Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bacak Kıları Hakkında

Halfmumi

Öne çıkan mesajlar

Bir kaç sorucuğum var,yardımcı olanlara teşekkürler;

1-Gucten calarlar mı? Kas gelisiminde zararları-yararları nelerdir?

2-Uzun sureli,3-4 ayda bir cikacak sekilde alma olayı nasıl olur?

3-Kullanan varsa tüy dökücü tarzı bir krem mi daha etkili oluyor?

4-Sağlam bacak-Sağlam kıl mı?Yoksa Fazla kıl-Cılız bacak mı?

5-Kıl dönmesi nedir?Bacakta olusurmu?

6-Basketciler ve diger bir cok sporcuların bunu yapmasının nedeninin
bacak kaslarının daha fazla gelismesini saglamak oldugunu duymustum..
Dogrulugu nedir?..

Yazın bildiklerinizi bilgilenelim topluca :][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Popeye, 05 November 2003 10:16 tarihinde demiş ki: başına vurmuş senin mumi helal süt emmiş bi kızla evermek lazım acele
Sosyal ağlarda paylaş

Güçten çalmazlar ama gelişmek için enerji harcadıkları biliniyor(:P).
kas gelişimine zararı yada yararını bilmiyorum ama kıllı bölgede kas gelişince kıllar döküldüğünü biliyorum.

40 yaşına gelince bacağın bi goril derisine benzeyebilir.Ama michael jordan bile alıyodu bacak kıllarını. demekki rüzgarımı kesiyo artık aerodinamik açıdan etkiliyomu enerji kaybımı oluyo onu bilemicem jordan da.
ben bilmiyorum. deotakmıydı depitakmıydı baya etkili ama bu konularda
o senin ürettiğin testesteron hormonuna bağlı diye düşünüyorum.benim bacak kıllı ama bacak sağlam yani.benim kuzen de kıl yok soba borusu gibi bacak var. hormona bağlı bide ırsi
bacaktaki kılları jiletle kesersen yeniden uzarken kıl dönmesi olabilir.kıl deri üstüne çıkamadan sağa sola yatarsa içeri dogru yön alabilir kıl bacagın ters tarafından çıkabilir. ama yeni kıl cıkmıyosa kıl dönmesi olmaz
6-Basketciler ve diger bir cok sporcuların bunu yapmasının nedeninin
bacak kaslarının daha fazla gelismesini saglamak oldugunu duymustum..
Dogrulugu nedir?..
benim arkadaş lisanslı futbol oynuyo düzenli olarak cillop gibi bacakları.jiletle kesiyorum diyo.
güç , kas la ilgili bişey ama bi bilene danışmak lazım.
[hline]i love this game!
Yatay kuvvetlerin,düşey bileşimi...
Sosyal ağlarda paylaş

ilgisi yok bence. dünyanın en güçlü bacakları insanda diil. muhtemelen kürkü olan bi hayvandadır.

epilasyon falan yaptır :-p

kanser vs. yapma olasılığı yüksek o tür ürünlerin. zarar vermeden biyolojik yapı değiştirmek gibi bi olay bilmiyorum ben.

dediğim gibi ilgisi yok bence

bitek yerde ciddi şekilde olur. ozaman da anlarsın bunu. (oturamazsın mesela kolay kolay :) )

6-Basketciler ve diger bir cok sporcuların bunu yapmasının nedeninin bacak kaslarının daha fazla gelismesini saglamak oldugunu duymustum..

sanmıyorum. ortalıkta goril gibi gezmek istememelerinden kaynaklanması daha olası[hline]You figure a sword and a
bunch of spells make you
tough? It ain't
what you got
that counts, berk.
It's
what you know.
-Fairven, a cipher
Sosyal ağlarda paylaş

ehe Fistan ve Grudge,6 nolu cevaplar öyle çelişiyor ki arada kaldım :)[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow

Popeye, 05 November 2003 10:16 tarihinde demiş ki: başına vurmuş senin mumi helal süt emmiş bi kızla evermek lazım acele
Sosyal ağlarda paylaş

DEPİTAK Kıl dökücü krem aldım 3.75 Milyona...

Hayret ki dökemedi :P Kökünden kaldırmadı sadece yüzeyden temizledi hafifce...

Bana kökünden kazıyacak bir şey lazım..

ayrıca Up! Halen Kanıtlı bir delil arıyorum(Kanıtlı delil?)[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow

Sosyal ağlarda paylaş

Futbolcuysan almak mantıklı. Zaten tekmelik, tozluk giyiyosun, bacak kıllıysa can yakar.

Maçta yediğin tekmeleri vs. hiç saymıyorum.

Edit: Ter+Kıllı bacak+Tozluk+Tekmelik kombinasyonunu hiç mi hiç saymak istemiorum :p Kıllar tozluğa yapışır valla o terle.. sora acı çekersin maç sırasında da maçtan sora da.

