Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

türkiye - almanya ümit milli maçı...

sabonis

Öne çıkan mesajlar

ben ve bi arkadaşım gidiyoruz. bu mesajı yazma amacım biletler hakkında bilgi almaktı ama şu anda spor haberlerinde söyledi.
BİLETLER BEDAVA izleyiciler gidip direk içeri girebiliceklermiş. Şükrü Saraçoğlu'nda maç. 50.000 kişi dolduralım ve yenelim şu almanları 2 farklı

hadi arkadaşlar önemli bi işiniz yoksa gelin, bedavaya maçınızı izleyin. destek verin[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

amaaan hep bole oluyo ya yine ucuz bi golle aptalcasina
neyse artik buraya kadar bile geldilerya hll olsun hepsine bizim yasimizda cocuklar bravo walla[hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and scrape your bones dry.
And still you will not have suffered enough."
Sosyal ağlarda paylaş

yıkıldım ya ..
böyle bi takım elenmemeliydi
hoş bu maçta kötü oynadık ama grup maçlarına bakılırsa müthiş bi futbol sergiliyoduk
gerçekten yazık oldu
neyse artık önümüze bakalım ama böyle bi takım da bi daa zor gelir heralde (bizim ümitlerden bahsetmekteyim)[hline]"oh my god, aliens !
don't eat me !
i have a wife and children, eat them."
(homer simpson)
Sosyal ağlarda paylaş

bu maç için çok üzüldüm
dakka 90ı geçmiş sen git öyle bi gol ye. cidden haketmedik ya.
bi dahaki ümitler için de ben ümitliyim (nası bi cümle oldu ya) çok iyi genç oyuncular yetişiyo artık.

cidden ama çok iyi bi takım bu. ilerde çok başarılı olcaklar inşallah.[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...