Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İlk Jedi'ımı Öldürdüm

Escobar

Öne çıkan mesajlar

Dün sabaha karşı 5 civarında theed spaceport önünde ahaliye artislik yaparak ışın kılıçını sallayan yeni yetme jedi gaza gelip bir special yapmasıyla tef bayrağını aldı sonrada yandı.Special kullanmanın tef getiriceği durumuda böylece benim için kanıtlandı.Ben covert imp'tim oda covert rebel.[hline]Pearce Escobar /// Master Kebabcı /// Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

Bence çoğu master olamadan ölücek.Anca 1-2 tane çıkabilir ama 10 metre yaklaşmadıkları sürece lightsaber için bi tehlike yok force olaylarına bi yorum yok tabi ne olduğu belirsiz.Dün başıma gelen lightsaberi vurduğu anda bana bleeding ve kneel yapti.Dediğim gibi ranged savaşanlar için 10 metreye kadar sorun yok bunlari tkm ler güzel dövebilir gibime geliyo.[hline]Pearce Escobar /// Master Kebabcı /// Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

force jump olacak. eninde sonunda olup duran tipler de farkettirmeden skill calismayi ogrenecek ve master olacak. invisibility stealth gibi ozellikleri de olabilir riflemandaki gibi. o zaman cilveloooooy naanaaaydaaaa[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

abicim jedilik, herseyi yapip bitiren oyuncularin tatmin olmasi icin icad edilmis bi fenomen oyunda. ha yani adam bh olmus master ws olmus gelmis onca oyun zamani yapmis sonra jedi olmus master swordsmandan etkili olmiycak adamin tepesi atmiycak. imkan yok. bu oyunu zaten bir cok insan sirf jedi olmak icin aldi.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

Bahsi geçen "Patrik" denen arkadaşa rebel olsun, imperial olsun bütün Eclipse lanet okuyor.

Sadece Pearce diil, bi kaç kişi daha kesmiş arkadaşı.

Konu ile ilgili link:

forums.station.sony.com/swg/board/message?board.id=Eclipse&message.id=171314[hline]Devvo Ki'yyst, Master Creature Handler, Ranger & Sharpshooter
Royal Imperial Paladins (R.I.P.), Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...