Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[CS] Unutamadiginiz Fragleriniz...

DarkLegion

Öne çıkan mesajlar

benimde gechen bi tane yalanım var öldük gülmekten,

nuke te mach yapıorus karshı takım klan biz karmayıs.

Ctyis,
T ler bombayı kurmush üstteki bombaya (bende rampayı tutuorum bu sırada)
rampadan chıktım gittim merdivenlerden en yukarı chıktım yukardan bombadakileri vurmak ichin (Ztn elimde deagle var sadece ve 2 kishi kalmıshıs adamlar hala 5 kishi)
merdden chıkarken ses chıkarttıımdan orda olduumu bildiklerini biliorum bomba fln sallıolar, shole bi kafa uzattım baktım adam asagı bombaya inilen boruların ses chıkartan kapı tarafında oturmush bana bakıo sadece, bi daa chıktım sora içeri girip duvardan tek mermi hs =)

yanımda ark vardı shimdi sen bu yaptıına inanıomusun dio :P
Sosyal ağlarda paylaş

Bi keresindede aztec'teyiz gene.2 kişi kalmışız T yiz suya bakan bomb basede(a mı b mi hatırlamadıım için şimdi).Ct ler 7-8 kişi.Ben en köşedeki üç kutunun arkasında awp,adamda ortadaki kutularda sig552 le kalmışız.Ctler kapıdan yallah die hücum etti.Ben ilk atışta kapıdaki adamı yere sermiştim ama dier taraftan bi adam coltla bana ateş etmek üzereyken ally adama head çaktı.Öbür bomb basedende gelmeye başladılar bu sefer bi tane daha aldım allya ateş etmek üzereyken(manyak yardımlaşma oldu yane:)).Uzatmayayım,sonunda 1 kişi kaldı ctden benim canım 1 artık kaldırmıyorum başımı 1 kaldım derken son ct de mezara girdi ve t kazandı.İşin ilginç tarafıda o anda bağlantı koptu ve oyundan düştüm...[hline]Darkness crushes the world...
Sosyal ağlarda paylaş

bugün uzun süreden sonra biraz cs oynadım
ava giderken avlandım
adamın tekini keserken mouse u döndüremedim (20 sens lol:) nası becerdiysem...) 2. vuruşu indiremedim adam tabanca ile baya vurmuştu sonra geldi bir koydu bıçakla indim, bir de üstüne dalga geçti, cevap vermedim , adam farkında değil ama hayatının fragini aldı, onun yerinde olsam unutmazdım maymun etti kırk yıllık kasabı[hline]Stick me with pins
Peel away my skin
Pluck out my eyes
I can't stand to see you die
Sosyal ağlarda paylaş

1.0 zamanları fln dusttayız . İyi günümdeyim baya ii frag alıyorum bi iki kıl tip geldi . Adamlar tam lamer başladılar aim war sende fln bilmemne . Ct baseindeim awm le kapıya doğru bakmaktayım . Bunlar kapının iki tarafından gelip sotelendiler arada bi iki ateş ediolar . Siz şimdi görürsünüz dedim . Bunlar ortaya doğru bi zıpladı bi an tam arka arkaya geldiler tetiğe basdım 2 head aldık roundu fln herkes obaa yapıo . Adamlar mailımı fln istedi verdim . 2 gün sonra bi msg abi o aim programını sat bana istediin kdr para weririm fln eahe dedim beni öyle parayla satın alamazsın . Ogünden sonrada daha oynamadım balım gitmesin die zuah[hline]You hate me to say that i did not obey!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Bi elde 7 kişi almıştım ,
Başka bi elde 5 kişi almıştım 4 ü headdi,
4 adam almıştım üstüste ss i de war,
awp ile 1 kurşunla 2 adama head atmıştım cidden ilginçti,
bi de bi keresinde bıcaklamak istedigim adam yana cekilmişti benım de sensitivity düşük yana kayıp kowalamak yerıne dumduz gittim onun onundekı adamı bıcakladım :)[hline]I'm your truth telling lies
I'm your reason alibies
I'm inside open your eyes
I'm you sad but true
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Landaki bi machta cbble de ct iken 5 el vermishis sinirler gergin,

t olduumusda ilk eli verdik, 2. el eko rush yapıodu takım sol base e,
ben fitil oldum deagle armor aldım, bisimkiler tek bi adam olduremeden oldu..

Sonuch:
TK...

son hs crosshair kafasında olmasına rağmen genede hala bana bile yalan gelir..
deagle la o mesafeden attıın 5 mermiden 1 i anca head olur.. oda benim shansıma o anmısh (6hpm vardı ehu)
Sosyal ağlarda paylaş

Baya bi önce cs yi yeni yeni oynarken 6.0 fln assault'da Ct idim 8-8 lik takımlarda Ctlerde Ben hariç herkes ölmüştü. Bi ben kalmıştım. T ler ise Full kişi yani ölen yoktu onlarda tam 8 adam vardı.

Çatıdan daldım 2dk sonra ön kapıdan dısarı cıktıgımda el bitmişti ve 8 kişiyide almıştım. mp5'in kurşunları bitmişti.

P.S.=Inanmayanlar olabilir ama Tamamen gerçektir.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son Başlangıçtır!
------------
GICIK2 THE LAME
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
benim unutamadıgım frag dersek hmmm.
cogu kişi bilmez ama cs beta3.1 zamanında bir kral vardı H&S guildinin kurucularından eski quake2 ci NeVeR, zorda olsa mansion mapinde onu öldürmüştüm, adamı oldurmek baya kasardı ve ben mansionda o terorken evin icine kadar girebilip oldurmustum baya sevindirik olmuştum..
bir başkası oversoul kafedei turnuvada ceyrek final oynuyoz bizim butun takım olmustu tek basıma temizlemiştim...
maximum frag ise 70/4 du 200ping le yapmıştım medic de cs adminiyken neyse guzeldi eski cs günleri...

Casua[hline]keep clubbin
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
militia ...
ct yım base sol tunel gırısıne en yakın basladım ...
rush ...
tunel ıcı T lerle sevısme kosesı (koseyı donunce muhtemelen bana bakan 3-4 T gorecem) ...
elde colt var susturucusuz ...
tam ben zıplayarak koseyı donecekken 2-3 tane flash geldı bırı benım onume dıgerlerı ılerı gıttı ...
ama bulundugum noktadan cok serı kor olarak tahmını atıslar yaptım ...
flash ın etkısı gectıgınde ...
[JA2]AVATOR_LORD killed bilmemne with M4A1 ...
[JA2]AVATOR_LORD killed bilmemne2 with M4A1 ...
[JA2]AVATOR_LORD killed bilmemne3 with M4A1 ...
yazıyodu ...
her team alısım gozumun onunden gıtmez :)

bu sık yaptıgım bısey ama T lere bakan bır durum ...
dust CT yım rush a en yakın cıktım rush ...
elde flash ...
orta kapıdan gırıp kutunun arkasına kayarken T lerı flash layacak sekılde flash ı salladım kutunun arkasında 0.1 sn durup daldım ortama ...
T ler muhtemelen tereddutle geldıler (1-1.5sn cıvarı bır gecıkmeyle ama toplu)...
bır colt sarjorunu random mıdelerıne doldurdum ...
kımse olmedı ...
hemen ardından CT lerden bırı el bombası atıldı 5 T oldu ...

[Bu mesaj The_Delucian tarafından 05 November 2003 01:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...