Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hipnoz?

arar

Öne çıkan mesajlar

ilginçsin yani hipnoz denilen şeyde adamı uyutmayaa başlıyosun adama sakin olmasını gevşemesini bilmem nereyi düşünmesini telkin ediosun adam uyumaya başlıyo o sırada işte şunu yap bunu yap faln diosun ama herkes yapamaz onu yetenek lazım yapabilcein şey o durumdaki b i adam sorularını doğru cevaplar ve sölediğin her şeyi aklında çok iyiy tutat bu sölenen şeyler bilinçaltına kaydedildiği için sadece o şeyleri direk anımsatacakveya onlarla ilgili bir durumda ortaya çıkabilir yani adama ana avrat sövsen ertesi gün hatırlamaz ama biri gidip hede hödö sana şunu dedi dese adam sana dalar
Sosyal ağlarda paylaş

Tıbbi amaçla kullanılan bir yöntem nasıl çarpıtıldı bi kaç senede maşallah milletin elinde oyuncak oldu yakında foruma gelip ''neşterle arakadaşı kesemiyorum püf noktasını bilen varmı diye '' sorarlarsa hiç şaşırmam.[hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlış bilmiyosam piskolojide kullanılan be Sigmund Freudun(yada nası yazılıyosa) kullandığı bir tedavi yöntemi.[hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

Hipnoz basitçe açıklamak gerekirse; Günlük hayatta bilinçaltımızda bir sürüşeyler olur ama filtre sebebiyle bilinç düzeyine çok azı geçer. Hipnoz bu filtrenin kaldırılmasıdır.

Yetenek değil eğitim gerektirir. Psikiyatri, prikoloji eğitimi alanlar bunu öğreniyorlar sanırım. Bir kısmıda kullanıyor.

Olay ipe bağlı bişeyin sallandırılması değil, kişinin dikkatinin bir noktada yoğunlaşarak kendi farkındalığından uzaklaşmasıdır denebilir.

Hipnoz altına girecek kişilerin (endişeli olarak) en sık sorduğu soru "İstemediğim birşeyleri yaptırabilirmisin?" imiş. Hipnoz altındaki kişiye istemediği bir şeyi yaptırmak mümkün değildir. Yani birini hipnoza sokup, "sana emrediyorum şunu yap" diyemezsiniz.

Son olarak boşuna uğraşmayın, eğitim olmadan yapamazsınız.[hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]

(bkz: Quinthalus) (bkz: Qui)
Adaxe Wiabolih of Eclipse, Rifleman/CH
Liga Sonega of Bloodfin, Weaponsmith/Architecth
Sosyal ağlarda paylaş

said:
birinci_ben, 18 November 2003 15:52 tarihinde demiş ki:
çok sağol aradığım şey buydu......

lan şaka yaptım lan kimsenin burnuna parmak falan sokma[hline]evden mp jk3 oynamak senin neyine 56k bağlantıyla. 1.5 saat uğraşır bağlanamassın işte böyle
I've damned everyone and everything I've ever loved in his name, and I still feel no remorse. No shame. No pity...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infernal_Reborn, 18 November 2003 17:41 tarihinde demiş ki:
said:
birinci_ben, 18 November 2003 15:52 tarihinde demiş ki:
çok sağol aradığım şey buydu......

lan şaka yaptım lan kimsenin burnuna parmak falan sokma[hline]evden mp jk3 oynamak senin neyine 56k bağlantıyla. 1.5 saat uğraşır bağlanamassın işte böyle
I've damned everyone and everything I've ever loved in his name, and I still feel no remorse. No shame. No pity...

pzuahahahahah[hline]MeTallica
bi gün şu gitarı sökecem kararlıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blademaster, 18 November 2003 17:49 tarihinde demiş ki:
nıhahaha öldüm be
ama hipnoz yaparken başka bi yöntem daha var elini yumruk yaıpyosun ve adama şuraya ddikkatli bak diyosun sora yumruğunu sağa sola sallıyosun ve on saniye sora damın tam suratının ortasına yerleştiriyosun sora da yıldızlara konsantre ol diosun :lol:

sağ yumruk yada sol yumruk farkeder mi?
çift yumruğun etkileri nelerdir?[hline]Kenderler bu dünyanın gerçek masumları. Bizlere zamanımızın ve enerjimizin büyük bir kısmını, aslında hiç de önemli olmayan işler için harcadığımızı hatırlatıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ardeth, 18 November 2003 16:54 tarihinde demiş ki:
Yanlış bilmiyosam piskolojide kullanılan be Sigmund Freudun(yada nası yazılıyosa) kullandığı bir tedavi yöntemi.[hline]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''

güzel açıklama Ardeth...

Qui Dr umada +1 derim :][hline][b]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Popeye, 05 November 2003 10:16 tarihinde demiş ki: başına vurmuş senin mumi helal süt emmiş bi kızla evermek lazım acele
Sosyal ağlarda paylaş

bırde ınternette cok fazla hıpnoz MP3 u var ıstersenız bır goz atın derım benım bıldıgım www.warpmymind.com vardı bıraz adult kacıyor ama kılo verdırenden tut zorla body yaptırana kadar kaset var ama bazıları cok sakat dıkkat derım[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...