Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

lütfen bi yardım..herşey karıştı??

yves

Öne çıkan mesajlar

ya ben xpyle sorunsuz bi 3 ayı devirdikten sonra geçen hafta bi sorun çıktı..nete girince falan yoktu ama hangi oyunu açarsam açayım bi süre sonra bi tür mavi ekran gelip reset atılıyodu bilg e..sonrada sisteminiz ciddi bir hatadan kurtarıldı falan....format düzeltir die format attım bugün..değişen bişi yok yine oyunlarda gidiyo sistem..bide şu sisteminiz bi süre sonra kapatılacak olayı çıktı biraz önce..kapattı da doğal olarak..tekrar açtığımda nete girmek istediğimde yine resetlıyodu ama şimdi girebiliyorum nete..
1-) o kapatılacak olayını hatırlıyorum yazın konuşulmuştu topic e bi yol gösterseniz??
2-) şu oyunlarda sistemin sorun çıkarmasını nasıl hallederim??yeni format yemiş bi sistem yapıyo bunu..yalnız directx 9.0 -chip in bu ay verdiği- kurmuştum driverdan sonra.. nasıl oyun oynicam ben??

yardımcı olursanız çok sevinirim..şimdiden saolun..o kadar tatil var önümüzde oyunsuz geçmez..:)[hline]Only in silence the word,
only in dark the light,
only in dying life:
bright the hawk's flight
on the empty sky.
Creation of Ea
Sosyal ağlarda paylaş

o yeniden başlatılacak olayı bana da oldu geçen sonra bir daha olmadaı ama devamlı oluyorsa blaster diye bir şey var onu temizliyorsun...
öteki sorun ne kadar zamandır oluyor belki sürücülerin uyumsuzluğundan kaynaklanıyor olabilir.belki...[hline]CsnFrp
What is Regulus?
canbir, 12 November 2003 21:49 tarihinde demiş ki:
regulus:her konuda bi msjı mutlaka bulunan,canısı şekersi,bülüğü büzülüşecesi kişi
Sosyal ağlarda paylaş

internet sorununu çözmek için: http://www.paticik.com/forum/view.php?id=40892 ;)

directx9 sorun çıkartıo diye duymuştum başka çözümü var mı bilmiyorum ama directx i uninstall eden proıgramlar var, onlardan biriyle uninstall edip bir önceki sürümü kurabilirsin

[Bu mesaj Rahan tarafından 19 November 2003 16:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

saolun..directx sildim ama sorun ondan diilmiş..athlon 2000+ xp yi 1850mhz civarı çalıştırıyodum hiç sorun olmuyodu..en azından dışa bi yansıması olmuyodu..ama voltage değerini ve cpu hızını auto ya alınca sorun halloldu gibi..oyunlarda olmasıda bi gösterge sanırım..o olaydan sonra bilg açtığımda cpu sıcaklığı 60 celcius üstüydü şimdi 48-50 civarı..bi sorun yok şimdilik ama crack xp bu naapcağı belli olmaz..:([hline]Only in silence the word,
only in dark the light,
only in dying life:
bright the hawk's flight
on the empty sky.
Creation of Ea
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...