Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ne yapmalı? [kız konusu]

shapshal

Öne çıkan mesajlar

ya okulda bi kız var çıkmak istiyorum kızla ama ne zaman teklif etmeli uygun mudur deil midir bilemiyorum. aramızda da şöle bi olay var ,
benle muhabbet etmeyi fln çok sevio hep beni yanına çağırıo konuşuyoruz fln..kolunu fln atıyo anlıycanız çok samimi görünüyo bana. ama ne zaman ne yapmalı bilmiyorum yardım lütfn![hline]Gitar Nubisi
Sosyal ağlarda paylaş

Bırak ya teddeki kızdan hayır gelmez... Ayrıca bi kızın gelip senin omzuna kolunu atması samimiyeti gösterir çıkma potansiyelini değil.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Her şey forum için! Her şey forum için!

[Bu mesaj Estel_Anorien tarafından 22 November 2003 14:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bunu bi dene kıza ufaktan ufaktan yavşamayı bi dene önce böle ufak ufak iltifatlarla başlarsın işi büyütürsün sora baktın kız anlamıyo ozman bi gün bi çiçek verirsin faln
eer anlarsa tepksine göre sen de yapcanı belirlersin[hline]Ne kadar carpe diem deseler de inanma. Hep geleceğe oyna. Neden mi? Çünkü şu anda bu yazıyı okuyosun, geçmiş de saniyeler önce geride kaldı.
Sosyal ağlarda paylaş

koıyuyolar abi zamane kızları ah ah nerde o eskile nası iltifat edcen yazıyım sen çok güzelsin annamına gelcek şeler sölersin mesela bn "birisi" voleybolcuydu ya bu voleybolcular niye hep böle güzel demiştim şaşırınca da sen de veoleybolcu deilmisin demiştim :)
sora hmm gece rüyamda bişiy bördüm böle çok güzel parlak bişielrrdi faln ne gördüm die merak ediosum seni ggggörüdnce annadım senmişin dersin bu romantik yazma işni bay bi aştım ya[hline]Ne kadar carpe diem deseler de inanma. Hep geleceğe oyna. Neden mi? Çünkü şu anda bu yazıyı okuyosun, geçmiş de saniyeler önce geride kaldı.
Sosyal ağlarda paylaş

bnce de kızı kazan kız arkadaşın olarak nedn mi çünkü eğer bu kız senin arkadaşın olarak kalırsa bu kızı sevdiğin sürece onun yanında olmak ona bakmak ve onunla konuşmak sana acı vercek yani şöle olcak "ne seni sevenden ne de senden nefret ediyorum sana benim kadar yakın olup seni benim kadar sevenden nefret ediyorum"[hline]Ne kadar carpe diem deseler de inanma. Hep geleceğe oyna. Neden mi? Çünkü şu anda bu yazıyı okuyosun, geçmiş de saniyeler önce geride kaldı.
Sosyal ağlarda paylaş

Ted e laf atılması hoş değil istisnalar daima vardır kız a teklif konusunda ise binlerce kez konuşuldu buı konu yenisinin alakasız...[hline]§Tanrıdan önce karanlık vardı...§
What if God was one of us
Just a slob like one of us
Just a stranger on the bus
Trying to make His way home
....................................................
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

Ted istanbuldan mezun olduğum için söylüyorum.. ve bu adamın döneminide tanıyorum.. O yüzden söylüyorum.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Her şey forum için! Her şey forum için!
Sosyal ağlarda paylaş

Bender kendı gorusum olarak her ne ortam olursa olsun daıma Bır Istısna olabılır dıyebılıyorum...[hline]§Tanrıdan önce karanlık vardı...§
What if God was one of us
Just a slob like one of us
Just a stranger on the bus
Trying to make His way home
....................................................
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

Mesela ben TED'in imalat hatalarındanımdır. Zaten TED Ankara nasıl benim gibi bir adamı çıkartmış herkez şaşıyor :-))))
*! yıllık parası toplama görevi verilmişken düzenlediği yıllık boykotu aklına gelir ve hafifçe gülümser*[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]
Sosyal ağlarda paylaş

bunu diyen kişi sapım 16 yaşındayım herkes 50 kızla çıkıo ben sapım diye bunalıma giren natural diil mi :-)[hline]evden mp jk3 oynamak senin neyine 56k bağlantıyla demiyorum artık dogmeat olum sokacam saber ı
I've damned everyone and everything I've ever loved in his name, and I still feel no remorse. No shame. No pity...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
shapshal, 22 November 2003 19:14 tarihinde demiş ki:
ya kasma tabi de sorarsam kabul etmezse sora bi daha yüzüme bakmaz :([hline]Gitar Nubisi

ya hocam anlamıyorum seni. nedir yani olay. sen bi kızdan hoşlanmışsın veya aşık olmuşsun bu suçmu ? nedir bu kadar çekindiğin olay. herkes birine aşık olur hoşlanır. gitcen konuşcan. anlatcan derdini. yoksa sap kalırsın. herşeyden önce böyle şeyler doğaldır. Hea!! tabii karşındaki kişi seni anlayamaycaksa o başka.[hline]Yakın Olmak İcin Uzak Dur Benden...
Othranx, 28 October 2003 17:45 tarihinde demiş ki: Helikopter Nasıl Uçar ?
Galenthas, 21 November 2003 14:46 tarihinde demiş ki:
Napım laytım galiba biras...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infernal_Reborn, 22 November 2003 19:14 tarihinde demiş ki:
bunu diyen kişi sapım 16 yaşındayım herkes 50 kızla çıkıo ben sapım diye bunalıma giren natural diil mi :-)[hline]evden mp jk3 oynamak senin neyine 56k bağlantıyla demiyorum artık dogmeat olum sokacam saber ı
I've damned everyone and everything I've ever loved in his name, and I still feel no remorse. No shame. No pity...

o eskiden di olm ancak yaz bunalımı modunda öyle idik...[hline]Level 12 Jedi
Level 15 topuk
Küçüktüm Ufacıktım Top Oynadım Acıktım...
Sosyal ağlarda paylaş

Git konuş.Ama sana öyle davranan bir kız seni yakın arkadaş gibi görür.Ona hoşlandığını belli et.Onun yanında ciddi takıl, ve kıza çok tatlı bak onu beğendiğini belli etmek içinKıza isterse kendi gelir zaten.[hline]
Don't panic
No fırfır
This is Turkish Technology

:rock: İcq:170810052 :rock:

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...