yavaş gaza dönerek ateşin süresini uzatır, anlık tepki vermez.
said:
n0body, 21 November 2003 20:34 tarihinde demiş ki:
yere fırlattım patladı =) boşmuş iiki ya :P
[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chemical, 21 November 2003 17:29 tarihinde demiş ki:
Bide astral seyahati denemek isterim deniyemedim

[hline]Come back strong with fifty belly dancers!

[Bu mesaj Chemical tarafından 21 November 2003 17:31 tarihinde değiştirilmiştir]

Hah sen eksik kal =P[hline]KinGpiN the striked sazan
uleaa şülü şülü fülfülü bülbül..
Sosyal ağlarda paylaş

size denenmiş bir şey söyliyece ama tavsiye etmem çünkü çok tehlikeli . dedorantı sıkın ve ucuna çakmak tutun . çok hoş bir şekilde ateş püskürtüyor :) .[hline]> //////////
//////////
|||||||||||||||||

[Bu imza zgrw tarafından 21 November 2003 23:00 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj zgrw tarafından 21 November 2003 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chemical, 21 November 2003 23:16 tarihinde demiş ki:
zgrw biraz geride kalmış arkadaşlar:)[hline]Come back strong with fifty belly dancers!
ehuehuehu olur öle şeyler bir haftadır sınavlara çalışıyom :)[hline]> //////////
//////////
|||||||||||||||||

[Bu imza zgrw tarafından 21 November 2003 23:00 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj zgrw tarafından 21 November 2003 23:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

2003 yılı şubat tatiliydi bi arkadaşın çatalcadaki evine bir günlüğüne içki ve yemeklerimizle konaklamaya gittik.Şömine ve alkollü arkadaşların bulunduğu ortamda elime bi kurşun aldım birde boş kovan (sarhoştum ve ordakiler de bunu biliyordu) bakın napıcam dedim dolu kurşunu gösterdim boş kovanı şömineye attım, millet şöminenin sağına soluna gidip duvarla bütünleşti ve olay anlaşılınca karambol yaptılar ama o yüz ifadelerini görmek harikaydı.. Aynı gece (sarhoşken) elimdeki meşaleyi güzel yanmıyor diye hafif alevli bi şekilde mazot tankına soktum cozz die millet yine yerlere fln atladı patlıcak diye.. gece vakti eve girdik 7 kişiydik sanırım dışarıda tipi yağıyordu mükkemmel gaza getirme yeteneğimi sonuna kadar sömürdüm ve hepimiz soyunup karlar içinde koşturarak yazdan beri motoru çalıştırılmayan ve yeşil bi renk almış - derecedeki havuza atladık girmemizle çıkmamız bir oldu ama süperdi yani.. Bence herkes hayatında bi kere böyle bi gün geçirmeli ;)[hline]Ölüyorum tanrım
Bu da oldu işte.
Her ölüm erken ölümdür
Biliyorum tanrım.
Ama, ayrıca, aldığın şu hayat
Fena değildir...
Üstü kalsın...
Sosyal ağlarda paylaş

bi arıyı özellikle eşşek arısının üzerine kültablası kapatıp
sigara konulmak için yapılmış karşılıklı boşluklardan kamış geçirerek arıyı tamamen içeri hapsedip
sonra biandakültablasını açıp kaçmak :)[hline]Mr. Molko
[b]I'm a man, a liar, Guaranteed in your bed, I gotta place it on the rack
Got a place inside it
Sosyal ağlarda paylaş

adım1:acık bi alan buluyoruz
adım 2:kolları kavusturuyoruz
adım3:belden eğiliyoruz kolları bozmadan
adım4:gözler opsiyonel kapalı/açık olmak uzere kendi etreafınızda bi 10-15 tur donup durup doorulup onceden belrilediimiz bi noktaya koşmaya çalışıyo,takiben yere yuvarlanıyoz...

al işte ramazanda madde kullanmadan kafa sana
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chemical, 21 November 2003 23:30 tarihinde demiş ki:
nasıl eriyişi anlatsana:)[hline]Come back strong with fifty belly dancers!

simdi önce hafif su dmlacıkları olan bir siseyekelebegi yakalayıp atıyosun.Tabi sise ıslak oldugu icin yapısıyo dibe sonra salıyon üstüne sülügü zaten dipte yapısmıs olan kelebegin üstüne sülükte gelince hayvan kızgın tavada eriyen margarin gibi yawas yawas yok oluyo:-)[hline]Don`t trouble trouble till trouble troubles you!
Dejeavu The Level 50 Eldritch...
Sosyal ağlarda paylaş

malzeme: bir su bardağı, bir miktar ayran, anason, susam vs...
yapılışı: iftar yemeğinde ayranınızı içiyorsunuz, dibinde ayran kalmış bardağınıza su dolduruyorsunuz(bulaşık suyu kıvamında bi renk oluyor), toz halindeki anasonu ve susam parçacıklarını ayranın içine atıyorsunuz, rakı gibi kokan(anason? :) ) ama tadı bulaşık suyuna benzeyen içeceğinizi lıkır lıkır herkesin gözü önünde içiyorsunuz.
sonuç: herkes psikopat olduğunuzu düşünüyor, midesi kaldırmayanlar kusuyor. ?[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

fotoğraf makinanızı alın [yani gözden çıkarabileceğiniz bir tanesini. özellikle çek-at lar] içini açıp flaşı çalıştırın sonra içindeki herhangi bir metal kısma parmağınızla dokunun.deli elektrik çarpıyo öyle 1.5 volt falan değil.hatta pili çıkarın tekrar deneyin gene çarpar elektrik lazer güç üniteleri yedek sistemleri devreye sokacak ve yine elinizde sızı:)[hline]The next time you're having a bad day imagine this;
You're a Siamese Twin.
Your Brother,attached at your shoulder,is gay
You're not.
He has a date coming over tonight.
You have only one **s

www.hayalkent.net/freestyle

Sosyal ağlarda paylaş

said:
De-Jeavu, 21 November 2003 23:27 tarihinde demiş ki:
Bir sülükle kelebegi aynı şiseye koyup kelebegin eriyisini izlemek...(Biyoloji dersinde denendi)[hline]Don`t trouble trouble till trouble troubles you!
Dejeavu The Level 50 Eldritch...

onu yaptiran ogretmenin kafasini kirardim.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

2 saat spor ayakkabısıyla spor yaptıktan sonra ayakkabıyı çıkarın ve ayak baş parmağınızla burnunuzu karıştırın. Süfer oluyo![hline]Ejderha Gibi Uçarım,
Elf Gibi Sokarım(ok bakımından)...

DiaBoLiC, 15 September 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
bu cinlerin toplu organizasyonları var bu fotoğrafın internete çıkmasına izin verilir mi???
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...