Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA: Los Angeles Lakers vs. Detroit Pistons

HellHound

Öne çıkan mesajlar

Mac Sonucu:

Pistons: 89
Lakers: 94[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
"You know, if you take everything I've done in my entire life and condense it down into one day, it looks decent." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
abi uuyudm ya izlerken ilk çeyrekte 4-5 atak oldu direk iptalim yani
zaten lakersin alacagını düşünmüştüm bariz bi sekilde
almıslar:)
tekrarı varmıdır bugun tv de ?[hline]Grandmaster Hamburger
Sam, 14 November 2003 02:47 tarihinde demiş ki:
ekşisözlüğü objektif kaynak olarak kabul edeceğime gider uludağ maden suyunu kaynak edinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

e sey lakers bariz bi sekilde kazanmadi... basa bas gecti mac, ama Billups disinda kimse bisi yapamayinca hucumda Detroit patladi tabii... Hucumdaki garibanligi bu sene catir catir rebound alan Mehmet'in tek bir hucum reboundu almasindan, Hamilton'in 6 sayi atmasindan anlayabiliriz.

Bu arada takimda en cok rebound alan Mehmet, bu da Wallace'in nasil patlak bir mac cikardigini gosterir

Macin kaderini bence Payton'in uclugu ile o kacan 3 tane ucluk belirledi (yuh be kardesim)

Macin bence highlight'i Ben Wallace'in 3 sayilik cizgisinin arkasindan fake atmasi oldu :P Isin ilginci karsindakinin fake'i yemeseydi...[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
"You know, if you take everything I've done in my entire life and condense it down into one day, it looks decent." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy

[Bu mesaj HellHound tarafından 15 November 2003 15:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...