[hline]Trust in my self-righteous suicide
I cry, when angels deserve to die!

Phann - Exca/Hib

Hatırlar mısın bir aralar OSI'de etrafa para saçan Wacky diye onurlu bi mage vardı... Verin lan paraları geri!

[Bu mesaj Wacky tarafından 18 November 2003 03:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben gecen sene gaza gelıp almıstım kızın bırı basket oynarken hemde subatın ortasında gorıl gıbı demıstı bende duydum kazara ıste gıttım 3 jılet gerektı (eheh bıraz Fazla kıllıyım ve artıslık ıcın soylemıyom) felan bırde 2-3 yerde cok kotu kestım ayagımı cunkı kas kıvrımı baya bır var ayagımda resmen bole 2 yumruk kadar sıslık var ehhe :D neyse kan revan ıcınde ıslem bıttı banyo kan ıcınde annem fark ettı ılk cıktıgımda dalga fılan gectıler neyse bır pantolon gıydım cok degısıktı yanı cok garıp oluyo ılk defa kesıyorsan herkese bır defa almalarını tavsıye ederım hem jıletle alınca daha gur cıkıyor kesmeden once shortla ayagımı odamdakı ayaklık pufuma uzatıyordum hep kıl oluyordu krokunc dokuluyordu yanı alınca o olayda gectı sımdı sapasaglam ve yaklasık 1-1.5 CM gelıyor her bırı dokulmuyorda sadece acıtıyor bazı pantalonlarla o kadar bırde kestıkten sonra bır hafta korkunc kasınıyorsun uyuz gıbı kasınma manyagı oluyorsun eheh[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
Sosyal ağlarda paylaş

1. olarak ben basketbol oynuyorum... Profesyonel olarak, Bacak kıllarını alıyoruz ... Cunku en basta kas gelisimini onler,enerji calar... onun dısında tuy dokucu krem kullanıyorum sahsen ben, cunku kim ugrascak agdayla :D onu bırak, kesinlikle tuy dokucu krem kullanmak zorundasın ... Onun dısında bazılarının dedigi gibi biraz daha gur cıkıyor tabi. Ama olacak o kadar yani profes. Basketbol oynuyorsan zaten yıldız takıma girdiginde zorunlu sekilde aldırırlar.. Biraz cillop oluyor ama kesinlikle gerekli ....[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

ben almayı düşünüyorum güçten çaldıkları doru
çok var bende :P
basketçiler alıolar genelde futbolcularda alıolar
kıl dönmesi kılın deri üstüne çıkamaması içerde döne döne büyümesi
irenç bişi
bacaktada çıkar döttede
heryerde çıkar kıl olan[hline]Mr. Molko
[b]I'm a man, a liar, Guaranteed in your bed, I gotta place it on the rack
Got a place inside it
Sosyal ağlarda paylaş

Kıl mıl almam, alanı da sevmem... Şuncacık kıl enerjiden çalacakmış, yok daha neler. Hadi yüzücüleri anlarım, ayrodinamiği bozar suda da basket ile hiç bir alakası yok. Bu arada zeus sallama. Ha bir ihtimal daha var birileri seni çok fena yemiş çünkü bir zamanlar bende Yıldız takımda oynadım bizde bir allahın kulu kıl mıl kesmezdi.

Kıl dönmesi olayına gelirsek de, zannedilenin aksine ameliyata yol açan kıl dönmesi bir iki kılın içeri doğru büyümesi değildir. İçeri dönüş işi anastezi gerekmeden rahatlıkla halledilir. Sorunlu olan gerçek kıl dönmesinde ise derinin altında et tabakasının içinde bir deri tabakasının daha oluşması ve orada yüzlerce kıl çıkması sonucu o bölgenin iltihaplanmasıdır. Ameliyatı zordur (ilerleme derecesine göre) ve iyi yapılmazsa tekrarlama riski vardır. Genel anastezi ile yapılır ve ameliyat sonrası ameliyattan bile zordur. Nerden biliyorsun dersenizde bende oldum o salak ameliyattan :-([hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlacKDagger, 18 November 2003 10:32 tarihinde demiş ki:
gaymisiniz siz kesmeyin kıllarinizi delikanlı olun biras :)[hline]icq : 39990910

lol :)))

Hayır ya...Karı-kıza hoş görünmek değil :P

Bilen bilir,Sezon(a.k.a. Bisiklet yarış sezonu) açılacak... (Martta :P) O zamana kadar yapacağım antrenmanlarımın çok sıkı olması gerekiyor..Ve onun içinde kılların Rüzgar tutmayacak biçimde olması gerekiyor..Güçdende çalmayacak :p[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...