Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tribün Atmosferi

Mandoo

Öne çıkan mesajlar

Evet boşuna toic açmayı pek sevmem ama bu konuya uyuz oluyorum ya..........

Ben ümit milli maçına gittim biizm okuldaki elemanlar migrosa erkenden girmişler ama benim yanımda kardeşim vardı ben migros kuyruğundayken polisler numaralının kapısını yeni açıyolardı direk daldık tabi içeri....dalmaz olaydık......

maç başladı neyse felan tezahüratlar kale arkaları arasında uçuşuyo bende genelde fenerbahçe maçlarında migrosta olurum bedavaya girdim numaralıya kaçırırmıyım hesabı...neyse...işte bi baktım herkes oturuyo bağıran yok....

yemin ettim dakka 25 te kalktım gittim bi daha migrostan başka yere girmicem

neden derseniz insanlarda fanatizm ruhu yok tek başımada bağıramıcama göre hayatımın en berbat maçı oldu....

acaba benim durumumda olan varmı yada maça gidip sadece oturanlarımızda varmı???? hatta bi kere televole bi bjk maçında tribünde adamın biri gazete okurken çekmişti millet hopluyo zıplıyodu bu gazete okuyodu :D[hline]fizban demiş ki:mandoo, haklısın ama kendini düzgün ifade etmeyi dene, her bulunduğun topicte kavga çıkıyo

Mandooo : Köyünden kopup paticik alemine dalan ACILARIN ÇOCUĞU!!
Sosyal ağlarda paylaş

evet bu tür şeyler olur fenerde migrosa bjk ve gsde kapalıya gitceksin bağırcaksan

mesela gençlerde maratona gidince aynı durumda oluyorsun eauhea

hatta ben geçen kavga ediyodum adamın biriyle kimse bağırmıyo die laf ediodum millete adam döndü küfür etme herkes bağırmak zorunda değil cart curt bişiler dedi ben de ne demek bağırmak zorunda diil fln nese bişi olmadı sonunda eahueah
Sosyal ağlarda paylaş

açıkçası numaralı'da izlediğim maçlardan da çooook fazla zevk alırım. orasının havası da bir başka, oraya da arkadaşımla veya babamla giderdim eskiden. yerinde oturup sakin sakin maç izlemek de güzel oluyor
tabi hakeme küfürler, oyunculara küfürler falan hala oluyor. bu da bir çeşit atmosferdir bana göre. numaralı'da da hiç tanımadığım insanlarla gollerde kucaklaştığımı bilirim...[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

bişi demek istemiyorum balon arkadaşa zamanla oda adam olucak sonra biz bölelerini ezince suçlu duruma düşüyoz...[hline]fizban demiş ki:mandoo, haklısın ama kendini düzgün ifade etmeyi dene, her bulunduğun topicte kavga çıkıyo

Mandooo : Köyünden kopup paticik alemine dalan ACILARIN ÇOCUĞU!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...