Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

elemental evil hakkında

Soth

Öne çıkan mesajlar

Şimdi daha öncede bahsettigim gibi ben oyunu evil oynuyorum ama anlamadıgım veya oyunda olan bir hatadan bahsedim.
Oyunu evil olarak baslayınca ana questiniz sehirdeki rannos denilen bandit leader ile konusarak onun görevlerini yapmak ve banditlere katılmak.Neyse bu rannoıs ilk görev olarak moat house u temizleme görevi veriyo. aynı görevi good oynarkende baskasından alıyorsunuz farkeden bişi yok. ancak moat haouse da lareth denilen bi serseri var ve bu rannosa baglı bir bandit. hatta onun yanına girerken beni rannos gönderdi gibi bi laf söleyip guardları pas gecebiliyosunuz savasmadan.ancak gerek good olsun gerekse evil moat haouse u temizleme görevi larethi öldüğrmeden bitmiyor. bu evil grup için çok saçma değil mi?? evil grup olamama ragmen lareth saldırıyor ve yaralanınca bildiginiz gibi tuzaga cekiyor. bu 1. sorun
2. sorun ise lareth tuzaga cekince sizi dogal olrak götürdügü o odadaki herkesi kesiyorsunuz ancak burayla ilgili nulbda görev var. dogal olarak burdaki herkesi kesince o görevi alamıyorsunuz. çok saçma rannos tampe adına çalışıyor bizde rannosa çalışıyoruz ancak görevler good grup ile aynı gidiyor yani bu karışıklık çok sinirimi bozdu ve oyuna 10 üzerinden 4 verdim:P (yanlış biliyorsam düzeltin)[hline]Carternas Demarcus lvl 50 şampiyer

[Bu mesaj Soth tarafından 15 November 2003 12:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Patch falan gelmiştir belki, bakın sürekli sitesine, 1-2 ay soora oynayacağım bu oyunu tabii makina kaldırırsa.. Level'de bug'ları yüzünden %80 de falan kaldı oyun yoksa klasiklerdeydi diyor yazarı.[hline][Aradığınız kişiye ulaşılamıyor.]
[Equa Oyun Sunucusu Kurucusu]
[www.e-q-u-a.com]
[ICQ]107493893
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grudge, 17 November 2003 14:27 tarihinde demiş ki:
bütün bugları düzeltsinler isterlerse.
oyun konusuz resmen.[hline]You figure a sword and a
bunch of spells make you
tough? It ain't
what you got
that counts, berk.
It's
what you know.
-Fairven, a cipher

Aynen katılıyorum. Oyunun asıl problemi buglar değil, konusu yok.
Sosyal ağlarda paylaş

valla elemental evili oynamayı bıraktım o sinirle eski oyunları kurcalarken divine divinityi gördüm ve onu hiç oynamadıgımı hatırladım ve basladım. gördüm ki oldukca güzel bir oyuna benziyor bi hayli ilerledim heyecanlanmaya basladım:P[hline]Carternas Demarcus lvl 50 şampiyer
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grudge, 17 November 2003 14:27 tarihinde demiş ki:
bütün bugları düzeltsinler isterlerse.
oyun konusuz resmen.[hline]You figure a sword and a
bunch of spells make you
tough? It ain't
what you got
that counts, berk.
It's
what you know.
-Fairven, a cipher

Katılıyorum ve umuyorumki bu sadece denemedir bu muhteşem oyun motorunu boşuna harcamamışlardır....[hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

Konusuz değil. Lineer bir yapısı yok oyunun. Eski Daggerfall'a benzer bir kurgusu var bildiğim kadarıyla. İyiyi veya kötüyü gerçekten seçebilmenizi sağlayan bir yapısı var. Yani kötüyü sevenlere de oynayabilme şansı tanıyor. Tüm bildiğim bu. Sanırım quest falan mantığında gidiyordur.

P733, 256 RAM, 64 MB MX400 yer mi sizce? Kaldırır mı adam gibi? Bu konfigürasyona yakın bir makinede oynamış var mı aranızda?
Sosyal ağlarda paylaş

oyun lineer olmaya çalışmış ama becerememiş gibi gelio bana çünkü beni bi bg (kıyaslamıyorum saldırmayın!!:))kadar sürüklemedi yani oyun hakkaten süper gözüküo inventory ekranı karakter yaratımı falan çok tatlı ama hikaye ya da konu falan olmamış ağer bu motoru bg gibi epic bi hikayeye uyarlayacak olurlarsa manyak olur*!Hayallere dalar gider...*[hline]icq:172758290
Sosyal ağlarda paylaş

abi yok
temple a resmen yapcak daha iyi bişeyiniz olmadığı için giriyosunuz. oyun boyunca böyle. yaklaşık yarım saat (hatta daha kısa sürede) oyunu bitirme şansınız var.

non lineer oyun görmesek yutturcaksınız haaa :-p[hline]You figure a sword and a
bunch of spells make you
tough? It ain't
what you got
that counts, berk.
It's
what you know.
-Fairven, a cipher
Sosyal ağlarda paylaş

tam initiative li turn sistemi falan olması hoşta....oyun boş
herkezin 10 üstünden 2 falan vermesine rağmen aliim genede dedim; üç saat sonra geri verdim oyunu.
Çok rezil olmuş diorum ya keybord options menusunüde bulamadım zaten, bu nedenlede adama tıkla, aksyona gel, büyü yap de, seviyesini seç, büyünün adına tıkla, target seç gibi kıl aşamalardan geçmek zorunda kaldım. Sonra uninstall ettim zaten[hline]Avatar...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...