Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hayatta denenmesi gereken basit şeyler

Chemical

Öne çıkan mesajlar

3. Çakmak patlatmak(iki türlüsünüde denedim süper ama tehlikeli:) )
Çakmağı yere koymak boncuklu tüfek ile kırılana kadar(yada havalı ile;) ) ateş etmek sonra aniden genleşme sonucu soğuma ile oluşan bembeyaz atom bombası patlaması şekildeki bulutu izlemek

Çakmağı ateşe atıp fıymak sonra BAAM sesini dinlemek[hline]Come back strong with fifty belly dancers!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chemical, 21 November 2003 17:23 tarihinde demiş ki:
3. Çakmak patlatmak(iki türlüsünüde denedim süper ama tehlikeli:) )
Çakmağı yere koymak boncuklu tüfek ile kırılana kadar(yada havalı ile;) ) ateş etmek sonra aniden genleşme sonucu soğuma ile oluşan bembeyaz atom bombası patlaması şekildeki bulutu izlemek

Çakmağı ateşe atıp fıymak sonra BAAM sesini dinlemek[hline]Come back strong with fifty belly dancers!

Masallah el bombasi mubarek.[hline] turk frp yazarlarinin birle$tigi dunya
Hic bitmeyen Efsaneler (burasi)
Grim Fandango Turkish Fan Club
Kilicim ve ben ve kullanim
Sosyal ağlarda paylaş

146 yı denedım eğlenceli diil pekde güzel yanı efektler
faxı arayıncada aynısı oluyo hatta
en çok yapmak istediğim şey heralde çatır çutur potaya smaç basmak hehe ama henüz okadar zıplayamıyorum
bigün oda olcak işalla[hline]Mr. Molko
[b]I'm a man, a liar, Guaranteed in your bed, I gotta place it on the rack
Got a place inside it
Sosyal ağlarda paylaş

jackass özentisi olaraktan 3-4 metrelik bi yerden betona atladım ufak bişi bu, bugun de okulda koşuyodum ark tan kaçıyodum hızımı alamadım durmak için duvara ayağımı koydum alçıpan miş çatırt diye ayağım öbür taraftan çıktı ehuehe sonra subway e votka götürdük, fanta+cola+sprite+diet cola+votka yaptık süfer oldu, meclis te kaykay tayfasında ufak bi eleman var aldık bunu en büyük asker bizim asker nidalarıyla salıyoz havaya yerden en az bi 6-7 metre yükseldi çocuk yere yapışcaktı son anda benim jeton düştü de yakaladım ehehe :)[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

forum başlıının
hayatta denenmeMEsi gereken şeyler olarak deiştirilmesini istiyorum :)
bu arada çakmaklara bi eklenti:
çakmak elle tutulur, ve son hızda sert bi zemine fırlatılır...
şahsen denedim... elimde çakmak vardı... annemle de tartışıoduk çok sinirlendim yere fırlattım patladı =) boşmuş iiki ya :P
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi söliyceim müthiş bi şi
yanlız dikkat edin sınırlarınızı bilin yoksa çok kötü şekillerde sonuçlanır!!

Boynunuzun böle iki yanında narin damarlarınız vardır, beyne gider. Bunlardan birini parmağınızla (abartmadan) bastırarak keserseniz uykunuz gelir. Diğerini aynı şekilde keserseniz kafa olursunuz.

Yanlız şöleki damarın sonunu bulucam flm diye uğraşmayın hafif bastırın. Çok uzunta tutmayın sonunda ölece uyuyup flm ölürsünüz...[hline]Froc Vormbeyn
:-p Deli merc, Ashmish worm :-p
DaoComics
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...